Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sprawdzamy Biedronkę

sklepy biedronka

19 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~staszek~

~staszek~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2019 - 14:30:02

Witam wszystkich, pewnie niejednokrotnie robiliście zakupy w sklepach sieci Biedronka, pewnie niejednokrotnie po odejściu od kasy dziwiliście się tak wysokim rachunkiem pomimo skorzystania z wielu oferowanych przez sklep promocji, otóż okazuje się co sam doświadczyłem w ostatnim tygodniu aż dwa razy a sięgając pamięcią wstecz uświadomiłem sobie że sieć z premedytacją stosuje praktyki zwiększenia sprzedaży proponując promocje o których informuje klientów na półce a przy kasie niestety nie odlicza się promocja i klient jest zmuszony zapłacić za towar w cenie bez promocji. Piszę tylko o swoich przypadkach w ostatnim tygodniu, mianowicie za pierwszym razem trafiłem na promocję 6 paka piwa żywiec w cenie 2,29 za sztukę przecena z 2,99 a przy kasie okazuje sie że promocja nie została naliczona tym razem po interwencji została mi zwrócona różnica pomimo protestów kasjerki która oświadczyła że różnicę musi sama pokryć i dzisiaj sobota sklep przy jana pawła wino w czterech rodzajach jednej marki w promocji więc biorę dwa różne i idę do kasy a tam niestety znów promocja się nie naliczyła i nawet po wezwaniu kierowniczki niestety nie udało sie nic wskórać ponieważ pani oświadczyła że zwrotów alkoholu nie przyjmują a ja nawet nie odszedłem od kasy na swoje nieszczęście zdążyłem zapłacić karta i cóż zostałem oszukany nawet interwencja na infolinii nie dała rezultatów. Pomyślcie ile klientów tak przerabia biedronka dziennie i na jaka wielka kasę.

DOŚĆ ŻEBY BEZDUSZNI PORTUGALCZYCY WYKORZYSTYWALI POLAKÓW I ŁOILI ICH NA KASĘ !!!!!!!

Proponuję żeby ogłosić akcję "Sprawdzamy Biedronkę" która będzie polegała na tym że w dniach przedświątecznych wszyscy pójdziemy do sklepów Biedronka i zapakujemy całe pełne koszyki produktami promocyjnymi i ponieważ nie da się w inny sposób sprawdzić czy promocja zostanie naliczona żądajmy na kasach sprawdzenia każdego produktu osobno czy promocja się nalicza, później towary które nie są w promocji zostawmy na kasie a po kolejnym zeskanowaniu produktów promocyjnych skorzystajmy ze świętego prawa do rezygnacji z zakupów i zostawmy te zakupy przy kasie odmówmy zapłaty i wyjdźmy ze sklepu a po paru minutach wróćmy do sklepu i zróbmy to samo i tak do samego zamknięcia.

Proszę wszystkich o udział w akcji nieważne czy kobieta czy mężczyzna starszy czy młodszy lewak czy prawicowiec zmuśmy sieć do stosowania dobrych praktyk kupieckich a nie do oszukiwania klientów. Pomóżmy staruszkom i biednym na miłość boską pomóżmy sobie wszyscy !!!!!!!!!!!

#2 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2019 - 16:35:13

Jestem za x 100

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2019 - 16:46:11

To po kiego grzyba tam leziesz chytry polaczku. Popieraj tych co robią tu miliony i wykanczja rodzimy handel.

#4 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2019 - 18:52:14

Na przykład po to by nas nie dymac ma rację popieram i też się przyłączę

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2019 - 20:14:53

Też kupiłem to piwo żywiec...

#6 ~.........~

~.........~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2019 - 20:50:52

Ja w tym tygodniu kupiłam 2 mydła w płynie, miały być tańsze przy zakupie 2 sztuk po czym w domu zauważyłam brak obniżki na paragonie. Ja wiem, że nikt nikogo nie zmusza żeby tam kupować ale to jawne oszustwo po to żeby kupić więcej sztuk. I żeby było jasne nie mam nic do osób które tam pracują bo to przecież nie ich wina.

#7 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2019 - 20:52:40

Nie uważacie że piwo z biedronki jest okropne w smaku? Znacznie różni się od tego z innych sklepów.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 05:54:36

Ciekawe, trzeba poproboowac

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 06:39:34

A coś chciał, za grosze źeby jeszcze było cacane, tak ni ma nigdzie.

#10 ~...~

~...~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 18:27:28

A coś chciał, za grosze źeby jeszcze było cacane, tak ni ma nigdzie.

No nie wiem czy za takie znowu grosze skoro cena nie odbiega od innych sklepów

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 18:37:06

Klasyczny polski bełkot. Bo obcokrajowiec Portugalczyk zarabia i wykorzystuje  biednego pokrzywdzonego, dymanego przez cały świat Polaka. A że kierownictwo, menadżerowie, dyrektorzy to Polacy to cisza. Najgorszym wilkiem dla Polaka jest Polak i nie szczuj tu na innych człowieku

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 19:24:17

Przed świętami to tam się nawet nie dojedzie tak biedronkę obstawiom. A ci ludzie nieświadomi jak ktoś akcje zrobi przy kasie to go obedrą wzrokiem i zwymyślają. W Tesco przynajmniej mają z boku punkt obsługi klienta i jak paragon jest to kasę zwracają.
Dwa lata już do biedronki nie chodzę.Produkty różnią się smakiem od tych nie wyprodukochanych dla biedronki.

#13 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 13:00:28

Nie uważacie że piwo z biedronki jest okropne w smaku? Znacznie różni się od tego z innych sklepów.

#14 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 13:01:28

Bo to sa ostatnie zlewki z browarów

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 19:14:44

Bo to sa ostatnie zlewki z browarów

Zlewki? Raczej popłuczyny po myciu kadzi.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 21:10:06

Przed świętami to tam się nawet nie dojedzie tak biedronkę obstawiom. A ci ludzie nieświadomi jak ktoś akcje zrobi przy kasie to go obedrą wzrokiem i zwymyślają. W Tesco przynajmniej mają z boku punkt obsługi klienta i jak paragon jest to kasę zwracają.
Dwa lata już do biedronki nie chodzę.Produkty różnią się smakiem od tych nie wyprodukochanych dla biedronki.

ja tez nie chodzę , produkty gorszej jakości i to bardzo.Ale wieś i mieszczuchy chytre aż nóg nie połamią.Pfu

#17 ~Aaa~

~Aaa~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2019 - 06:10:23

Temat wart zastanowienia.
Robie zakupy w biedronce od lat,
I niestety nie zwracam uwagi czy promocja jest naliczona !
Dzięki bardzo za zwrocenie na to uwagi !

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2019 - 09:32:04

ja tez nie chodzę , produkty gorszej jakości i to bardzo.Ale wieś i mieszczuchy chytre aż nóg nie połamią.Pfu

Jesteśmy wdzięczni

#19 ~baba~

~baba~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2019 - 19:47:43

ścierczki z mikrofibry do sprzętu elektronicznego- przy zakupie 2 szt. miało być taniej.. guzik prawda

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2019 - 04:34:42

To się nazywa psychologią zakupów, i tak bez promocji bedzieta tam łazić i kupować, to co za różnica.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sklepy biedronka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych