Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

STAŻE Z PUP W OPATOWIE

46 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2013 - 20:16:15

czy ktoś wie, komu teraz" należały "się staże ? co się dzieje z postami na ten temat?

#2 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2013 - 20:33:43

czy ktoś wie, komu teraz" należały "się staże ? co się dzieje z postami na ten temat?

Stazami dzieli PSL

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2013 - 12:36:03

A pytałeś już szefa swojego koła partyjnego ?

#4 ~manson~

~manson~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2013 - 13:14:11

Staże moga odbywac ci co jeszcze nie odbywali stazow i ci co maja,podpisana deklaracje ze po 5 miesiacach pracodawca go zatrudni na okres 3 miesięcy tak to nie ma szans Sa jeszcze kursy szkoleniowe ktore zaczynają sie w maju ale juz wnioski mozna skladac i o staże tak samo do końca marca

#5 ~heh~

~heh~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2013 - 14:02:51

Staże moga odbywac ci co jeszcze nie odbywali stazow i ci co maja,podpisana deklaracje ze po 5 miesiacach pracodawca go zatrudni na okres 3 miesięcy

Oficjalnie tak jest, a w praktyce wręcz odwrotnie.

#6 ~Bezrobotny~

~Bezrobotny~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2013 - 17:55:09

Staże jak zawsze są dla krewnych i znajomych urzędasów z urzędu pracy, starostwa i skarbówki. Innym się nie należą bez względu na ich sytuację życiową, najwyższa pora aby ministerstwo przyjrzało się dla kogo idą środki z budżetu!

#7 ~Bezrobotny~

~Bezrobotny~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2013 - 17:55:50

Staże jak zawsze są dla krewnych i znajomych urzędasów z urzędu pracy, starostwa i skarbówki. Innym się nie należą bez względu na ich sytuację życiową, najwyższa pora aby ministerstwo przyjrzało się dla kogo idą środki z budżetu!

#8 ~Bez pracy~

~Bez pracy~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2013 - 18:05:29

Najwyższa pora,więc zacznij działać,zgłoś tam gdzie trzeba.Ale znając życie popiszemy pogadamy i wszystko ucichnie itd będzie

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2013 - 18:10:22

ludzie dość rządów TW i MO TO WSZYSTKO JEST WIELKA DU.......A

#10 ~Opatowianin~

~Opatowianin~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2013 - 20:08:36

trzeba chodzić do starosty i plakać tacy dostają staże co roku. staż unijny pracodawca musi zatrudnić po odbyciu stażu a gdzie te zakłady pracy? to jest wszystko napisane zeby swoich dać na staż niech mi ktoś poda ustawę gdzie jest napisanę że staż unijny jest na takich zasadach że pracodawca musi zatrudnić?

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2013 - 07:57:41

Staze sa tylko dla wybrancow ja nie bylem nigdy i nie dostalem,,bo nie mam znajomosci,a na stazach sa juz osoby ktore byly w porzednich latach.A z tym zatrudnieniem tak powinno byc tak ze po stazu powinien pracodawca zatrudnic na 3 miesiace,ale to nie dotytyczy powiatu opatowskiego tutaj maja inne przepisy niz w innych powiatach

#12 ~z~

~z~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2013 - 08:02:00

Staże to bzdura - jakbym ja miałbym się starać o staż to musiałbym być nieźle wstawiony. To dobre dla niezaradnych.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2013 - 11:54:55

Jjak jestes taki zaradny to znajdz mi prace.CWANIAKU.DOBRZE ZE MASZ ZNAJOMOSCI TO MASZ PRACE.

#14 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2013 - 13:01:17

A z jakije paki ~z~ ma ci szukać pracy? Sam sobie znajdź. Wbrew pozorom, nie wszyscy muszą miec znajomosci. Trzeba tylko coś sobą reprezentować i zrozumieć, że porządnej roboty w powiecie nie znajdziesz.

#15 ~antyPSL~

~antyPSL~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2013 - 12:06:53

A z jakije paki ~z~ ma ci szukać pracy? Sam sobie znajdź. Wbrew pozorom, nie wszyscy muszą miec znajomosci. Trzeba tylko coś sobą reprezentować i zrozumieć, że porządnej roboty w powiecie nie znajdziesz.

A ja pier***ę gdzie indziej PSL-owcu. Chcę robić tutaj i powinienem zarobić conajmniej 2-3 tys. Ludzie nie głosujcie na PSL.

#16 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2013 - 12:37:04

A ja pier***ę gdzie indziej PSL-owcu. Chcę robić tutaj i powinienem zarobić conajmniej 2-3 tys. Ludzie nie głosujcie na PSL.

Ja popieram,nie głosujcie na PSL

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2013 - 12:49:55

Popieram. Dają Wam staże po kilka stów. Jak odsuniemy PSL od rządów to będzie ok jak piszesz.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2013 - 14:56:29

Co za deb***izm ! Myślenie jak za wczesnego Gomułki - odsuniemy od władzy PSL i 3000 zarobimy w Łopatowie :)

#19 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2013 - 15:56:24

Co za deb***izm ! Myślenie jak za wczesnego Gomułki - odsuniemy od władzy PSL i 3000 zarobimy w Łopatowie :)

TY TEMPY KUT....E PSL TO NAJGORSZA PARTIA JAKA ISTNIEJE SAME BARANY I ŁAPÓWKARZE NIKT NIE MÓWI ŻEBY ZAROBIĆ 3000TYS. STAŻE TEŻ DOSTAJĄ TYLKO LUDZIE POWIĄZANI Z TYM BURAKIEM W URZĘDZIE PRACY SPRZĄTACZKA JEST PONAD DWA LATA NA STAŻU I MOŻNA A INNYM SIĘ NIE NALEŻY

#20 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2013 - 15:58:51

Chyba mózg ci się kompletnie zlasował jeśli ci się wydaje, że jestem z PSL. :D Opatów to Warszawa, nawet nie Sandomierz, więc chcieć sobie możesz.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych