Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sprawdzamy Biedronkę

sklepy biedronka

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~staszek~

~staszek~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2019 - 14:31:25

Witam wszystkich, pewnie niejednokrotnie robiliście zakupy w sklepach sieci Biedronka, pewnie niejednokrotnie po odejściu od kasy dziwiliście się tak wysokim rachunkiem pomimo skorzystania z wielu oferowanych przez sklep promocji, otóż okazuje się co sam doświadczyłem w ostatnim tygodniu aż dwa razy a sięgając pamięcią wstecz uświadomiłem sobie że sieć z premedytacją stosuje praktyki zwiększenia sprzedaży proponując promocje o których informuje klientów na półce a przy kasie niestety nie odlicza się promocja i klient jest zmuszony zapłacić za towar w cenie bez promocji. Piszę tylko o swoich przypadkach w ostatnim tygodniu, mianowicie za pierwszym razem trafiłem na promocję 6 paka piwa żywiec w cenie 2,29 za sztukę przecena z 2,99 a przy kasie okazuje sie że promocja nie została naliczona tym razem po interwencji została mi zwrócona różnica pomimo protestów kasjerki która oświadczyła że różnicę musi sama pokryć i dzisiaj sobota sklep przy jana pawła wino w czterech rodzajach jednej marki w promocji więc biorę dwa różne i idę do kasy a tam niestety znów promocja się nie naliczyła i nawet po wezwaniu kierowniczki niestety nie udało sie nic wskórać ponieważ pani oświadczyła że zwrotów alkoholu nie przyjmują a ja nawet nie odszedłem od kasy na swoje nieszczęście zdążyłem zapłacić karta i cóż zostałem oszukany nawet interwencja na infolinii nie dała rezultatów. Pomyślcie ile klientów tak przerabia biedronka dziennie i na jaka wielka kasę.

DOŚĆ ŻEBY BEZDUSZNI PORTUGALCZYCY WYKORZYSTYWALI POLAKÓW I ŁOILI ICH NA KASĘ !!!!!!!

Proponuję żeby ogłosić akcję "Sprawdzamy Biedronkę" która będzie polegała na tym że w dniach przedświątecznych wszyscy pójdziemy do sklepów Biedronka i zapakujemy całe pełne koszyki produktami promocyjnymi i ponieważ nie da się w inny sposób sprawdzić czy promocja zostanie naliczona żądajmy na kasach sprawdzenia każdego produktu osobno czy promocja się nalicza, później towary które nie są w promocji zostawmy na kasie a po kolejnym zeskanowaniu produktów promocyjnych skorzystajmy ze świętego prawa do rezygnacji z zakupów i zostawmy te zakupy przy kasie odmówmy zapłaty i wyjdźmy ze sklepu a po paru minutach wróćmy do sklepu i zróbmy to samo i tak do samego zamknięcia.

Proszę wszystkich o udział w akcji nieważne czy kobieta czy mężczyzna starszy czy młodszy lewak czy prawicowiec zmuśmy sieć do stosowania dobrych praktyk kupieckich a nie do oszukiwania klientów. Pomóżmy staruszkom i biednym na miłość boską pomóżmy sobie wszyscy !!!!!!!!!!!

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2019 - 14:36:19

Ja do tego glupiego sklepu wogole nie chodze bo to sa oszusci

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2019 - 21:18:51

Teraz jest tam taki bajzel , że aż nieprzyjemnie robić zakupy.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2019 - 10:09:01

Nie wiem co takiego ludzie widza w tym sklepie bo tam jest okropnie a na dodatek wcale mie tak tanio!!!

#5 ~Kazimierzanin~

~Kazimierzanin~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2019 - 18:53:54

Nie kupuję w biedronce bo tam wieś rządzi. Jeden wielki syf.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2019 - 22:49:55

To prawda ceny są tańsze na sklepie a przy kasie płaci się drożej.W innych sklepach jest podobnie,to jest prawdopodobnie celowe żeby łapać klientów na kasę.

#7 ~Lisu~

~Lisu~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2019 - 16:55:23

Dzisiaj żona robiła zakupy u tego Portugalczyka i orżnął Ją na 6,99 zł. Doliczyli borówkę amerykańską.

#8 ~Emil~

~Emil~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2019 - 20:25:22

Dzisiaj w biedronce tez chcieli mnie orżnąć. Za 6 sztuk prince polo i około kilogram nektarynnek wyliczyła 29zł. Ja się pytam za co to tyle ,a ona że sprawdzi i po cichutku powiedziała przepraszam tak żeby klięci nie słyszeli 12zł. z groszami.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sklepy biedronka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych