Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

448 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~kvdy5~

~kvdy5~
  • Goście

Napisano 16 październik 2014 - 22:57:46

Jaki smieszny sondaz ciekawe ile prawdy w tym jest

#2 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 17 październik 2014 - 07:55:17

Myślę, że prawdy w tym jest bardzo dużo o czym świadczy wynik poprzednich wyborów z przed 4 lat.

Burmistrz był bezkonkurencyjny. Nawet nie było drugiej tury. A teraz poparcie nie dość, że nie zmalało to wzrosło.

#3 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 17 październik 2014 - 12:23:07

Ja osobiście uważam że należy dać szanse Darkowi. Nowy burmistrz=nowe pomysły i cele.Te wyniki są raczej mało wiarygodne. Mieszkam w Daleszycach i ani ja ani moi znajomi nic nie słyszeli o takim sondażu. 

#4 ~cebosik~

~cebosik~
  • Goście

Napisano 17 październik 2014 - 12:57:48

Sondaż na 200 osobach ? Kłania się elementarz z organizacji sondaży. Ciekawe też w jaki sposób dobierano próbę do badań ? Ile osób odmówiło odpowiedzi pytającym ?

#5 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 17 październik 2014 - 13:02:35

Ja osobiście uważam że należy dać szanse Darkowi. Nowy burmistrz=nowe pomysły i cele.Te wyniki są raczej mało wiarygodne. Mieszkam w Daleszycach i ani ja ani moi znajomi nic nie słyszeli o takim sondażu. 

Mnie tez dziwią  wyniki tego sondażu.

Bo w jaki sposób Darek "ustukał" 36% to nie rozumiem. On nawet na 10% nie zasługuje :)

#6 ~....~

~....~
  • Goście

Napisano 17 październik 2014 - 13:10:23

każdy zasługuje na szanse i kazży moze startować, ale pan M.najpierw powinien uporządkowac "swoje podwórko" ...a dopiero później brac sie za porządowanie gminy....

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2014 - 13:16:13

LUDZIE DAJCIE SPOKÓJ!

ZA MIESIAC WYBORY I WSZYSTKO BĘDZIE JASNE.

NIECH KAZDY GŁOSUJE JAK CHCE !

#8 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 17 październik 2014 - 13:18:03

Bo w jaki sposób Darek "ustukał" 36% to nie rozumiem. On nawet na 10% nie zasługuje :)

każdy zasługuje na szanse i kazży moze startować, ale pan M.najpierw powinien uporządkowac "swoje podwórko" ...a dopiero później brac sie za porządowanie gminy....

Oceniamy możliwości, zdolności i tok rozumowania a nie życie osobiste kandydatów. Każdy popełnia błędy, nawet obecny burmistrz. 

#9 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 17 październik 2014 - 13:34:58

Oczywiście  , że  w  zarządzaniu najwazniejsze są   możliwości , zdolności  i tok rozumowania .

#10 ~K.T.~

~K.T.~
  • Goście

Napisano 17 październik 2014 - 13:41:41

Oczywiście  , że  w  zarządzaniu najwazniejsze są   możliwości , zdolności  i tok rozumowania .

Co za banały piszecie? dla mnie najważniejsz jest że gmina się rozwija i jest dobrze postrzegana na zewnątrz, a za burmistrza nie muszę sie wstydzić.

#11 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 17 październik 2014 - 14:08:13

Gmina się rozwija ale czy w istotnym kierunku? Mamy śliczny wybrukowany rynek ale czy nie lepiej byłby odnowić stary park a resztę pieniędzy przeznaczyć na ważniejsze inwestycje? Ja jako mieszkanka nie do końca jestem zadowolona z tego rynku. Latem może stanowi on fajną atrakcje ale zimą można się połamać chodząc po tej kostce. Do jazdy samochodem też się średnio nadaje. 

#12 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 17 październik 2014 - 14:08:40

Gmina się rozwija ale czy w istotnym kierunku? Mamy śliczny wybrukowany rynek ale czy nie lepiej byłby odnowić stary park a resztę pieniędzy przeznaczyć na ważniejsze inwestycje? Ja jako mieszkanka nie do końca jestem zadowolona z tego rynku. Latem może stanowi on fajną atrakcje ale zimą można się połamać chodząc po tej kostce. Do jazdy samochodem też się średnio nadaje. 

#13 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 17 październik 2014 - 14:09:13

#14 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 17 październik 2014 - 14:10:03

#15 ~mieszkanka~

~mieszkanka~
  • Goście

Napisano 17 październik 2014 - 15:47:01

według mnie ludzie, którzy piszą, że P. Dariusz ma lepsze pomysły troszeczkę nie orientują się na czym to wszystko polega, ponieważ pomysłów można mieć od groma, ale jest coś co ogranicza nawet obecnego Burmistrza, czyli dla niedoinformowanych jest coś takiego jak ograniczony budżet naszej gminy, który nie na każdą inwestycję pozwala, a poza tym to radni, którzy rzucali mu kłody pod nogi, żeby tylko dogryźć. życzę każdemu mądremu żeby miał okazję pracować z tak konfliktowymi radnymi. na pewno było by miło : ) p.s. coś musi świadczyć fakt, że z "Dialogu" odeszło dwoje radnych, którym nie podobał się cel tej organizacji mianowicie niszczenie Burmistrza. 

#16 ~daleszanka~

~daleszanka~
  • Goście

Napisano 17 październik 2014 - 15:54:58

oczywiście każdy może kandydować, ale najważniejsze żeby zrobić to z kulturą. i nie stawiać win pijaczkom. a co do tego, który bardziej pasuje na Burmistrza to odpowiedź jest prosta oczywiście Wojciech. Człowiek ma normalne życie, kochającą żonę i wzorową opinię. Nie wdaje się w żadne afery, zaś o Darku nie słyszałam nic pozytywnego. i aby przekonać wyborców zastawia się PSLem niech pokaże, że sam jest w stanie zostać Burmistrzem dzięki swojej postawie, a nie dzięki darmowym żołądkom. jestem z daleszyc i znam obu panów także dla mnie wybór jest prosty.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2014 - 16:43:49

Czy możesz rozwinąć ten temat? Np. przedstawić dotychczasowe osiągniecia Meresińskiego, abyśmy poznali  jego ""zdolności, mozliwości i tok rozumowania" . Bo o Furmanku już dużo wiemy a o Meresińskim  jakoś mało. A jeżeli  jakieś informacje wyciekają na jego temat to są to negatywy. Ja osobiście odbieram go jako człowieka który wszysto rozwala a nie buduje.

#18 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 17 październik 2014 - 19:44:12

dlaczego ,niektóre  wpisy są usuwane przez echo  dnia?

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2014 - 08:44:46

Wielkie naciąganie i mega bzdura, poklask nie tylko przed wyborami.

Prawdę zawsze usuną bo jest dla nich niewygodna.

Skąd My to znamy? Bo już przeżyliśmy tą sytuację.

#20 ~Małogosia~

~Małogosia~
  • Goście

Napisano 18 październik 2014 - 13:09:45

A o co Ci właściwie chodzi z tym kierunkiem rozwoju gminy?. Ja to widzę tak: skoro  sukcesywnie powstają różne, potrzebne  w gminie inwestycje ( drogi budynki, kanalizaja itp) skoro w gminie jest  ( co chyba zauważyłaś ) dużo czyściej i widniej , skoro gmina umie pozyskiwac środki unijne, skoro moi koledzy i koleżanki z pracy (pracuję w Kielcach) mówią iż zazdroszczą mi takiego wójta to uważam że jest ok i sądzę że gmina rozwija się we właściwym kierunku. Faktycznie po rynku  trudno chodzi sie w szpilkach :), ale tylko wtedy gdy  idzie sie na skróty. Normalnie sa chodniki i jest spoko. A swoją drogą to  jak Ty wyobrażasz sobie odnowienie starego parku i tych łamiących sie drzew?? Pozdrawiam i życzę wiecej optymizmu. Gosia

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych