Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Starachowicki szpital rozrasta się :: zobacz komentowany artykuł

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~~monika~~

~~monika~~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2009 - 17:15:04

Bardzo sie ciesze, ze Pani dyrektor wprowadza zmiany i dba o promocje szpitala.
Jeszcze brakuje zmiany podejscia poloznych do pacjentek!

#2 ~Gość znamienity~

~Gość znamienity~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2009 - 19:12:28

wydaje mi się że przenosiny do nowego budynku nie zmienią zakodowanych od lat nawyków i stosunku białego personelu do pacjentów ,nawet serial ;na dobre i na złe;tego nie zmienił....

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2009 - 22:25:00

:P a pani DYREKTOR na gwiazdę TV kablówki po małych retuszach...może.....

#4 ~~prawda~~

~~prawda~~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2009 - 10:39:02

a ja uważam,że pani dyrektor nie ma wpływu na podejście pielęgniarek do pacjentów.Jeśli ktoś czuje się znieważony,bądź lekceważony niech sam zacznie działać.Trzeba powiedzieć danej pielęgniarce co się o tym myśli i zaznaczyć,że pójdzie się w odpowiednie miejsce poruszyć ten temat.Jednak należy wziąźć pod uwagę,że nie wszystkie pielęgniarki są takie i na niektóre możemy naprawdę liczyć.Nie wkładajmy wszystkich do jednego worka!!!Mamy aparat mowy,z którego czasami należy skorzystać i nie pozwalajmy na wytrząsanie się nad nami.Zapewniam,że można wiele zdziałać kulturalną,ale dosadną wypowiedzią!!!pozdrawiam

#5 ~Gość znamienity~

~Gość znamienity~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2009 - 20:50:02

:angry: A potem zastrzyk w tyłek i wizyta lekarska i stracisz mowę.....

#6 ~julka2615~

~julka2615~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2009 - 13:52:06

a ja uważam,że pani dyrektor nie ma wpływu na podejście pielęgniarek do pacjentów.Jeśli ktoś czuje się znieważony,bądź lekceważony niech sam zacznie działać.Trzeba powiedzieć danej pielęgniarce co się o tym myśli i zaznaczyć,że pójdzie się w odpowiednie miejsce poruszyć ten temat.Jednak należy wziąźć pod uwagę,że nie wszystkie pielęgniarki są takie i na niektóre możemy naprawdę liczyć.Nie wkładajmy wszystkich do jednego worka!!!Mamy aparat mowy,z którego czasami należy skorzystać i nie pozwalajmy na wytrząsanie się nad nami.Zapewniam,że można wiele zdziałać kulturalną,ale dosadną wypowiedzią!!!pozdrawiam

#7 ~julka2615~

~julka2615~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2009 - 14:06:47

:angry: A potem zastrzyk w tyłek i wizyta lekarska i stracisz mowę.....

staraciłam mowę jak poszłam do urzędnika w naszym urzędzie,a ten na dziendobry zapytał mnie,czy przyszłam do niego w intymnej sprawie:) CZY TO JEST DOBRE????CÓŻ W TYM ZŁEGO,ŻE KTOŚ PRÓBUJE POPRAWIĆ PRACĘ SZPITALA?KAŻDA METDA JEST DOBRA,BYLEBY NIKOGO NIE GNOIĆ.NIECH CI ,KTÓRYCH SZLAK TRAFIA PÓJDĄ ZAPIERDZIELAĆ FIZYCZNIE W SYSTEMIE TRZY ZMIANOWYM,A GWARANTUJĘ,ŻE SKOŃCZĄ SIĘ NARZEKANIA NA WSZYSTKO CO JEST W SŁUŻBIE ZDROWIA.JESTEM PO STUDIACH,ZASUWAM JAK JAKIŚ PATAŁACH I IDĄC DO URZĘDNIKA PAŃSTWOWEGO NAPEWNO NIE CHCĘ SŁYSZEĆ TAKICH TEKSTÓW W\W.PANI DYREKTOR POTRAFI SŁUCHAĆ I JAK MOŻE TO POMOŻE:)

#8 ~PO i PSL tworzyły PiS nie~

~PO i PSL tworzyły PiS nie~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2019 - 20:32:19

za PO i PSL coś budowano coś tworzono a za PiS nic.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych