Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Strajk rodziców

50 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2019 - 09:53:08

Teraz kuzwa szanowni "rodziciele "od siedmiu boleści przypomnieli sobie że maja pociechy ,którymi trzeba sie zająć a nie udawać ,zabrać te pieprzone komury gówniarzom którzy idąc do szkoły  czytają to gówno i nic nie widzą co się dzieje dookoła nie mówią starszym dzień dobry i włażą pod koła samochodów .Rodziciele i opiekunowie pomóżcie nauczycielom nauczcie swoje pociechy choc trochę kultury szkoła wszystkiego za was nie zrobi podstawy wychowania dziecko powinno wynieść z domu nadeszła chwila na refleksje w związku ze strajkami nauczycieli więc macie ku temu okazje aby poswięcić dzieciom więcej czasu i w ten sposób pomóc nauczycielom.

Dzieci w tym czasie miały egzaminy, przygotowywały się do matur, przynajmniej moje dzieci. Dzień dobry mówią starszym, no chyba, że jest nim nauczyciel to nie mówią.  Są dobrze wychowane i mają szacunek do ludzi. Jednak strajkującym w tym okresie żadne dzień dobry sięnie należy. Jeszcze trochę i to wy będziecie dzieciom mówili dzień dobry a One i tak nie odpowiedzą.

#22 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2019 - 12:26:43

Dobrze wychowane w duchu nienawiści ale niech to ocenia ktoś inny a nie rodzic

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2019 - 14:39:41

Dokładnie ciekawe czy szklankę wody na starość rodzicowi poda....

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2019 - 16:29:47

Dokładnie ciekawe czy szklankę wody na starość rodzicowi poda....

Nie obawiaj się. Ja nie szanuję strajkujących nauczycieli za grosz. Moja mama  teściowa mogą na mnie zawsze liczyć. Nawet starsza sąsiadka. Mam dużo empatii i tego samego nauczyłam moje dzieci. Jednak nauczyciele, którzy pokazali środkowy palec moim córkom nie zasługują na żaden szacunek. Ci, którzy nie strajkowali są prawdziwymi nauczycielami i Oni nie muszą się obawiać o brak szacunku ze strony uczniów i rodziców.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2019 - 20:26:36

Nie obawiaj się. Ja nie szanuję strajkujących nauczycieli za grosz. Moja mama  teściowa mogą na mnie zawsze liczyć. Nawet starsza sąsiadka. Mam dużo empatii i tego samego nauczyłam moje dzieci. Jednak nauczyciele, którzy pokazali środkowy palec moim córkom nie zasługują na żaden szacunek. Ci, którzy nie strajkowali są prawdziwymi nauczycielami i Oni nie muszą się obawiać o brak szacunku ze strony uczniów i rodziców.

Widzę że dzielisz nauczycieli podobnie jak dzisiejsi rządzący ,którzy robiąc to najwięcej szkody wyrządzają właśnie dzieciom .Podzielone środowisko to pole do popisu dla awanrurników politycznych ,którzy na tym budują swój wizerunek a właściwe problemy w edukacji zamiatane są pod dywan .Problem wróci ze zdwojoną siłą na jesieni i wtedy zobaczymy kto wygrał a kto przegrał bo nawet jeśli pisiakom się wydaje że rozwiązali problem złamując strajk nauczycieli to problemów nie rozwiązali.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2019 - 21:54:09

Widzę że dzielisz nauczycieli podobnie jak dzisiejsi rządzący ,którzy robiąc to najwięcej szkody wyrządzają właśnie dzieciom .Podzielone środowisko to pole do popisu dla awanrurników politycznych ,którzy na tym budują swój wizerunek a właściwe problemy w edukacji zamiatane są pod dywan .Problem wróci ze zdwojoną siłą na jesieni i wtedy zobaczymy kto wygrał a kto przegrał bo nawet jeśli pisiakom się wydaje że rozwiązali problem złamując strajk nauczycieli to problemów nie rozwiązali.

To wy pseudo nauczyciele podzieliliście się. Nauczyciele byli z dziećmi a inni przebrali się za krowy a teraz dokuczają tym, którzy nie strajkują. Dzielę nauczycieli jak każdy. Jeden jest nauczycielem a inny nie. Moja córka była dziś w swoim liceum, było 3lekcje z tymi prawdziwymi nauczycielami, które moje dziecko będzie bardzo pozytywnie wspominać po maturze. Ci nauczyciele teraz może i czują się źle wśród strajkujących ale uczniowie potrafią im okazać szacunek i wdzięczność za obecność i uspokajanie, że matury będą. Reszta niech dalej w strojach krów, świń a nawet baranów przychodzi do pracy. Nikomu na złość nie zrobicie, moje dziecko zda maturę,ponieważ matury się odbędą tak jak egzaminy ośmioklasisty. Nawet lepiej, że bez was strajkujących. Jest jeszcze sporo mądrych nauczycieli. A ci co się przebierali i muczeli, kwiczeli tylko wstyd własnym dzieciom i rodzinie przynieśli. No i te teksty piosenek na poziomie i talenty wokalne marnujecie. :D A słowo "złamując" zastąp innym, to brzmi komicznie.

#27 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2019 - 21:58:37

Dzień dobry mówią starszym, no chyba, że jest nim nauczyciel to nie mówią...... żenada.....Jestem rodzicem i mam nadzieję że te córcie nie chodzą z moimi dziećmi do klasy......może ta pani pochwali się czym się zajmuje,  zaraz ruszy się fala hejtu jak to było z lekarzami, policjantami, pielęgniarkami .....posłucha troszkę o sobie to może się zastanowi na przyszłość ....tak łatwo nam przychodzi oceniać i krytykować innych .....a nie mamy za grosz samokrytyki w sobie....

#28 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2019 - 21:58:56

Dzień dobry mówią starszym, no chyba, że jest nim nauczyciel to nie mówią...... żenada.....Jestem rodzicem i mam nadzieję że te córcie nie chodzą z moimi dziećmi do klasy......może ta pani pochwali się czym się zajmuje,  zaraz ruszy się fala hejtu jak to było z lekarzami, policjantami, pielęgniarkami .....posłucha troszkę o sobie to może się zastanowi na przyszłość ....tak łatwo nam przychodzi oceniać i krytykować innych .....a nie mamy za grosz samokrytyki w sobie....

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 17:59:15

Nie jestem nauczycielem ale jestem w szoku myślę że o pracy nauczyciela więcej powiedziałoby 9 letnie dziecko... Dowozy są w zakresie obowiązków nauczyciela... Zastanawiam się kto takie głupoty wymyśla...

zakonczyły straik bo szkoda im prezentow ktore przygotowali uczniowiena zakonczenie roku a sa to nie małe prezety ciekawe czy z nich zrezygnuja

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 17:59:27

Nie jestem nauczycielem ale jestem w szoku myślę że o pracy nauczyciela więcej powiedziałoby 9 letnie dziecko... Dowozy są w zakresie obowiązków nauczyciela... Zastanawiam się kto takie głupoty wymyśla...

zakonczyły straik bo szkoda im prezentow ktore przygotowali uczniowiena zakonczenie roku a sa to nie małe prezety ciekawe czy z nich zrezygnuja

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 17:59:37

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 22:08:57

no własnie dobrze mowisz ciekawe czy wezma prezenty ktore im uczniowie przygotowali łapowkarze

#33 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 22:16:45

Współczuje nauczycielom że mają do czynienia z takimi głębami cyt ,,nauczyciele zakonczyły straik"

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 22:24:36

Współczuje nauczycielom że mają do czynienia z takimi głębami cyt ,,nauczyciele zakonczyły straik"

Ja współczuję uczniom, że taki głąb uczy i nawet nie umie poprawnie się przedstawić. Nie jesteś głębem a głąbem. Jak już pouczasz innych sam naucz się pisać i ustąp miejsca osobie, która posiada kwalifikacje do pracy w szkole.

#35 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 22:36:50

Nauczyciele zakonczyły straik hihihi faktycznie ktoś powinien wrócić do szkoły

#36 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 22:37:26

Nauczyciele zakonczyły straik hihihi faktycznie nie wszyscy powinni kończyć szkolę

#37 ~Piotrek~

~Piotrek~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 22:41:21

Oj nie przesadzajcie to przecież wyborcy PiS....czego można się spodziewać więcej....i dajcie już spokój bo robi się to nudne ..

#38 ~Grzes~

~Grzes~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 23:04:58

Zgadzam się to już jest nudne...kogo teraz bierzemy pod lupę? lekarzy, nie lekarze już byli hmm pielęgniarki też policjanci hmm też sędziowie tez już hejtowalismy to kto następny? Może urzędnicy? Pracownicy biurowi którzy zaczynaja dzień od kawki?Jakaś podpowiedź?

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 06:10:20

Oj nie przesadzajcie to przecież wyborcy PiS....czego można się spodziewać więcej....i dajcie już spokój bo robi się to nudne ..

ja jestem rodzicemi uwazam ze nie wszyscy nauczyciele powini uczyc w mojej szkole jest nauczyciel matematyki ktory zadajac zadanie z matematyki ucznia sam ich nie potrafi rozwiazac czy taki nauczyciel powinien uczyc nauczycielka ktora kaze sie kłasc przed soba krzyzem tak było na połrocze gdy kto chciał miec 2 ktora kopie dzieci a mowie to nie o małych dzieciach ale o tegorocznych maturzystach czy taki nauczyciel powinien uczyc  chcielismy zwolnic ta pania ale niestety sie nie da bio jest nauczycielem mianowanym  napewno w kazdej szkole sie znajda takie waryjaty bo nie mozna ich nazwac nauczycielami uwazam ze nauczyciele powinni byc przebadani psychiatrycznie

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 06:10:35

ja jestem rodzicemi uwazam ze nie wszyscy nauczyciele powini uczyc w mojej szkole jest nauczyciel matematyki ktory zadajac zadanie z matematyki ucznia sam ich nie potrafi rozwiazac czy taki nauczyciel powinien uczyc nauczycielka ktora kaze sie kłasc przed soba krzyzem tak było na połrocze gdy kto chciał miec 2 ktora kopie dzieci a mowie to nie o małych dzieciach ale o tegorocznych maturzystach czy taki nauczyciel powinien uczyc  chcielismy zwolnic ta pania ale niestety sie nie da bio jest nauczycielem mianowanym  napewno w kazdej szkole sie znajda takie waryjaty bo nie mozna ich nazwac nauczycielami uwazam ze nauczyciele powinni byc przebadani psychiatrycznie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych