Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

sprawdzony dentysta

dentysta bolacy zeby przychodnia stomat

17 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~staszow~

~staszow~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2014 - 15:50:28

witam,kochani pomozcie wybrac jakis sensowny

gabinet dentystyczny w staszow i okolice,ktory przyjmuje w ramach nfz z dobrym lekarzem stomat.podobno dr,kleszczynska jest dobra ale w jakiej przych,przyjmuje,moze ktos moze polecic dentyste ktory rzetelnie podejdzie do tematu,a nie w stylu jak pani doplaci to zrobie to i tamto,bo tak to prywatnie mozna isc jak stac ,dziekuje  za pomoc

#2 ~jamosc~

~jamosc~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2014 - 16:49:16

tylko nie rytwiany,po pol roku plomba wyleciala,a na lepszy material na plombe ich nie stac,pani a.ramos jest mila i uprzejma,ale jak nie ma z czewo robic to robi z czewo ma

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2014 - 16:57:11

Dentystyka jest niepotrzebna zdrowemu na umyśle człowiekowi.

Gdy umysł dobrze pracuje - sam leczy zęby.

Mózg chyba po coś się ma, no nie?

Ja przestałem cokolwiek robić z zębami od roku 1987. Nawet nie myję zębów, gdyż nie chcę ich osłabiać przez szorowanie i pastowanie.

Kto pielęgnuje zęby ten ich się pozbędzie.

#4 ~SzamanCow~

~SzamanCow~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2014 - 16:58:40

Dentystyka jest niepotrzebna zdrowemu na umyśle człowiekowi.

Gdy umysł dobrze pracuje - sam leczy zęby.

Mózg chyba po coś się ma, no nie?

Ja przestałem cokolwiek robić z zębami od roku 1987. Nawet nie myję zębów, gdyż nie chcę ich osłabiać przez szorowanie i pastowanie.

Kto pielęgnuje zęby ten ich się pozbędzie.

To napisałem ja, SzamanCow.

#5 ~olamadzia7~

~olamadzia7~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2014 - 17:00:25

witam,kochani pomozcie wybrac jakis sensowny

gabinet dentystyczny w staszow i okolice,ktory przyjmuje w ramach nfz z dobrym lekarzem stomat.podobno dr,kleszczynska jest dobra ale w jakiej przych,przyjmuje,moze ktos moze polecic dentyste ktory rzetelnie podejdzie do tematu,a nie w stylu jak pani doplaci to zrobie to i tamto,bo tak to prywatnie mozna isc jak stac ,dziekuje  za pomoc

Kliszczyńskiej nie polecam, natomiast bardzo dobrym stomatologiem jest  Pani Ilona Czerw, przyjmuje w ośrodku w Kurozwękach na NFZ i prywatnie. Kto raz tam pójdzie nie będzie chciał znać innych dentystów. Tel- 665960032

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2014 - 06:22:53

Pamiętam jak w Rytwianach była dr Kania zawsze miała bardzo dużo pacjentów Wtedy nie słyszałem żeby komuś wypadła plomba albo coś zrobiła źle Do tej pory do niej ludzie jeżdżą prywatnie Bardzo dokładnie leczy zęby bardzo polecam

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2014 - 06:23:36

Pamiętam jak w Rytwianach była dr Kania zawsze miała bardzo dużo pacjentów Wtedy nie słyszałem żeby komuś wypadła plomba albo coś zrobiła źle Do tej pory do niej ludzie jeżdżą prywatnie Bardzo dokładnie leczy zęby bardzo polecam

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2014 - 19:15:00

polecam na ulicy rytwiańskiej  :D

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2014 - 19:16:37

#10 ~Aga555~

~Aga555~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2014 - 19:18:05

#11 ~Angela~

~Angela~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2015 - 19:00:18

Jeśli chodzi o stomatologię estetyczną lub implanty to godnym polecenia jestv dr Piotr Borowski, ze Starachowic. Bez problemu znajdą Państwo jego stronę internetową gdzie są wszystkie informacje - Centrum Implantologii i Stomatologii estetycznej – Stomatologia Borowski. Można ich również znaelźć na fb. 

Miałam wstawiane implanty właśnie w tym gabinecie. Przyjazna atmosfera, mili dentyścii oczywiście świetnie wykonaną usługę.U żadnego innego dentysty nie byłam tak dokładnie informowana, na czym będzie polegało leczenie i jak ma przebiegać. Tutaj lekarze rozmawiają z pacjentami, informują, a przy tym są bardzo mili.

Jeśli Wasi znajomi mieszkający poza granicami Polski mają potrzebę wstawienia implantów – to warto im polecić właśnie Stomatologię Borowski, by mogli skorzystać skorzystać ze specjalnie przygotowanej dla nich oferty darmowej podróży do Polski, wszytskie informacje można znaleźć na stronie Stomatologia Borowski

#12 ~ana~

~ana~
  • Goście

Napisano 14 maj 2015 - 12:46:12

Borowski wyciągnie z Ciebie wszystkie pieniądze... a gwarancji nie daje, siedzisz z otwartą buzią a po gabinecie przewalają się tabuny pielęgniarek, asystentek itd, szukają narzędzi , gadają, łażą. Szczerze, nie polecam Borowskiego i jego młodziutkich lekareczek

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2015 - 14:51:23

polecam panią z ul. Świerczewskiego

#14 medica21

medica21

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 19 sierpień 2019 - 08:53:49

Jeśli chodzi o sprawdzonego dentystę to mogę Ci polecić https://medicadent.pl

Od wielu lat korzystam z ich usług i zawsze jestem super zadowolony. :) 

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 20:46:01

Ja jestem zadowolona z doktora Lubaszki.

#16 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 20:51:21

Dr Ilona Czerw polecam

#17 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2019 - 21:53:38

Dr Ilona Czerw polecam

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 05:24:33

Kiedyś usłyszałem od znajomego, który ma ładne zdrowe zembiska. Na pytanie co robi że takie ma. Po prostu myje. Tyle w temacie. Jak się nie dba to stomatolog zalepi odbuduje .... Ale to już koszty i tu można wybierać, który tanszy droższy bo ma lepsze materiały. Nie ma co wytykać ten robi dobrze ten .... za reklamę trzeba zapłacić a na forum tylko można kogoś obrazić i po co. Na drugi dzień pojawi sie " który szewc lepiej buty....." śmieszne, że ludzie potrzebują jak "baby czy chłopy przekupy" lać pomyje. Zacznij leczenie i sprawdź sam i to im wcześniej tym lepiej.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dentysta, bolacy zeby, przychodnia stomat

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych