Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Zdjęcie

Spółdzielnia mieszkaniowa "Krzemionki"

252 odpowiedzi w tym temacie

#241 mirek24

mirek24

Swojak

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 427 postów

Napisano 24 maj 2013 - 08:49:43

Mirek24 prowadzi prywatną wojenkę nie przejmuje się, że szkodząc pomówieniami Spółdzielni, szkodzi również jej mieszkańcom. Sprawy, które z premedytacją wymyśla i nagłaśnia na forum, mógłby jako członek wyjaśnić w Spółdzielni, jednak tego nie robi. Posługuje się manipulacją, dla osiągnięcia swoich prywatnych celów.

Daj spokój nie wygłupiaj się na dwa tygodnie przed walnym.Wiesz że próbowałem .

#242 mirek24

mirek24

Swojak

• PipPipPipPip
  • 427 postów

Napisano 05 czerwiec 2013 - 12:21:24

http://gazetawyborcz...per/viewer.aspx

Art. z 5.06.2013 na temat Walnego Zgromadzenia pt. "Idź na walne swojej spółdzielni". Warto przeczytać i iść na walne w "Krzemionkach"

#243 mirek24

mirek24

Swojak

• PipPipPipPip
  • 427 postów

Napisano 08 czerwiec 2013 - 09:37:37

Jest to mój ostatni apel do mieszkańców SM "Krzemionki" przyjdźcie na walne zgromadzenie członków SM i nie pozwólcie aby obecna klika wybrała się sama na trzecią kadencję do Rady Nadzorczej w Naszej Spółdzielni. Pozwólcie nam zajrzeć w dokumentację 5 lat wstecz i rozliczyć nieprawidłowości w Naszej Spółdzielni . Pozwólcie postawić zarzuty w sprawie liczników gazowych winnym i nieuwłaszczeniu Was na gruntach czego konsekwencją będą w przyszłości opłaty za wieczyste użytkowanie.Uszczelnijmy pieniądze które zasilają prywatne portfele stworzonej kliki. To możemy zrobić tylko my mieszkańcy mając prawo głosu na Walnym Zgromadzeniu. Nieobecni nie mają nic do powiedzenia.

#244 ~Detej~

~Detej~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2013 - 21:01:53

Bardzo dobrze, że ostatni. Mirek24 jak zwykle kłamie. Dobrze wie, że po jego donosie, Policja i Prokuratura, po bardzo dokładnym zapoznaniu się z wszelkimi dokumentami,  odmówiły wszczęcia śledztwa wobec niestwierdzenia nieprawidłowości przy wykonywaniu przebudowy instalacji gazowych. Podnosząc temat  uwłaszczenia też wprowadza w błąd. Spółdzielnia niczego nie zaniechała i już od dawna ma uregulowany tytuł prawny do gruntów. Nie ma żadnych przeszkód w ustanawianiu odrębnej własności lokali. Promując w pokrętny sposób siebie i posłusznych mu kandydatów usiłuje wprowadzić w spółdzielni dyktat kliki rodzinno-towarzyskiej. Nie dajmy się wodzić za nos.

http://www.smkrzemio...id=82&Itemid=71

#245 mirek24

mirek24

Swojak

• PipPipPipPip
  • 427 postów

Napisano 10 czerwiec 2013 - 05:05:45

Po moim zawiadomieniu prokurator odmówił wszczęcia dochodzenia gdyż znaczna szkoda powinna wynosić o ile pamiętam około 227 tyś. zł. Doliczył się jakieś 221 tyś. a to za mało aby dobrać się do tej sprawy. Nie było żadnego śledztwa nie kłam było postępowanie sprawdzające. I do tematu wrócimy jeżeli mieszkańcy dadzą nam skuteczniejszy oręż w postaci członkostwa w RN. Jest to jedyny sposób. Nie mieliście ani jednej zgody właścicieli mieszkań na ten remont a wręcz całe bloki zbierały podpisy. Co do gruntów to 17 nieruchomości dzięki waszym działaniom nie ma własności na nich i będą płacić podwójne opłaty w postaci podatek+dzierżawa. Nawet nie próbujecie uwłaszczyć ich przez zasiedzenie. I ostatnia sprawa kandydatów, żadna z osób nie jest moją rodziną i zostali wystawieni przez mieszkańców Naszej SM. Moje zadanie ogranicza się do jednego: startujemy jako społeczna grupa mieszkańców nie powiązana z żadnymi partiami politycznymi, żadnymi układami rodzinnymi ,nie tworzymy żadnych klik a nasza znajomość ogranicza się do kilku spotkań organizacyjnych w związku z kandydowaniem do RN. Naszym celem jest maksymalne obniżenie czynszów ,likwidacja układów biznesowo- rodzinnych i wszelkiego rodzaju klik w Naszej SM. Jeżeli ktokolwiek twierdzi że tworzymy jakikolwiek układ rodzinny niech się przedstawi na WZ i zarzuci go Nam publicznie przy członkach SM . Dziś będzie miał okazję jest pierwsza część WZ. B)

#246 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2013 - 19:15:29

http://tlit.pl/obejr...-ksw23-zaa-free

#247 mirek24

mirek24

Swojak

• PipPipPipPip
  • 427 postów

Napisano 15 czerwiec 2013 - 09:38:51

Wybory do Rady Nadzorczej SM "Krzemionki" były jednym wielkim przekrętem .Będzie ciąg dalszy.

#248 ~Małgośka~

~Małgośka~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2013 - 10:04:58

Zorganizowanie Walnego Zebrania i sprawne  przeprowadzenie wyborów do Rady Nadzorczej  należy do obowiązku Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej. Byłam obecna na wszystkich częściach tego Zebrania, ponieważ kandydowałam. Na trzecim Zebraniu w dniu 14.06.2013r. doszło do incydentu, który pogrąża  obecny Zarząd, sprawia, że jest on niewiarygodny. Dlatego uważam, że Rada Nadzorcz\a powinna zwolnić Zarząd dyscyplinarnie i przeprowadzić konkursy na stanowiska dla nowego Zarządu Spółdzielni.

#249 mirek24

mirek24

Swojak

• PipPipPipPip
  • 427 postów

Napisano 17 czerwiec 2013 - 20:26:34

http://www.ostrowiec...m-sm-krzemionki

Tu jest trochę na temat WZ.

#250 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2013 - 15:28:21

Planuję kupić mieszkanie z tej spółdzielni.Ale jak poczytałam to chyba zmienię zdanie.Gdzie najlepiej kupić mieszkanie jeśli chodzi o Ostrowiec.

#251 ~Mario~

~Mario~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2013 - 00:27:03

Planuję kupić mieszkanie z tej spółdzielni.Ale jak poczytałam to chyba zmienię zdanie.Gdzie najlepiej kupić mieszkanie jeśli chodzi o Ostrowiec.

Poszukaj na portalu http://rynekpierwotny.com. Mają bardzo dobrą ofertę na nowe mieszkania

#252 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2015 - 19:59:39

Poszukuje kawalerki bądź mieszkania 2 pokojowego na osiedlu ogrody

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych