Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Robol rodzic~

~Robol rodzic~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2019 - 18:54:53

Jak to zapłacą ? Ja muszę wziąć opiekę za którą dostanę 80% wynagrodzenia a nauczyciele za nie wykonywanie pracy wynagrodzenie otrzymają to jakieś jaja

#2 ~Rodzic.~

~Rodzic.~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2019 - 19:36:09

Ja bym zatańczył z ,,nauczycielami,,i to szybko.

#3 ~pit~

~pit~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2019 - 19:38:16

Trzymam za was kciuki nauczyciele. Nie dajcie się. "Takie będą Rzeczypospolite jakie ich młodzieży chowane"

#4 ~Beka~

~Beka~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2019 - 20:24:09

Ano widzisz robolu, było szanować nauczycieli, ktorzy usiłowali cię cos nauczyć. Może byś ogarnął, że strajk jest zgodny z prawem i zaplata również.

Jak to zapłacą ? Ja muszę wziąć opiekę za którą dostanę 80% wynagrodzenia a nauczyciele za nie wykonywanie pracy wynagrodzenie otrzymają to jakieś jaja

#5 ~karollo~

~karollo~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2019 - 20:26:19

banda roszczeniowców i nierobów 

szantaż kosztem dzieci 

brak jakiegos wyczucia

ZŁODZIEJE

#6 ~ela~

~ela~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2019 - 20:45:40

Nie damy się.Poloneza czas zacząć.

#7 ~robol rodzic~

~robol rodzic~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2019 - 21:32:20

Ano widzisz robolu, było szanować nauczycieli, ktorzy usiłowali cię cos nauczyć. Może byś ogarnął, że strajk jest zgodny z prawem i zaplata również.

Którzy a nie "ktorzy" coś a nie "cos" i nie zaczyna się zdań od "Ano" Widać po Twoim wpisie, jaki poziom kształcenia

#8 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2019 - 21:39:57

żrą się między sobą, Solidarność nauczycielska chce podpisać porozumienie, dwie inne centrale nie chcą. Sami ze sobą się nie umieją porozumieć a dzieci chcą uczyć. Właśnie, jak ktoś wyżej napisał: takie Rzeczypospolite, jakie młodzieży chowanie. Widać po wynikach egzaminów i matur jakie to nauczanie i chowanie. Jak u prywaciarza coś źle zrobię to mnie wywali a w szkole rodzice siedzą po nocach odrabiają lekcje robią prace plastyczne i techniczne a później nauczyciel pisze w komentarzu oceny praca na lekcji. Jak nie poślesz na korepetycje to dzieciak nie zda, a kto ich udzieli oczywiście też nauczyciel, ale bez podatku. 

#9 ~Ojciec.~

~Ojciec.~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2019 - 04:21:03

Zgadnijcie gdzie mam was i wasz strajk.W .....!

#10 ~Ede~

~Ede~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2019 - 12:20:25

Zwolnić i przyjąć na nowych warunkach czyli tych samych kto chce pracować to bedzie. Pracują 18 godzin nieroby a zarabiają więcej jak człowiek na pełny etat.

#11 ~Mama~

~Mama~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2019 - 15:57:41

Nie pasuje praca,WON!Nikt was nie zmusza! A nie cyrki odstawiać i wielce pokrzywdzonych z siebie robić!!!

#12 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 02:30:59

Do łopaty, w budowlance ludzi do pracy brakuje!!! Nieroby pierzone!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Strajk

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych