Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2018 - 20:05:51

Prezes i cały zarząd wypier...ać od koryta,ta drużyna potrzebuje gruntownych zmian, nie tylko ściąganie byłych piłkarzy lub wychowanków. Chodzę na mecze Nideczki od 20 lat i ta sytuacja jest nie do przyjęcia dla nas, ludzi którym jeszcze zależy na łosie tego klubu. Prezes najpierw rozwalił grupy kibicowskie na Nidzie policyjnymi zatrzymaniami i mandatami, a teraz jeszcze to ... Hańba, wstyd, niedowierzanie. Choć raz miej honor i odejdź "prezesie" od siedmiu boleści!!!!! Nida nigdy nie zginie !!!

#2 ~Pielgrzym~

~Pielgrzym~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2018 - 17:42:52

Nic nie szkoda Mi Nidy. Gdzie Władze Klubu,gdzie Sponsorzy? Liczy się KORYTO.Od czasu do czasu zdarza Mi się być na boiskach Moravi i Nidy.Nida Sama sobie funduje spadek.Moravia to Klubik biednego ,,miasteczka",ale z marzeniami.Szkoda Nerw.

#3 ~Pielgrzym~

~Pielgrzym~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2018 - 17:43:33

Nic nie szkoda Mi Nidy. Gdzie Władze Klubu,gdzie Sponsorzy? Liczy się KORYTO.Od czasu do czasu zdarza Mi się być na boiskach Moravi i Nidy.Nida Sama sobie funduje spadek.Moravia to Klubik biednego ,,miasteczka",ale z marzeniami.Szkoda Nerw.

#4 ~xcvx~

~xcvx~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2018 - 20:54:34

Tańsze produkty wiele przecen i promocji   -- wuwuwu kropka g2a kropka com -- wpisz to w wyszukiwarce 
ale zanim naciśniesz enter skopiuj tą frazę --->  /r/user-5b23ab4e41c30  i wklej po kropka com i naciśnij enter.

#5 ~OLO~

~OLO~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2018 - 14:25:23

Bardzo słaby poziom szkolenia, Juniorzy Starsi , Juniorzy Młodsi, całkowicie olewani przez Prezesa.

Szkoda, bo chłopaki naprawdę ambitni, ale jest powiedzenie kijem Nidy nie zawrócisz....

A Seniorzy muszą się naprawdę postarać, aby powrócić do IV ligi, bo z taką grą, to nieraz dostaną w dupsko w okręgówce.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych