Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Strajk

722 odpowiedzi w tym temacie

#721 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 16:17

A co jeżeli nauczyciel sam siebie nie szanuje? Powinien być moralnym wzorem dla ucznia, a nie jest. Znam takich.

to szkoda że nie znasz takich ale ja znam wielu i dziękuję im za to

#722 ~olo~

~olo~
  • Goście

Napisano dziś, 08:22

Najwyższa Izba Kontroli nie zostawia suchej nitki na reformie edukacji wprowadzonej przez Annę Zalewską i rząd Prawa i Sprawiedliwości. Minister edukacji wielokrotnie zapewniała, że dla wszystkich uczniów z podwójnego rocznika znajdą się miejsca - z raportu NIK wynika, że nie miała na ten temat rzetelnych informacji, a w wielu województwach miejsc dla wszystkich uczniów po prostu nie ma.
Reforma, zwłaszcza od strony finansowej, miała - według NIK - zostać przygotowana "na kolanie". Obietnice MEN, że samorządy będą w stanie sfinansować zmiany z oszczędności i dodatkowych środków w subwencji oświatowej, nie sprawdziły się. "Udział subwencji w wydatkach spadł zamiast wzrosnąć. Wzrosły natomiast wydatki na dowóz dzieci do szkół, chociaż ministerstwo zapewniło, że spadną" - wylicza rzecznik NIK Ksenia Maćczak.

Dotacje z rezerwy budżetowej, które miały sfinansować remonty i wyposażenie szkół, były za niskie. Samorządy dostały niecałe 40 proc. środków, o które wystąpiły do ministerstwa.

Likwidacja godzin karcianych, którą chętnie chwali się Anna Zalewska, doprowadziła z kolei do ograniczenia liczby zajęć pozalekcyjnych.

#723 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 minut temu

to szkoda że nie znasz takich ale ja znam wielu i dziękuję im za to

taaa na pewno, a świstak siedzi i zawija sreberka........ nie rozśmieszaj mnie. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych