Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Starosta

156 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 17:21:27

Co siedzieje z naszym starosta?
Non stop nieobecny na imprezach. Na studniowkach byli wice, p.edyta i czerwony.
Turniej tez urbanski.
Czy starosta jest chory? Czy jest tylko statystą?
Kto w tym mieście rządzi?
Czlowiek ktory chciał zlikwidować powiat,teraz nic nie robi.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 19:20:50

No mowia, ze chory ale przesiaduje w gabinecie. Za to pan Urbanski swietnie nadrabia

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 23:34:44

zadzwoń i sie spytaj

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 17:52:00

zadzwoń i sie spytaj

Dzwonię i ciągle mówią, ze starosty nie ma i ze jest chory.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 17:55:39

Kiedy nas będzie reprezentował?
Kiedy zacznie pozyskiwać fundusze?

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 18:49:23

Tylu mlodych ludzi z ambicjami to poukladali sie starzy schorowani i zachlanni kasy ... porazka

#7 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 19:28:27

sam też się lecz ale na-- otyłość

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2019 - 14:13:16

sam też się lecz ale na-- otyłość

Starosta ma otyłość?
Rozumiem i z tego powodu problemy zdrowotne.
Mamy wspaniały Zoz, to niech idzie do naszych specjalistów to mu pomogą.
Jest chirurg i dietetyk.
Poczeka w kolejce to może zrozumie zwolenskiej pacjentów.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2019 - 19:49:04

Jego stać na prywatne wizyty zarabia przecież nie mało

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2019 - 20:32:34

Jego stać na prywatne wizyty zarabia przecież nie mało/////// Arku kochany mądry człowieku wspaniały Burmistrzu jeśli będziesz się pilnował i robił to co ci przedstawia była zakłamanaJaworsko  twoja kadencja może będzie  kiepsko  i bardzo krótko zaufaj społeczenstwu ,zobaczymy jak ze sprawą Państwa Zyskó

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2019 - 21:11:26

A ja byłam w tym tygodniu 3 razy w starostwie i zawsze był. Kłamczuszek z ciebie

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2019 - 23:23:11

Może przez telefon mówią że nie ma , czemu posądzasz o kłamanie ?

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2019 - 07:49:26

Nie zmienia to faktu, ze obecny starosta oszukal wyborcow i mieszkancow powiatu, ktorzy liczyli ze wkoncu beda jakies zmiany i odsunieci zostana peeselowcy

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2019 - 10:32:04

Nie zmienia to faktu, ze obecny starosta oszukal wyborcow i mieszkancow powiatu, ktorzy liczyli ze wkoncu beda jakies zmiany i odsunieci zostana peeselowcy

Mnie w niczym nie oszukał więc nie pisz za wszystkich. Pisz tylko w swoim imieniu bo ja cię nie upoważniłam abyś wypowiadał się w moim.Miłej niedzieli

#15 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2019 - 11:00:46

Bardzo dobrze zrobił. A to, że nie chodzi na wydarzenia, nie oznacza, że nie pracuje. Od tego ma wice, żeby nie musieć się wszędzie pokazywać.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2019 - 13:27:36

Mnie w niczym nie oszukał więc nie pisz za wszystkich. Pisz tylko w swoim imieniu bo ja cię nie upoważniłam abyś wypowiadał się w moim.Miłej niedzieli

Co za bzdury wypisujesz jasne że oszukał skoro startował z prawicowego ugrupowania to głosowali na niego ludzie poglądów prawicowych a nie lewicowych. Jeśli ktoś na kogoś głosuje to daje mu swój kredyt zaufania ze względu na jego kierunek polityki, skoro potem brata się z przeciwnikami to jest to oszustwo swojego elektoratu! To jest dwulicowość a że tobie to nie przeszkadza to już inna sprawa. Dam przykład to tak jakbyś kupił krem na likwidację zmarszczek a po jego użyciu miał ich jeszcze więcej a pani sprzedająca mówiła że na pewno będzie ich mniej i że pomoże.
Mam nadzieję że zrozumiesz tą prostą zależność.

#17 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2019 - 14:36:26

Co za bzdury wypisujesz jasne że oszukał skoro startował z prawicowego ugrupowania to głosowali na niego ludzie poglądów prawicowych a nie lewicowych. Jeśli ktoś na kogoś głosuje to daje mu swój kredyt zaufania ze względu na jego kierunek polityki, skoro potem brata się z przeciwnikami to jest to oszustwo swojego elektoratu! To jest dwulicowość a że tobie to nie przeszkadza to już inna sprawa. Dam przykład to tak jakbyś kupił krem na likwidację zmarszczek a po jego użyciu miał ich jeszcze więcej a pani sprzedająca mówiła że na pewno będzie ich mniej i że pomoże.

Raczej to ty oszukujesz, że nie masz zmarszczek a pewnie masz.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2019 - 15:14:24

Przeczytaj jeszcze raz i wyłap meritum wypowiedzi. Jak nie dajesz rady to poproś o pomoc...

#19 ~Gośc~

~Gośc~
  • Goście

Napisano 17 luty 2019 - 17:54:10

POPIERAM!!! PRAWDA BOLI!!!

#20 ~Młody~

~Młody~
  • Goście

Napisano 17 luty 2019 - 19:11:58

Czego wy się spodziewaliście po tych starych lisach? Że będą dbali o rozwój regionu i mieszkańców? Większość ludzi na czas wyborów totalnie głupieje, popieracie tych starych wyjadaczy, a na młodych narzekacie, że są za młodzi, że się nie znają, że się nie nadają. Niszczycie nam przyszłość, głosujecie, bo to kolega, bo to rodzina, bo to znany człowiek. A potem płaczecie, że jest źle. W ogóle mi was nie żal, macie na co zasłużyliście. Niech was teraz dojadą podwyżkami podatków, opłat. W gminach powiatu już sobie popodnosili diety, a ludziom opłaty za śmieci, za podatek rolny. Płaczcie i płaćcie, jak głupi jesteście.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych