Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sterta śmieci przed Wólką Brzózką :: zobacz komentowany artykuł


1 odpowiedź w tym temacie

#1 ~ktoś~

~ktoś~
  • Goście

Napisano 08 maj 2008 - 22:56:46

Pan wójt Bojarski już nie pierwszy raz wypowiada się na temat pozostawionych śmieciach przez działkowców ! Niestety do dnia dzisiejszego nie wyciągnął z tej sytuacji wniosków ! Gmina powinna ustawić pojemniki na śmieci w miejscach dzikich wysypisk i podejrzewam że problem został by rozwiązany !A z drugie strony to skąd pewność Wójta Głowaczowa że „dzikie wysypiska” śmieci są podrzucane przez działkowców?
Wystarczy przejechać się rano przez Brzózę w dniu opróżniania kontenerów . Nie każde gospodarstwo domowe ma kontenery na śmiecie. Co w takim razie rdzenni mieszkańcy robią ze śmieciami? Może Pan Bojarski wyciągnie wnioski zamiast mówić zacznie działać?
:)

#2 ~Racjonalista~

~Racjonalista~
  • Goście

Napisano 22 maj 2008 - 16:03:20

Sprawa jest bardzo prosta, kto z właścicieli nieruchomości nie ma zawartej umowy z firmą która zajmuje się wywozem odpadków ma zostać ukarana karą administracyjną w wysokości 1000 zł.To rozwiązanie jest w użyciu na terenie całego kraju i tylko niekompetencja władz powoduje takie właśnie efekty w postaci dzikich wysypisk,to samo tyczy się nielegalnych zrzutów ścieków z przydomowych szamb,ten śmierdzący problem dotyczy nie tylko Głowaczowa w Zwoleniu jest identycznie tam znowu ścieki są spuszczane w mieście do rowów przy trasach wyjazdowych z miasta,zaznaczam że są to miejsca pięknie oświetlone gdzie mieszkańcy chodzą na spacery.Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych