Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

64 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 16:20:29

PSL ,Nowoczesna , Korwin , ZL  nie przekroczą progów w Polsce więc oddanie na te partie głosu to nieporozumienie

#42 ~Kielczanin~

~Kielczanin~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 17:10:26

Jestem Kielczninem i jest mi wstyd!

Jak można głosować za osobą która nie jest z naszego regionu i nie interesuje się nim, a poza Wyborami, ma go w d...e!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Już raz wybraliście "posłą" kACZMARKA!

Nie jestem partyjny, ale proponuję wyborcom żeby się zastanowili nad ty co robią!

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 17:39:27

Skoro "nasi" nie zrobili nic to co zrobi koles z wrocławia ? Który jeszcze nie dawno nie wiedział gdzie Kielce czy Świętokrzyskie leży ? Kuurwa ludzie otwórzcie oczy i nie dajcie się dymać dalej jak te dzieci we mgle.

skąd to wszystko wiesz? masz na to źródła?

#44 ~fan_fan_tulipan~

~fan_fan_tulipan~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 17:54:13

PSL ,Nowoczesna , Korwin , ZL  nie przekroczą progów w Polsce więc oddanie na te partie głosu to nieporozumienie

Nieporozumieniem jest Twoja osoba. Obyś nie dotarł do urny.

#45 ~polo~

~polo~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 17:58:56

ja glosuje na Lewickiego

#46 ~JAN~

~JAN~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 18:09:36

ludzie czy w swietokrzyskim nie ma  mlodych zdolnych przystiojnych na ktorych mozna chociaz patrzec niz jakies zubry jakies lipce trzeba przejrzec na oczy

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 18:31:13

Jest Żołądek.

#48 ~Us~

~Us~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 18:51:48

Lewackie jakies to nazwisko , pewnie komunista jakiś :)

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 19:14:39

Ciekawe jest rolnicy zagłosują za nazwanie ich frajerami ?

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 19:16:16

Skoro "nasi" nie zrobili nic to co zrobi koles z wrocławia ? Który jeszcze nie dawno nie wiedział gdzie Kielce czy Świętokrzyskie leży ? Kuurwa ludzie otwórzcie oczy i nie dajcie się dymać dalej jak te dzieci we mgle.

Słabość przemawia z tych słów. Skąd to wszystko wiesz?

#51 ~www~

~www~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 19:59:55

KOTOWSKI Z PSL był tajnym współpracownikiem SB w latach 1974-80!!!

Prawnik z Ożarowa!!!

Wkrótce prawda wyjdzie na jawę!!!

#52 ~weronika z Opatowa~

~weronika z Opatowa~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 20:02:48

Ile wziął kasy za urlop Kaziu Kotowski??? w zeszłym roku w trakcie pracy prowadził kampanię wyborczą!!!

Po nagonce PIS wziął urlop bezpłatny!!!

50 tysięcy!!!!!

Proszę sprawdzić!!!!

#53 ~klaudia z PSL~

~klaudia z PSL~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 20:05:36

Znów PSL będzie robić cuda przy urnach???

W DPS i Szpitalach????

W Zochcinku,Suchodułce,Czachowie,Dębnie,Lasocinie,Niemienicah,Jałowęsach!!!!!

Kotowski dostanie 270%%%%%%

#54 ~Zenek~

~Zenek~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 20:28:51

Mają swoich "ulubieńców" nie wiedzieć dlaczego. Tak się składa że osoby które najbardziej promują to miernoty (Tarczyński, Szejna, Janik)

Ciekawe, czy to piszesz od konkurencji, chyba tak. Boicie się? Jeśli chodzi o Tarczyńskiego to jest to najbardziej odpowiednia osoba z całego województwa dla głosujących na PiS, Szejna natomiast dla głosujących na lewicę. Janikowa była i nic dobrego z tego nie wyszło więc goodby.

#55 ~LPR~

~LPR~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 21:33:41

Tarczyński to rekomendowany przez LPR, dyrektor TVP Kielce.

Pozostawiając towarzyszy broni bez pomocy na polu walki.

#56 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 22:07:01

masz błędne i nieaktualne informacje, Tarczyński jest prawnikiem, obecnie współpracuje z Macierewiczem i europosłem Czarneckim, był też członkiem sztabu wyborczego Prezydenta Andrzeja Dudy, działa w stowarzyszeniu na rzecz ubogich dzieci i im pomaga finansując stypendia. Tyle wiem, myślę że jeśli pomaga ludziom to warto na niego postawić.

#57 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 22:14:28

masz błędne i nieaktualne informacje tarczyński jest prawnikiem, obecnie współpracuje z Antonim Macierewiczem i europosłem Czrneckim, działa w stowarzyszeniu na rzecz ubogich dzieci i pomaga im finasowo przyznając stypendia myślę że jak pomaga ludziom to warto na niego postawić

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 22:29:17

ludzie nie sa glupi i widza te zamawiane artykuly o DT bez mozliwosci komentowania. ciekawe dlaczego komentowanie jest niemozliwe? boi sie ze ktos prawde napisze o nim?

#59 glov00

glov00

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 58 postów

Napisano 23 październik 2015 - 22:48:42

Platforma pseudo Obywatelska, która nie liczyła się ze zdaniem zwykłych ludzi rządziła bardzo długo, bo 8 lat. Co nam pokazała w tym czasie?

Afera za aferą, kradzież pieniędzy Polaków z OFE, wyprzedaż majątku narodowego, zniszczenie polskiego przemysłu stoczniowego, faworyzowanie zagranicznego kapitału kosztem małych i średnich polskich firm (dla przykładu zagraniczne banki i centra handlowe nie płacą w Polsce podatków), całkowite posłuszeństwo względem Niemiec np. w kwestii islamistów i tak dalej i tak dalej...

Podniesiony wiek emerytalny, podniesione wszelkie możliwe podatki, kwota wolna od podatku na poziomie 3091 zł, która jest najniższa w Europie (ostatnia podwyżka w 2009 roku o 2 złote... tak tak to nie żart o DWA ZŁOTE). Nawet niektóre kraje w Afryce mają wyższą kwotę wolną od podatku niż my. Przymusowe zaciągnięcie 6 latków do szkół (rodzic powinien decydować... według Platformy nie). Oni po 8 latach takich rządów chcieliby rządzić kolejne 4 lata, czyli w sumie 12 lat? Myślą, że są nietykalni i bezkarni? Myślą, że można ludziom w nieskończoność przykręcać śrubę a ci się nie zbuntują?

Ludzie chcą po prostu ZMIAN.
Ten rząd nie dba o zwykłych szarych obywateli i udowodnili to już wiele razy. Za stołki w Brukseli zrobią dosłownie wszystko (patrz. Tusk, Bieńkowska etc).

Użytkownik glov00 edytował ten post 23 październik 2015 - 22:50:36

#60 ~maniek~

~maniek~
  • Goście

Napisano 25 październik 2015 - 21:32:01

Głosujcie na Lisa farbowanego Milcarza please!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: KORWiN

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych