Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Starachowice to pisowskie mrowisko

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 10:31:29

Pełno tu pisowych chuji!

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 14:55:12

Można powiedzieć, że to jedno z najbardziej zapisdziałych miast.

Gdzie indziej jest ulica Kaczyńskiej?

#3 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 12:38:30

Można powiedzieć, że to jedno z najbardziej zapisdziałych miast.

Gdzie indziej jest ulica Kaczyńskiej?

Żebyś miał trochę rozumu to bym z tobą podyskutował ale masz wyprany mózg posrany PO -paprańcu i nie ma o czym z tobą dyskutować.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 23:20:53

Żebyś miał trochę rozumu to bym z tobą podyskutował ale masz wyprany mózg posrany PO -paprańcu i nie ma o czym z tobą dyskutować.

A po czym wnosisz?
Znasz gdzieś w Polsce ulicę matki Kopernika, Miłosza, Skłodowskiej, Mickiewicza?
A mamusia Kaczyńskiego ma ulicę. A gdzie? Ano w Starachowicach.
A może ta pani zrobiła coś dobrego dla naszego miasta?
Śmiało, oswiec mnie, pisowski mędrcze.

#5 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2019 - 11:49:51

A po czym wnosisz?
Znasz gdzieś w Polsce ulicę matki Kopernika, Miłosza, Skłodowskiej, Mickiewicza?
A mamusia Kaczyńskiego ma ulicę. A gdzie? Ano w Starachowicach.
A może ta pani zrobiła coś dobrego dla naszego miasta?
Śmiało, oswiec mnie, pisowski mędrcze.

A wnoszę po tym że Jadwiga Kaczyńska była mieszkanką tego miasta ,  honorową obywatelką tego miasta i widocznie radni uznali że nie ma w tym nic złego żeby nazwać ulicę jej imieniem i dla mnie nie ma w tym nic złego że nadaje się imię honorowego obywatela tego miasta.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2019 - 08:48:14

A wnoszę po tym że Jadwiga Kaczyńska była mieszkanką tego miasta , honorową obywatelką tego miasta i widocznie radni uznali że nie ma w tym nic złego żeby nazwać ulicę jej imieniem i dla mnie nie ma w tym nic złego że nadaje się imię honorowego obywatela tego miasta.

Ale w Starachowicach jest 50 tysięcy mieszkańców i nie każdy ma swoją ulicę. Co ona zrobiła dla Starachowic? Wyjechała stąd i dała dupy Rajmundowi i za to ulica? Ja bym się wku***l jakbym mieszkał na takiej ulicy.

#7 simplybad

simplybad

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 12 styczeń 2019 - 08:44:19

Śmieszne są te wasze wyzwiska zaczynające się od PIS, PO.. :] najgorsze jest to, że jedni i drudzy to naciągacze i oszuści, ostatni przykład Glapińskiego wszystko wyjaśnia, jedni gorsi od drugich. Dają PoPis jak zwykle

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 08:48:14

zabijać dziki to wielkie halo i wielki szum, ale zabijać nienarodzone dzieci to jest ok i humanitarne, i tabletki po, i aborcja, ale dziki? zwierzęta? gdzież by znowu, Prośne świnie dzików...boże lament, ale już ludzi , nienarodzone dzieci to wolno zabijać! absurd lewactwa, niech się leczą Ci .....nie wiem co napisać, chyba zwierzęta nie ludzie bo bronią swoich...dzików,

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych