Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

47 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Endriu~

~Endriu~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2017 - 16:27:55

buuuuhahahhah  :D  :D , żenada. 

#2 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2017 - 21:34:29

Jakie stare buzie. Ten czwarty to chyba nie źle daje w czachę. Gęba czerwona ciekawe od czego?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2017 - 22:16:48

Jakie stare buzie. Ten czwarty to chyba nie źle daje w czachę. Gęba czerwona ciekawe od czego?

ten czwarty i następne razem z tą od " fogielków" to same dinozaury, opier***acze i faryzeusze. Czas by to rozgonić i wybrać mądrych wreszcie

#4 ~brodowianka~

~brodowianka~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2017 - 17:39:06

Co tak mało tych głosów.  Słabo się wycenili?

Czyżby ludzie mieli ich gdzieś bardzo, bardzo daleko?

#5 ~Teresa~

~Teresa~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2017 - 17:45:14

Jakie obrzydliwe zdjęcia. Nie było lepszych?

#6 ~Suweren~

~Suweren~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2017 - 14:51:45

Ludzie, co tam radni?Zostawmy ich na chwilkę.  Ważny(a)  jest Pan(i).

Z fb NBnK i z fb MB.

""polaka"?? Naprawdę?? Wstyd Pani Wójt!!! Polaka, Szanowna Pani, to niech Pani uszanuje. Poprzez małą literę niestety tego szacunku nie widać. Pozdrawiamy i po wczorajszej uroczystej lekcji historii proponujemy równie podniosłą lekcję języka polskiego."

Skoro już się robi lans, rozkazy podległym wydaje by obecnością wsparli. Pisze się podziękowania i pochwały to może  jeszcze wysiłek intelektualny należało by uczynić?. Wiemy, że to trudne cholernie bo nauka z trudem na "saharskiej glebie" szła i dalej idzie ale słowniki poprawnej polszczyzny zamiast firan i żyrandoli lepszą by posługę oddały.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2017 - 19:10:37

Co byście nie chcieli pisać, to i tak nas popierających Panią wójt Marzene Bernat jest znacznie więcej niż tych co mają tęsknotę za stoleczkiem. Żal mi Was, niestety nic nie zmieni naszego poparcia.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2017 - 19:12:50

Co byście nie chcieli pisać, to i tak nas popierających Panią wójt Marzene Bernat jest znacznie więcej niż tych co mają tęsknotę za stoleczkiem. Żal mi Was, niestety nic nie zmieni naszego poparcia.

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2017 - 20:02:23

już jeden nauczyciel był, i co nam z tego przyszło? teraz przynajmniej widać że coś się dzieje, komuś się po prostu chce pracować i krok po kroku rozwijać gminę...

#10 ~estetka od twarzy~

~estetka od twarzy~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2017 - 20:12:56

Poczekaj, poczekaj. Popieraj, popieraj. Wchodź w zad nawet bez wazelinki. Co do tego poparcia to wpisuje się to w znane powiedzenie "swój swojego palcem w d....e namaca" A jak już namaca to dopiero się ocknie jak zawartość tej d..y go obrzuci. Chroń więc swą twarz jeśli ją jeszcze masz :D

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2017 - 15:23:44

Jarek, sprawdź najpierw czyje są te drogi, bo i krajową gmina wyremontuje :D :D :D

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2017 - 15:40:29

Jarek, sprawdź najpierw czyje są te drogi, bo i krajową gmina wyremontuje :D :D :D

Szczęście, że międzynarodowej nie mamy bo też by pasy malowała na niej. :D. Pokazać też się umieć trzeba.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2017 - 21:38:40

Jest powtórka z ubiegłego roku. Wali sms-y na siebie bez opamiętania. Już Materek zdeklasowny. Z ostatniego miejsca na głębokim minusie nawalone 430 do przodu. Ale to głupota. :D

"To ja, Narcyz się nazywam,
Przepraszam i dziękuję...
Ja tych słów nie używam.
Jestem piękny i uroczy...
Popatrzycie w moje oczy,
Jestem przecież najpiękniejszy,
A na pewno najskromniejszy.
Oo! Oo! Oo! " :D

A kto tak wali??? Wiadomo kto.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2017 - 08:59:25

Cud nad Kamienną!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dzieje się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"Mamy CUD dzisiaj jak każdego roku dokonał się cud w Brodach... nasza pani wójt znowu zaświeciła jak gwiazda na niebie zdobyła ok 1000 głosów na plus hahahaha brawo
Nasza kochanieńka pobije rekord lat ubiegłych 1000 dziennie ,albo 2000"

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2017 - 15:29:04

To nie cud to my zwolennicy Pani Wójt, jest nas dużo.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2017 - 19:24:48

Wiemy, wiemy że was dużo. To widać, słychać i czuć już w całym kraju. :D

"Bakterie rozmnażają się tylko w sposób bezpłciowy, najczęściej przez podział komórki. U niektórych bakterii kolonijnych może dochodzić do fragmentacji, czyli rozerwania koloni na mniejsze fragmenty". :D

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2017 - 19:52:05

:D  :D  :D  zesra się a nie da się  :D  :D  :D niech wali :D  :D  :D

#18 ~ZUZA~

~ZUZA~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2017 - 19:59:29

:D  :D  :D  zesra się a nie da się  :D  :D  :D niech wali :D  :D  :D

"Padalec z wyglądu przypomina węża z powodu uwstecznienia kończyn. Przyjmuje różnorodne ubarwienie, na grzbiecie spotyka się zwykle odcienie brązu, na brzuchu czerń".

#19 ~gg~

~gg~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2017 - 20:56:36

Straszysz ????

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2017 - 21:07:32

Straszysz ????

Spokojnie "gg" nie denerwuj się i nie martw. Czym ta banda może postraszyć? nieuctwem i tępotą? Fakt, tym straszy od 3 lat ale to już się przejadło, siła rażenia na  wyczerpaniu już  jest i stale słabnie.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: brody

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych