Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Sowa w centrum Włoszczowy :: zobacz komentowany artykuł

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~szok~

~szok~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2011 - 09:07:33

Ciekawe czy temat jest na pierwszej stronie Echa przecież to sensacja godna Faktu ;)

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2011 - 10:31:25

Pewnie wolałbyś wiekopomne info o jakiejś mszy ku czci, poświęceniu czegoś totalnie zbędnego, ewentualnie o wybitnych osiągnięciach miłościwie panujących władz... :)

#3 ~Kapitan Sowa~

~Kapitan Sowa~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2011 - 19:40:20

Ja wytropię całą masonerię Włoszczowy

#4 ~Moja~

~Moja~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2011 - 22:46:15

To jest moja oswojona sówka. Tylko ostatnio coś się z nią dzieje::D myszy nie chce jeść:C

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2011 - 07:07:06

"
Na podstawie pełnomocnictwa udzielonego przez Fundację MRUNIO na przeprowadzenie kontroli warunków bytowych psów odebranych przez Fundację z miejscowości Kamieniec Ząbkowicki, komisja TOZ Oddział w Koszalinie w składzie:
Ryszard Tiece - Inspektor TOZ…………………………………..
Teresa Stangret - Prezes TOZ Oddz.Koszalin…………………………………..
Karolina Cedro - Inspektor TOZ…………………………………..
…………………………………..
przeprowadziła W dniu 19 maja2009 r. komisja TOZ w Koszalinie kontrolę Schroniska dla Zwierząt w Białogardzie, do którego psy zostały przewiezione. Schronisko prowadzone jest przez Jerzego Harłacza.
W wyniku przeprowadzonej kontroli stwierdzono rażące nieprawidłowości i zaniedbania:"

A ten pan (J.Harłacz) wszędzie opowiada o swoim schronisku że jest ono wręcz :"wzorcowe". Dobrze, że ktoś to zdemaskował, bo szkoda by było psy oddawać do takiego miejsca. jak z deszczu pod rynnę.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych