Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

432 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2015 - 21:17:32

Do wróżki co zna myśli pielęgniarek

Nie martw się o pielęgniarki bo są to wykształcone dziewczyny i znajdą pracę czy tu - czy tam , ja bym pomartwił się o twoje dzieci,  która pracują na zmywaku za granicą   

Wykształcone i z praktyką. No ja bym się nie martwił bo zagranicą na zmywaku lepiej płacą niż w PANACEUM i w gminie więc Pani może być spokojna o swoje biedne dzieci

#42 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2015 - 21:26:20

Do wróżki co zna myśli pielęgniarek

Nie martw się o pielęgniarki bo są to wykształcone dziewczyny i znajdą pracę czy tu - czy tam , ja bym pomartwił się o twoje dzieci,  która pracują na zmywaku za granicą   

tY NIE OBRAZAJ NASZYCH DZIECI PRACUJACYCH ZA GRANICĄ. niejedno z nich ma skończone studia i to nie Ostrowieckie.Z tego co wiem poszukują pielęgniarek w domu starców przekonasz sie wtedy co to    ciężka praca a nie tylko noszenie papierów lekarzowi

#43 ~zdesperowana~

~zdesperowana~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2015 - 21:27:22

A może po 30 latach czas na odpoczynek ,czekamy na nową ''świerzą krew''.A co do klanu poprzedniego Wójta to zostalo jeszcze trochę tych judzacych szuj !

no juz widze ta nowa swierza krew jak przyjmuje 10 pacjentów na dzien i spada do domu!!!

#44 ~brody~

~brody~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2015 - 21:32:35

No Ewa to widze planujesz rewolucje i to nie na żarty!to kogo planujesz obsadzicc na WLODARZA -andrzejka czy siebie samą?Juz sie zaczynamy bać co to będzie-palenie opon prrzed gminą czy strzelanie z kapiszonów?

bezczelna

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2015 - 21:54:45

Widzę że dyskusja znów ogranicza się do obrażania. A nie to jest głównym tematem. Powinniśmy raczej dyskutować na temat dobrych i złych stron zmian w służbie zdrowia popierając to odpowiednimi faktami. Nie dajmy się skłócić i dyskutujmy na poziomie. Jak dla mnie obecna forma opieki zdrowotnej jest bardzo dobra i nie widzę sensu yego zmieniać. Po pierwsze gminna służba obciąży nas wszystkich. Po drugie stracimy jednego z najlepszych lekarzy. Po trzecie wzrośnie bezrobocie w gminie bo zwolniony zostanie personel. Po czwarte będzie to podstawowa opieka bez chociażby okulisty. Po piąte nowy lekarz nie będzie znał swoich pacjentów. Po szóste ciekawe czy zostaną trzy ośrodki (podobno ma być jeden). Po siódme nie podoba mi się sposób przeprowadzania zmian. Bez szanowania zdania pacjentów. To moje argumenty.

#46 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2015 - 22:01:30

Widzę że dyskusja znów ogranicza się do obrażania. A nie to jest głównym tematem. Powinniśmy raczej dyskutować na temat dobrych i złych stron zmian w służbie zdrowia popierając to odpowiednimi faktami. Nie dajmy się skłócić i dyskutujmy na poziomie. Jak dla mnie obecna forma opieki zdrowotnej jest bardzo dobra i nie widzę sensu yego zmieniać. Po pierwsze gminna służba obciąży nas wszystkich. Po drugie stracimy jednego z najlepszych lekarzy. Po trzecie wzrośnie bezrobocie w gminie bo zwolniony zostanie personel. Po czwarte będzie to podstawowa opieka bez chociażby okulisty. Po piąte nowy lekarz nie będzie znał swoich pacjentów. Po szóste ciekawe czy zostaną trzy ośrodki (podobno ma być jeden). Po siódme nie podoba mi się sposób przeprowadzania zmian. Bez szanowania zdania pacjentów. To moje argumenty

Świetne podsumowanie ... i jeszcze można dodać że zatrudnianie szerokiej gamy specjalistów wg. obietnic Władzy to mrzonki ... finanse na to nie wydolą . 

#47 ~Leonidas~

~Leonidas~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2015 - 22:02:32

Naszej pani WÓJT za bardzo uderzyła woda sodowa do głowy.Chcę pokazać że lepiej będzie gospodarzyć gminą niż jej poprzednik i na siłę chce zmniejszyć dług. Nie tędy droga. Miało być pięknie a wyszło jak zawsze. REFERENDUM!!!

#48 ~krakus~

~krakus~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2015 - 22:07:38

referendum jest pewne jak widzę  i słyszę z rozmów ze znajomymi ........ i cały misterny plan poszedł w pis - du ,,,,a taka była uśmiechnięta na festynie oj marzenka .....jak się nie ma pojęcia to trzeba było siedzieć na d,,,pie a nie brać się za politykę i rządzenie tym bardziej jak się nie ma o tym pojęcia

#49 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2015 - 07:00:35

Witam
Ja uczestniczyłam w zebraniu wiejskim i to co zobaczylam było co najmniej żenujące. Lizusy któży dostali już posadke lub maja ja obiecana o malo w tylek Pani Wójt nienweszły. A najwiecej do powiedzenia maja osoby niw nalwżące do Panaceum. Ja osobiscie przeniose sie do przychodni w której bedzie pracował dr Maciukajc gdyz nie wyobrażam dobie lepszego speckalisty.

#50 ~Sprawiedliwy~

~Sprawiedliwy~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2015 - 07:41:14

Kogo wybraliście to macie. Cyrk i pośmiewisko. Cała Polska z was sie śmieje, co robicie dobrodzieje ;-)

#51 ~Zuzanna~

~Zuzanna~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2015 - 09:17:56

Witam
Ja uczestniczyłam w zebraniu wiejskim i to co zobaczylam było co najmniej żenujące. Lizusy któży dostali już posadke lub maja ja obiecana o malo w tylek Pani Wójt nienweszły. A najwiecej do powiedzenia maja osoby niw nalwżące do Panaceum. Ja osobiscie przeniose sie do przychodni w której bedzie pracował dr Maciukajc gdyz nie wyobrażam dobie lepszego speckalisty.

Tak postąpią nie dziesiątki setki ale ponad tysiąc osób na pewno! I dochody z pacjentów nie wzrosną ale pójdą w dół. I co wtedy? CZy można narażać życie i stabilność medyczną mieszkańców za jedyne 16 cie tysięcy? A jak jakaś starsza osoba nie przystosuje się do nowego lekarza bo dr Macikuajć wydał oświadczenie, ze nie będzie leczył, i umrze kto dopowie za jej przeżycia i śmierć. Starsi ludzie kochają dr. Annę i Marka, Andrzej też ma swoich ulubieńców ale liczy się tylko kasa.

#52 ~Stanisław~

~Stanisław~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2015 - 09:51:13

Kogo wybraliście to macie. Cyrk i pośmiewisko. Cała Polska z was sie śmieje, co robicie dobrodzieje ;-)

W całej Polsce obchodzone są dożynki z władzami gminne, powiatowe, wojewódzkie, krajowe na których wczoraj dziękował sam Duda rolnikom, a u nas rolników się nie szanuje ale chlebek to dobry. Nigdy tak nie było ubogich dożynek w Krynkach nikogo z władzy nie było. Przykre to przykre!

#53 ~Adaś~

~Adaś~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2015 - 10:33:36

W całej Polsce obchodzone są dożynki z władzami gminne, powiatowe, wojewódzkie, krajowe na których wczoraj dziękował sam Duda rolnikom, a u nas rolników się nie szanuje ale chlebek to dobry. Nigdy tak nie było ubogich dożynek w Krynkach nikogo z władzy nie było. Przykre to przykre!

Drogi Stanisławie ROLNICY potrzebni są władzą do płacenia podatków, chleba teraz się nie jada tylko sałatki abyś był piękny szczupły i gładki. Co chcieliśmy to mamy!

#54 ~Zofia~

~Zofia~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2015 - 10:36:46

Drogi Stanisławie ROLNICY potrzebni są władzą do płacenia podatków, chleba teraz się nie jada tylko sałatki abyś był piękny szczupły i gładki. Co chcieliśmy to mamy!

Ale,ale do sałatek też produkty produkują rolnicy!!! To im zawdzięczamy wszystko co jemy!

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2015 - 11:55:59

REFERENDUM O ODWOŁANIE WÓJTOWEJ JEDYNĄ NASZĄ NADZIEJĄ!!!

#56 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2015 - 12:04:54

przeczytałam dzis w gazecie starachowickiej że wójtowa LICZY SIE ZE ZDANIEM LUDZI nt. panaceum-to ja sie pytam gdzie widac tę troske wójtowej o nasze zdrowie.

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2015 - 12:12:48

przeczytałam dzis w gazecie starachowickiej że wójtowa LICZY SIE ZE ZDANIEM LUDZI nt. panaceum-to ja sie pytam gdzie widac tę troske wójtowej o nasze zdrowie.

No jak gdzie? Festyn z zespołem Classic nie wystarczy? ;-) Liczenie się z naszym zdaniej jest najbardziej widoczne na zebraniach wiejskich ;-) ;-)

#58 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2015 - 12:17:33

No jak gdzie? Festyn z zespołem Classic nie wystarczy? ;-) Liczenie się z naszym zdaniej jest najbardziej widoczne na zebraniach wiejskich ;-) ;-)

no najlepiej to na pierdoły kase wydawać a ważniejsze sprawy daleko w ciemnej du***-MARZENA ROBISZ TO ŻLE!!!!!

#59 ~Czkawka wyborcza~

~Czkawka wyborcza~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2015 - 12:22:43

Czas przyznać się do błędu, zachować resztę honoru i samemu odejść bez robienia większego bałaganu.

#60 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2015 - 12:39:10

Ojjjj nie fajnie się dziele :((( a kto tak namieszał ???? ... chyba nie ma wątpliwości :(

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych