Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

STRAJK NAUCZYCIELI

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~wojtas~

~wojtas~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2019 - 05:49:39

Popieram nauczycieli walczących o godne wynagrodzenie i warunki pracy.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2019 - 06:00:47

Spier***aj do roboty komunistyczny agitatorze !

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2019 - 06:20:58

Prawactwo dało głos...

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2019 - 07:24:41

Nie pisz, że popierasz, napisz ile dasz!. Cel - "Składki na wariatów i wariatki".

#5 ~Rodzic~

~Rodzic~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2019 - 20:02:28

Ostatnio słyszałem ...porównanie z że nauczyciele dyplomowany(z 3 ,5 godziny pracy dziennie) ma zarabiac tyle co pułkownik Wojska (ciągle na służbie......) sprawiedliwie prawda?

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2019 - 07:01:40

Nauczyciela w szkole to bym jeszcze zrozumiał że chce podwyżki  kartkówki klasówki itp. ale przedszkolanki która przychodzi pobawić się z dziećmi na 4 godz. w tym 1,5 godz. zajmuje im picie kawy i pogaduszki z koleżankami to już wielka przesada bo już mają dobre pensje (tylko niech pokarzą paski ale bez potrąceń).

#7 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2019 - 10:48:02

Popieraj popieraj ale najpierw zobacz jak strajkują połowa z tych strajkujących nauczycieli robi zakupy na Galerii kolejki za wędlinami  i mięsem a w nich co 3 strajkujący nauczyciel czysta fikcja ten strajk jak bym ich nie znał to bym nie pisał ale w tak małym mieście to prawie wszyscy się znają.

#8 ~olo~

~olo~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2019 - 17:35:51

Gorsze notowania rządu

W kwietniu więcej badanych negatywnie (47 proc.) ocenia pracę rządu niż pozytywnie (40 proc.). 13 proc. ankietowanych nie ma sprecyzowanej opinii na ten temat. "W tym miesiącu zmniejszył się odsetek osób dobrze oceniających pracę tego organu władzy" - podkreślono w sondażu.

W kwietniu odsetek osób dobrze oceniających pracę rządu zmniejszył się o 3 pkt proc., zwiększył się zaś o 4 pkt proc. odsetek badanych źle oceniających rząd.

Najlepiej działalność rządu oceniają wyborcy PiS (92 proc. ocen pozytywnych) oraz osoby o poglądach prawicowych (75 proc.). Z kolei najbardziej krytyczni w swojej ocenie są wyborcy Partii Wiosna (88 proc. negatywnych opinii), PO (77 proc.) oraz respondenci o poglądach lewicowych (66 proc.) i centrolewicowych (65 proc.).

Rząd lepiej oceniają osoby powyżej 50. roku życia, rolnicy oraz emeryci i renciści, osoby wierzące i regularnie praktykujące, dobrze oceniające swoją sytuację materialną oraz mieszkańcy regionu małopolskiego. Gorsze oceny wystawiają rządowi osoby poniżej 50 roku życia, robotnicy oraz mieszkańcy regionu pomorskiego. Osoby niepraktykujące religijnie lub nieregularnie praktykujący częściej wystawiają rządowi negatywne oceny niż osoby wierzące i regularnie praktykujące. Im gorsza jest sytuacja materialna badanych, tym częściej wypowiadają oni krytyczne oceny wobec rządu.

Premier także z gorszym wynikiem

W kwietniu częściej źle niż dobrze oceniany jest także szef rządu Mateusz Morawiecki. 44 proc. Polaków wystawia mu ocenę negatywną, a 42 proc. pozytywnie ocenia premiera. 14 proc. ankietowanych nie potrafi jednoznacznie ocenić pracy szefa rządu.

W porównaniu do wyników z marca, w tym miesiącu ocena Mateusza Morawieckiego pogorszyła się - o 2 pkt proc. Zwiększył się natomiast udział osób niezadowolonych z jego działalności - wzrost o 3 pkt proc.

Premier najwięcej ocen pozytywnych otrzymuje od wyborców Prawa i Sprawiedliwości (93 proc.) oraz osób o poglądach prawicowych (75 proc.). Pracę premiera najgorzej oceniają osoby popierające SLD (84 proc.), Partię Wiosna (83 proc.) oraz PO (76 proc.), a także osoby o poglądach lewicowych (67 proc.) i centrolewicowych (65 proc.)

Największe zadowolenie z pracy premiera odnotowano wśród osób powyżej 50. roku życia, mieszkańców miast do 20 tys. ludności, rolników, osób wierzących i praktykujących, a także dobrze oceniających swoją sytuację materialną. Gorsze oceny szefowi rządu wystawiają osoby mieszkające w miejscowościach od 100 do 500 tys. mieszkańców, prywatni przedsiębiorcy, pracujący zawodowo a także osoby niepraktykujące religijnie oraz mieszkańcy regionu pomorskiego.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 07:11:56

Pokaż mi drugi taki zawód w którym pracuje się 9 miesięcy na bierze pensje za 13 miesięcy.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 19:23:00

Nauczyciela w szkole to bym jeszcze zrozumiał że chce podwyżki kartkówki klasówki itp. ale przedszkolanki która przychodzi pobawić się z dziećmi na 4 godz. w tym 1,5 godz. zajmuje im picie kawy i pogaduszki z koleżankami to już wielka przesada bo już mają dobre pensje (tylko niech pokarzą paski ale bez potrąceń).

Zrób maturę pisowski głąbie

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2019 - 00:32:38

Jestem a raczej byłam nauczycielką z ponad 15 letnim stażem, 5 lat od rozpoczęcia naszego protestu, znalazłam chwilkę na napisanie kilku zdań wspomnień. Zrezygnowałam jak i wielu moich znajomych z pracy w szkole po nieudanych negocjacjach naszego związku z totalitarnym rządem PIS. Szczęśliwie koleżanka która uczyła biologi w lokalnym liceum pomogłam nam w znalezieniu pracy u siebie w firmie, zajmujące się produkcją ekologicznej paszy dla świń i bydła. Praca na początku nie była zła, dzięki mojej wiedzy eksperckiej zdobytej przez lata nauczania techniki i wielu kursom zawodowym zajmowałam się zszywaniem worków z paszą.
Dzięki pracy w systemie 40 godzinnym tygodniowo, zaoszczędziłam dużo czasu , skończyły się rady pedagogiczne, wycieczki, zebrania z rodzicami i sprawdzanie kartkówek. Kartkówek robiłam mało ze względu na specyfikę przedmiotów którym poświęciłam najlepsze 15 lat mojego życia , techniki i przygotowania do życia w rodzinie. Po pracy jadłam kanapki z jajkiem, piłam piwo, to było życie, do czasu.
Sytuacja w pracy pogorszyła się z chwila kiedy nasza obecna szefowa a dawna koleżanka sprzedała się totalitarnym rządom PiS i wprowadziła nową linie produktów. Były to biodegradowalne jednorazowe kuwety dla kotów „Donald”, wykupiła reklamę w TVP i zatrudniła w celach marketingowych kota prezesa Kaczyńskiego, szmata ! .
Kuwety stały się hitem eksportowym, na rynku brytyjskim w poziomie sprzedaży podobno wyprzedza nas tylko jakaś firma produkująca slidery z wykorzystaniem nanotechnologii. Kolega wuefista który pracuje przy mieszalniku powiedział, że nasza pasza wcale nie jest taka ekologiczna bo wpier***amy tonę oleju palmowego na 2 tony produktu, ale czego można się spodziewać po takiej dziwce z PIS.
Najgorsze co mogło się przytrafić Polsce to rządy tego kurdupla wraz ze swoją świtą. Patrzą tylko jak nam utrudnić życie. Dzięki obiektywnej i opiniotwórczej telewizji TVN mamy jeszcze dostęp do prawdziwych informacji. Dzisiaj w dzień dobry TVN widziałam parę miłych przedsiębiorczych młodych transwestytów którzy zostali zmuszeni do bankructwa przez rządy tych nie liczących się z demokracją ludzi. Bardzo smutna historia, założyli po skończonych studiach politologicznych spółdzielnie pracy socjalnej, były przecieki od naszych ludzi z KODu , że PiS zamierza zwiększyć VAT na prezerwatywy. Zdobyli dotacje z UE i kredyty na sfinansowanie produkcji ponad 2 metrowych penisów w biało czerwonych barwach z napisem Konstytucja. Biznes plan był zapięty na ostatni guzik, po wprowadzeniu zwiększonej stawki VAT na prezerwatywy, był by to nowy symbol demokracji i sprzedawał by się jak ciepłe bułeczki. Niestety PiS w ostatnim momencie zmienił ustawę i nie zwiększył stawki VAT na prezerwatyw tylko zmniejszył na leki na potencję. Firma upadła, a w magazynie zostało ponad tysiąc chujowych produktów.
W tym kraju jest więcej demonów niż w Apokalipsie świętego Jana.
Są też małe pozytywy, stałam wczoraj w długiej kolejce po orzeczenie o umiarkowanym stopniu upośledzenia. Nowa forma walki z totalitarnym reżimem , na dawny program 500+ który obecnie nosi nazwę 500euro+ nie mam szans aplikować, próbuje zrujnować budżet państwa w inny sposób. Miałam pewne obawy, wprawdzie mam 52 lata ale wyglądam na góra 51, jednak udało się zdobyć to czego potrzebowałam, dodatek do pensji. Kiedy wychodziłam z foyer lokalnego oddziału ZUS, spotkałam małą dziewczynkę rozdająca biało czerwone kwiaty przechodnią.
A ty jak masz na imię? Spytałam.
Moje imię to dobra zmiana odpowiedział dziewczynka.
O, ty, ku***, pizdo! Rzekłam, wyplułam gumę i odeszłam nucąc
„Przeżyj to sam, przeżyj to sam
Nie zamieniaj serca w twardy głaz”

#12 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2019 - 09:16:25

Zrób maturę pisowski głąbie

Mnie matura Peowska trąba  do niczego nie była i nie jest potrzebna zawsze byłem robotnikiem który potrafił zarobić na siebie i rodzinę która żyła  w dostatku i niczego jej nie brakowało a nie tak jak wy pasożyty tylko wyciągać łapy po jałmużnę i jak chcesz wiedzieć więcej POkrako to nigdy nie byłem i nie jestem PISowcem wiem tylko tyle że prawda cię boli.

#13 ~Vchh~

~Vchh~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2019 - 09:02:55

Mnie matura Peowska trąba do niczego nie była i nie jest potrzebna zawsze byłem robotnikiem który potrafił zarobić na siebie i rodzinę która żyła w dostatku i niczego jej nie brakowało a nie tak jak wy pasożyty tylko wyciągać łapy po jałmużnę i jak chcesz wiedzieć więcej POkrako to nigdy nie byłem i nie jestem PISowcem wiem tylko tyle że prawda cię boli.

Ale komuna cie wyksztalcila to i myslenie masz teraz podobne. Zupelnie jak pis

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2019 - 06:47:04

Mnie matura Peowska trąba do niczego nie była i nie jest potrzebna zawsze byłem robotnikiem który potrafił zarobić na siebie i rodzinę która żyła w dostatku i niczego jej nie brakowało a nie tak jak wy pasożyty tylko wyciągać łapy po jałmużnę i jak chcesz wiedzieć więcej POkrako to nigdy nie byłem i nie jestem PISowcem wiem tylko tyle że prawda cię boli.

Mnie nic nie boli, prosty cepie.
W przeciwieństwie do ciebie nie pluje na nauczycieli, bo szanuję wykształcenie, tępy chuju

#15 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2019 - 11:22:29

Mnie nic nie boli, prosty cepie.
W przeciwieństwie do ciebie nie pluje na nauczycieli, bo szanuję wykształcenie, tępy chuju

ch*** to ty i ojciec twój zasrany  wykształciuchu i nie będę z takimi prostakami rozmawiał w takim języku.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 maj 2019 - 08:07:40

Nauczyciel, który nie ma szacunku do własnego narodu, rządu, prezydenta, a na uwadze ma tylko własne dobro osobiste , ulega wpływom wichrzycieli, którym marzy się kolejna bolszewicka rewolucja , taki nauczyciel powinien odejść ze swego zawodu !

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych