Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

sprawdzony deweloper w Warszawie

deweloper warszawa

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Anulka~

~Anulka~
  • Goście

Napisano 17 luty 2017 - 14:12:22

szukam dobrego i najlepiej sprawdzonego dewelopera w warszawie. Interesują mnie głównie mieszkania na Woli, ale z chęcią sprawdzę też Wasze propozycje. :) :)

#2 Katrice87

Katrice87

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 luty 2017 - 15:15:21

tynkbud1 jest sprawdzony przeze mnie, rok temu kupiłam od nich mieszkanie i nie żałuję:) Świetna okolica, cena też nie była za wysoka. Ja decydowałam się na Pragę , ale na Woli też sprzedają - szlenkierów 4. A jakiego metrażu mniej więcej szukasz? :)

#3 ~Marika~

~Marika~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2019 - 22:31:23

Anulka polecam Dom Marzeń w piasecznie. To sprawdzony deweloper

#4 ~Kaja~

~Kaja~
  • Goście

Napisano 06 maj 2019 - 14:28:48

Ja zakochałam się w Żoliborzu i szukając mieszkania trafiłam na ofertę Home Invest. Szczerze? Mam bardzo dobre wrażenia odnośne tego dewelopera, a największym plusem jest to, że ich doradcy finansowi pomogli mi wynegocjować w banku korzystniejsze warunki kredytowe. Nie musiałam martwic się papierkami, wszystko ogarnęli za mnie. To duże odciążenie, bo akurat miałam problemy ze znalezieniem fachowców od kafelek i bardzo mnie to odciążyło.

#5 ~Ludwik~

~Ludwik~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 13:31:43

Miałem przyjemnosc wspolpracy z deweloperem Home Invest gdy pilnie poszukiwalem mieszkania w warszawie. Bardzo zalezalo mi na czasie i na  uniknięciu zbędnych formalnosci i roboty papierkowej. Firma zajeła się tym ekspresowo i solidnie; w związku z czym polecam ich serdecznie

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: deweloper, warszawa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych