Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Strajk

731 odpowiedzi w tym temacie

#621 ~Matka~

~Matka~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 07:08:06

Pozwalniać dyscyplinarnie nieuków, deb***i i pseudo nauczycieli. Wynagradzać pracowitych! Znam taką naucyCIOŁKE że jak ruski zlikwidowali to sobie w sklepie nie poradziła, to załatwili jej w biurze robotę i po miesiącu wypier***ili

#622 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 07:10:58

Strajk jest po prostu polityczny. A część niedoświadczonych życiowo uległa pustym słówkom Broniarza

A owy Pan od 20 lat nie uczy . z
Zarządza i bierze pensję wysoką.On po tym całym strajku nie będzie musiał stawać przed obliczem dzieci.

#623 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 07:17:04

Matka nie mieszaj psychotropów z gorzałą

#624 ~Nauczyciel~

~Nauczyciel~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 07:17:17

Zmniejszyć pensje i pozwalniać nieuków nauczycieli. Do szkoły nikt solidny po studiach sie nie dostaje za nauczyciela - NIKT. Pracowałam jako nauczyciel i z wywalonym jęzorem ciekałam od budynku do budynku a w pokoju nawet czajnika nie było żeby się napić, za to stare pudernice miały leżanku na zapleczach a dzieci pisały sprawdziany z zeszytów Nawet na radę pedagogiczną nie chodzili- takie było przyzwolenie dyrektora

#625 ~Nauczyciel~

~Nauczyciel~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 07:17:32

Zmniejszyć pensje i pozwalniać nieuków nauczycieli. Do szkoły nikt solidny po studiach sie nie dostaje za nauczyciela - NIKT. Pracowałam jako nauczyciel i z wywalonym jęzorem ciekałam od budynku do budynku a w pokoju nawet czajnika nie było żeby się napić, za to stare pudernice miały leżanku na zapleczach a dzieci pisały sprawdziany z zeszytów Nawet na radę pedagogiczną nie chodzili- takie było przyzwolenie dyrektora

#626 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 07:19:07

Jękatych w szkołach coraz wiecej, kto ich tam dopuściła - co robi KUra torium - też siedzą i pensje biorą. Gdzie świętokrzyski kurator łoświaty  - w lesie, w lesie 

#627 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 07:20:41

Jękatych w szkołach coraz wiecej, kto ich tam dopuściła - co robi KUra torium - też siedzą i pensje biorą. Gdzie świętokrzyski kurator łoświaty  - w lesie, w lesie 

#628 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 07:20:51

#629 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 07:24:20

#630 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 07:25:53

wysłać na emerytury tych tych starych komuchów z znp to się uspokoi. podburzają tylko innych a przez to pogarda rośnie dla tego zawodu

#631 ~rodzic~

~rodzic~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 07:28:09

Zakazać wykonywać zawodu tym jąkatym, oj prawda, że  w każdej szkole taki się znależć musi, albo po studia z WF uczy polskiego. , a  po histrii matematyki -kto to hujowe prawo wymyślił

#632 ~rodzic~

~rodzic~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 07:29:00

Zakazać wykonywać zawodu tym jąkatym, oj prawda, że  w każdej szkole taki się znależć musi, albo po studia z WF uczy polskiego. , a  po histrii matematyki -kto to hujowe prawo wymyślił

#633 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 08:43:21

Pracujmy tak jak sobie życzą inni 18 godz i ani minuty więcej, a za 5-6 lat maturę będzie zdawało 20 może 30% maturzystów no i może o to chodzi, skoro tak się źle życzy nauczycielom i uważa, że nie są warci szacunku

No to jak przedzie dzisiejsza ustawa a przejdzie to  - WIELKI UPADEK SZKOLNICTWA, poziom nauczania spadnie totalnie i nawet 30% uczniów za kilka lat nie zda matury

#634 ~Yhbb~

~Yhbb~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 10:46:56

W wakacje bachory odrabiają strajk. Skonczylo sie. Bezstresowe wychowanie. Pleban wyczysci kominy.

#635 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 12:44:49

jakie 18 godzin ?  do 40 podnieść próżniakom. a jak nie to niech idą do kopalni jak tak zazdroszczą górnikom zarobków

#636 ~Mario~

~Mario~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 14:01:44

Kto nie byl nauczycielem a jest prostakiem...Nic nie rozumie. Bo z pewnością ma problemy z edukacją?
Polecam myślącym poczytać o fińskim idealnym modelu.

#637 ~Bnm~

~Bnm~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 18:35:33

Oto jak PiS zdekomunizował Polskę...
1. Andrzej Kryże - Wiceminister Sprawiedliwości IV RP- członekPZPR do jej końca. Skazywał działaczy opozycji w stanie wojennym.
2. Wojciech Jasiński - Minister Skarbu IV RP, członek PZPR w latach 1976-1981, szef Wydziału Spraw Wewnętrznych w Płockim Urzędzie Miasta, przybudówki SB.Zasłynął umorzeniem milionowych długów PC, byłej partii Jarosława Kaczyńskiego.
3. Karol Karski (PiS) - działacz władz centralnych socjalistycznego ZSP na Wydziale Prawa i Administracji UW. Pod koniec lat 80 startował z poparcia PRON (organizacji utworzonej przez PZPR w stanie wojennym) w wyreżyserowanych i sfałszowanych przez komunistów wyborach do rad narodowych.
4. Andrzej Aumiller - Minister Budownictwa IV RP, zasłużony komunista, wieloletni członekPZPR.
5. Anna Kalata - Minister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. CzłonekPZPR jak i SLD, a dalej w Samoobronie
6. Zbigniew Graczyk - Wiceminister Gospodarki Morskiej IV RP - przez 20 lat należał do PZPR będąc między innymi członkiem jej Komitetu Wojewódzkiego w Szczecinie. Był również w kierownictwie nomenklaturowej spółki Interster, która była folwarkiem partyjnych dygnitarzy, m. in. Sekuły i Rakowskiego
7. Marek Grabowski - Wiceminister Zdrowia IV RP (członek PZPR i SLD) dzięki rekomendacji SLD był zastępcą głównego inspektora sanitarnego w rządach Leszka Millera i Marka Belki. 8. Ewa Sowińska - Rzecznik Praw Dziecka IV RP. W latach 1977-1980 należała do PZPR.
9. Krzysztof Zaręba - Wiceminister Środowiska IV RP, były członek PZPR, od 2005 roku w Samoobronie
10. Bogdan Socha - Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP - był do samego końca członkiemPZPR
11. Romuald Poliński - kolejny Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. Przez wiele lat członek PZPR, a w rządach SLD doradca ministra Kołodki
12. Maciej Łopiński - Rzecznik Prezydenta IV RP; w okresie 1975 - grudzień 1981 należał do PZPR
13. Ryszard Siewierski - Zastępca Komendanta Głównego Policji IV RP - członek PZPR do końca (1990)
14. Stanisław Kostrzewski - od 25.02.2006 skarbnik i finansista PiS - był aktywnym członkiemPZPR do końca jej działalności. 15. Henryk Biegalski - nominowany na szefa Centralnego Zarządu Służby Więziennej IV RP, był członkiemPZPR od 1969 r. do końca lat 80
16. Jerzy Bahr - 19.05.2006 mianowany ambasadorem RP w Moskwie. W latach 1976 - 1980 w randze I sekretarza pracował w Ambasadzie PRL w Bukareszcie. Do stanu wojennego był członkiem PZPR
17. Krzysztof Czabański - mianowany 01.07.2006 na prezesa Polskiego Radia S.A. - były dziennikarz m.in. 'Sztandaru Młodych' i 'Zarzewia'. W latach 1967-1980 należał do PZPR.
18. Stanisław Podlewski - mianowany 17.07.2006 dyrektorem departamentu rybołówstwa w ministerstwie rolnictwa - należał do PZPR do końca jej istnienia
19. Marcin Wolski - 21.07.2006 mianowany został dyrektorem I programu PR - od 1975 roku do końca był w PZPR, będąc m.in. sekretarzem POP w PR
20. Jan Sulmicki - kandydat na prezesa Narodowego Banku Polskiego, zgłoszony 11.12.2006 przez Kaczyńskiego - były aktywista PZPR w SGPiS (obecnie SGH), także w stanie wojennym.
21. Janusz Kaczmarek - szef MSWiA, prokurator krajowy z ramienia PiS - Członek PZPR od 1986 r.
22. Piotr Cybulski - poseł PiS. Były członek ZSMP i PZPR
23. Aleksander Chłopek - poseł z Gliwic. Członek PZPR od roku 1978. W latach 80. był członkiem egzekutywy Komitetu Miejskiego PZPR
24. Halina Molka - posłanka na Sejm RP V kadencji. Były członekPZPR. Od 23 sierpnia 2007 posłanka PiS
25. Stanisław Piotrowicz - W 1978 rozpoczął pracę w Prokuraturze Rejonowej w Dębicy, następnie w 1980 został przeniesiony do Prokuratury Wojewódzkiej w Krośnie, na początku lat 80. przeniesiony do Prokuratury Rejonowej w Krośnie. Od 1978 należał do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Był członkiem egzekutywy PZPR w Prokuraturze Wojewódzkiej i Rejonowej w Krośnie
26. Katarzyna Łaniewska- W czasie studiów należała do socjalistycznej organizacji młodzieżowej ZMP, donosiła na kolegów. Następnie należała doPZPR

#638 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 18:39:42

Takie mądre a nie wiedzą jak pracują inni i za jakie pieniądze. Wstydzili by się. Powinni likwidować ten komunistyczny relikt w postaci karty nauczyciela i podnieść pensum do 40 godzin tygodniowo, a jak komuś niepasuje to won na rynek pracy.

#639 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 18:49:50

Takie mądre a nie wiedzą jak pracują inni i za jakie pieniądze. Wstydzili by się. Powinni likwidować ten komunistyczny relikt w postaci karty nauczyciela i podnieść pensum do 40 godzin tygodniowo, a jak komuś niepasuje to won na rynek pracy.

ciągle piszesz te swoje bzdury, myśląc że kogoś do nich przekonasz, usłyszałeś słowo "pensum" i będziesz co drugi wpis na forum z niego korzystał. Ale nie dziwię się że nie lubisz nauczycieli bo rzeczywiście nic cię nie nauczyli.

#640 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 06:01:24

ciągle piszesz te swoje bzdury, myśląc że kogoś do nich przekonasz, usłyszałeś słowo "pensum" i będziesz co drugi wpis na forum z niego korzystał. Ale nie dziwię się że nie lubisz nauczycieli bo rzeczywiście nic cię nie nauczyli.

Co ty możesz wiedzieć kto co wie i co kto potrafi? Przypomnieliście społeczeństwu o sobie, o najbardziej spracowanej grupie zawodowej w Polce, aż mi was żal, bo przecież praca przez 18 godzin tygodniowo (45 minutowych!) to musi męczyć. Obrzydlistwo.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych