Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

413 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 09:24:59

kto ma pomysl jak rozdysponowac ten milinon dwiescie zysku z wiatrakow,ale bedziemy miec wypasiona gmine!!!!!!!!!

tak bedziesz rozdysponywal te kase jak miodu polizesz przez szkło

#102 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 09:38:01

to co kamfora...?.

#103 ~xa~

~xa~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 09:53:54

jak gmina odrolni 1000 h.to nie bedziemy miec tylko 12 wiatrakow,tu cos smierdzi...

#104 ~hgfgf~

~hgfgf~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 10:24:45

po pierwsze musi najpierw być ten wiosenny śnieg,po drugie twój sąsiad ma na pewno wiatrak :wacko: .

Niestety sasiad nie ma wiatraka ale tu chodz o nasze zdrowie i nasze gospodarstwa a ziemi ma byc odrolnione 1400h jak stana pierwsze wiatraki to nikt nie dostanie pozwolenia na budowe domu mieszkalnego obok strefy przemysłowej. Zastanawiam sie jeszcze jakie bedziemy placic podatki ze strefy przemysłowej.

#105 ROBIN

ROBIN

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 22 listopad 2013 - 10:51:57

Niestety sasiad nie ma wiatraka ale tu chodz o nasze zdrowie i nasze gospodarstwa a ziemi ma byc odrolnione 1400h jak stana pierwsze wiatraki to nikt nie dostanie pozwolenia na budowe domu mieszkalnego obok strefy przemysłowej. Zastanawiam sie jeszcze jakie bedziemy placic podatki ze strefy przemysłowej.

jeśli chodzi o zdrowie to choroby były , są , i będą! a jeśli chodzi o budowę to widzę że normalnie powstają nowe budynki,chyba że chcesz  zamieszkać pod samym wiatrakiem.

Użytkownik ROBIN edytował ten post 22 listopad 2013 - 11:11:19

#106 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 15:45:48

własnie ze papiery kardynalskie moge kupic,ale to nic,tylko dziwie sie co niektórym co maja chrapke na rzadzenie,ja to ujmuje na pobory gminne.Ja prowadze gospodarstwo nie duze,aspiracji wielkich nie mam,kase mam,spokojnie sobie zyje,i obserwuje.Nasza wójt rzadzi dobrze,beda wybory,mieszkancy zadecyduja kto dalej bedzie rzadził gmina,ja zagłosuje za obecna jesli bedzie kandydowac bo tak mi sie podoba.Nie podoba mi sie rzadzenie PO i PSL

Oj romek ale ty propagandę siejesz, to co uważasz,że wójtowa społecznie pracuje? Jej sama podwyżka to niektórzy za miesiąc tyle nie zarobią, a i jeszcze trzeba ją wszędzie wozic bo sama ni w ząb  nie umie :blink: .  Jej  wyjazdy  wyglądają tak jaby teściwą do rejenta wieźli :D . Możesz głosować na kogo chcesz  wolona wola.!!

Poczytaj sobie Gmina Sadowie Pierwsze Decyzje Wójta   tam pisze, że ta twoja wybranka z PSL-u ma do powiatu startować?

Romek a może u ciebie ten wiatrak  będzie  co? i dlatego zmieniłeś zdanie bo tak niedawno, pisałeś że wiecej z tego szkody niż pożytku.

#107 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 16:03:15

O tóz niestety w tej kwestii,musze poprzec opozycje bo z tych wiatraków nie bedzie zysku tylko same szkody,niestety.Pani wójt powinna dokładniej przeanalizowac swoją decyzje,nawet zwracajac sie o porade do specjalistów z tej dziedziny,bo jeszcze nie jest za pózno

Romek czytaj i nie odwracaj kotka ogonkiem..... czy to twój wpis? czy ty już nie wiesz kim jesteś?

#108 ~ela~

~ela~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 20:02:11

kto ma pomysl jak rozdysponowac ten milinon dwiescie zysku z wiatrakow,ale bedziemy miec wypasiona gmine!!!!!!!!!

czy wszyscy siejący propagandę zysków i wpływów z wiatraków wiedzą o tym, że gmina tym samym utraci subwencje? nie będzie już pieniązków od państwa. będą od prywatnej spółki. jeżeli takowa spółka pewnego dnia zdecyduje, że zamyka biznes lub zbankrutuje skąd gmina pozyska środki na utrzymanie szkół, pracowników, świetlic, dróg, ect? czy dobry gospodarz , powinien żyć tylko nadziejami i kredytami? obecny gospodarz prawdopodobnie już wie, że go wtedy nie będzie, żyje chwilą i wychodzi z założenia " niech się martwią inni "...

#109 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 20:53:25

obecny gospodarz chyba jest juz "ustawiony" czytaj zabezpieczony finansowo na lata

#110 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 21:45:09

Romek czytaj i nie odwracaj kotka ogonkiem..... czy to twój wpis? czy ty już nie wiesz kim jesteś?

mój,bo wiatraki to szkodliwa inwestycja,i tutaj musze powiedziec ze nalezy postepowac ostroznie,wypraszam sobie takie mówienie-kim ja jestem

#111 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 19:46:57

Wzięła dziada oranżada

Jaśnie państwo się odezwało,  herbu cep!

#112 ~xx~

~xx~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2013 - 06:18:12

mój,bo wiatraki to szkodliwa inwestycja,i tutaj musze powiedziec ze nalezy postepowac ostroznie,wypraszam sobie takie mówienie-kim ja jestem

niedlugo się dowiemy, że jesteś za a nawet przeciw :D

#113 ~roman k~

~roman k~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2013 - 06:54:17

ja w kwestii wiatraków nie zmieniłem zdania,jestem przeciw,bo z mojego doswiadczenia wiem ze to szkodliwe,jezeli wiatraki stawia sie blisko domostw,mam znajomych w niemczech i wiem co to jest.Natomiast nie zmieniam swego stanowiska odnosnie Pani Wójt,jest młoda,ładna kobieta,operatywna,dba o gmine,nie wchodzi w zadne układy,to co jeszcze mozna chciec,uwazam ze powinna sprawowac ten urzad,dziwi mnie jedno,daczego wielu tak ja krytykuje,a nie robi to w stosunku(nie mylic z sexualnym) do rady gminy,przeciez to rada jest organem uchwałodawczym do Pani Wójt,co zatwierdza i postanowia to Ona musi wykonac

#114 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2013 - 10:00:58

ja mysle ze wszystkie slowa krytyki pod adresem pani wojt sa efektem zazdrosci,wezze czlowieku jeden z drugim kup swojej zonie ladne buciki zamiast gumofilcow,zaprowadz czasem do fryzjera a nie tylko do obory to ta zazdrosc z ciebie wyjdzie, twoja zona tez moze ladnie wygladac,nie bedziesz sie wtedy czepial

#115 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2013 - 10:08:56

jeszcze jedno gdyby wojtem byla jakas baba w chusteczce na glowie to mysle ze tych wszystkich bzdur,plotow,protestow by nie bylo,wy ktozy piszecie wszystkie obrazliwe slowa nie jestescie zli jestescie poprostu zazdrosni,pomyslcie o tym ........

#116 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2013 - 18:42:33

Można się uśmiać bez wydawania pieniędzy na kabaret.

Merytorycznie  dyskutujmy, a nie o "urodzie" wójtowej, bo jak mówi powiedzenie:

"kazda potwora ma swojego amatora" i z tym dyskusji nie ma!!!

To nie konkurs ani plebiscyt na mis. ŻENADA!!!!

#117 ~OPERATYWNA~

~OPERATYWNA~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2013 - 19:43:25

ja w kwestii wiatraków nie zmieniłem zdania,jestem przeciw,bo z mojego doswiadczenia wiem ze to szkodliwe,jezeli wiatraki stawia sie blisko domostw,mam znajomych w niemczech i wiem co to jest.Natomiast nie zmieniam swego stanowiska odnosnie Pani Wójt,jest młoda,ładna kobieta,operatywna,dba o gmine,nie wchodzi w zadne układy,to co jeszcze mozna chciec,uwazam ze powinna sprawowac ten urzad,dziwi mnie jedno,daczego wielu tak ja krytykuje,a nie robi to w stosunku(nie mylic z sexualnym) do rady gminy,przeciez to rada jest organem uchwałodawczym do Pani Wójt,co zatwierdza i postanowia to Ona musi wykonac

co ty człowieku wypisujesz ?

-przeciw wiatrakom ,ale za p wójt,a kto za nimi lobbuje ?

#118 ~roman k~

~roman k~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2013 - 20:31:11

co ty człowieku wypisujesz ?

-przeciw wiatrakom ,ale za p wójt,a kto za nimi lobbuje ?

Pani Wójt to moze sobie wiesz,jak rada zadecyduje to tak bedzie,czy wszystkim po kolei bede tłumaczył,do szkoły!!!!!

#119 ~jan~

~jan~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2013 - 20:35:33

Ci którzy podpisali umowy o wiatraki niech sobie poczytają i policzą ile mają zapłacić :

gminastanin.pl/ziemia-pod-wiatraki-umowa-dla-frajerow

#120 ~Piotrek~

~Piotrek~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2013 - 22:11:40

Roman, nie wiem czy robisz to świadomie czy nie, ale proszę nie wprowadzaj ludzi w błąd. Rada gminy wydaje tylko i wyłacznie uchwałę o zniamach w studium i planie zagospodarowania, natomaiast ostateczną decyzję środowiskową wydaje wójt i to od niego wszystko zależy. Wielu wójtów licząc się ze zdaniem miaszkańców wydało decyzje negatywne jako przykład podam gminę Lipnik. W przypadku gminy Sadowie widać, że Pani Wójt jest zdeterminowała aby elektrownie wiatrowe powstały więc należy spoadziewać się , iż podpisze ona decyzję pozytywną.

Pani Wójt to moze sobie wiesz,jak rada zadecyduje to tak bedzie,czy wszystkim po kolei bede tłumaczył,do szkoły!!!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych