Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

64 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~CK~

~CK~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 10:36:37

Myślę, że lepiej głosować na Schetynę niż na tych "naszych" kandydatów z PO .Oni już pokazali co potrafią zdziałać dla naszego województwa czyli nic albo i bardzo niewiele. A swoją drogą ja na PO nie zagłosuję :))

Skoro "nasi" nie zrobili nic to co zrobi koles z wrocławia ? Który jeszcze nie dawno nie wiedział gdzie Kielce czy Świętokrzyskie leży ? Kuurwa ludzie otwórzcie oczy i nie dajcie się dymać dalej jak te dzieci we mgle.

#22 ~boziena z pincowa~

~boziena z pincowa~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 10:58:04

co wy chccie od  zioobr i szetyn?  to katolicy i   bobre  ludzie ,jakie mieszkancy takie  wybra, macie  to  na  co zasługujecie, zapisiały region i zapisiałe   kandydaty,  to tylko    smietnik wyborczy  a kielcoki   i tak to kupiom  bo  majom   politycznom opcje  głup...om, jak wam nie wstyd kielcoki, głosujecie   na  zero i   ....

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 11:15:32

Skoro "nasi" nie zrobili nic to co zrobi koles z wrocławia ? Który jeszcze nie dawno nie wiedział gdzie Kielce czy Świętokrzyskie leży ? Kuurwa ludzie otwórzcie oczy i nie dajcie się dymać dalej jak te dzieci we mgle.

zapytaj MOD .......

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 12:06:38

Schetyna i Ziobro......dobre sobie. Teraz jest ich wszędzie pełno a po wyborach tyle ich zobaczycie co w telewizji. Głosujcie przynajmniej na ludzi, którzy tu mieszkają i wywodzą się z naszego regionu. A przede wszystkim musimy iść na wybory!!!

Zachęcam:)

Zachęcam na Krupkę i Liriya.

#25 ~Lis~

~Lis~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 12:07:42

Shetyna z tym ryjem powinieneś zdobyc 0,5% faryzeuszu

Skąd tyle jadu?

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 12:08:48

zapytaj MOD .......

O co ?

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 12:11:05

Prawo i Sprawiedliwość: Dominik Tarczyński, Michał Cieślak, Maria Zuba, Andrzej Bętkowski, Rafał Nowak, Marek Kwitek, Bogdan Latosiński, Halina Olendzka.

A ja jestem przekonany, ze z list PiS-u z tych pogrubionych nazwisk dostanie sie maks. 1 osoba. ED jednak promuje strasznie osoby z Kielc, albo tam byl robiony ten sondaz.

Mają swoich "ulubieńców" nie wiedzieć dlaczego. Tak się składa że osoby które najbardziej promują to miernoty (Tarczyński, Szejna, Janik)

#28 ~baj~

~baj~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 12:48:59

Myślę że może więcej niż miernoty z naszego regionu - jeśli będzie mu zależało oczywiście. Nasi nawet jesli chcą to niewiele mogą zrobić .. jak to miernoty. Ja osobiście   nie  zagłosuję na nikogo z PO.

#29 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 13:03:17

Pan Gierada w akcie desperacji wysyła SMS do ludzi prosząc o głosy kto miał czelnosc udostępnić dane wiele moich znajomych dostało takie SMS bezczelność i chamstwo niech jeszcze zaczną chodzić po domach jak świadkowie jechowy ale jak to się mówi tonacy brzytwy się chwyta

#30 ~tylko nowi ludzie do Sejmu~

~tylko nowi ludzie do Sejmu~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 13:19:41

Apeluję do wybrania posłów z naszego regionu.Spadochroniarze NIGDY nie będą naszymi reprezentantami w Parlamencie !!! Pamiętajmy o Kempie,Gosiewskiej czy Kaczmarku,którzy byli takim tu spadochroniarzami.Identycznie będzie i teraz...

#31 ~baj~

~baj~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 13:28:13

Apeluję do wybrania posłów z naszego regionu.Spadochroniarze NIGDY nie będą naszymi reprezentantami w Parlamencie !!! Pamiętajmy o Kempie,Gosiewskiej czy Kaczmarku,którzy byli takim tu spadochroniarzami.Identycznie będzie i teraz...

Posłów z naszego regionu tak ale nie tych co już byli.No chyba, że znów chcecie oglądać lans na festynach, dożynkach i innych imprezach, bo w tym faktycznie byli dobrzy

#32 ~Kielczanka~

~Kielczanka~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 13:34:41

Shetyna z tym ryjem powinieneś zdobyc 0,5% faryzeuszu

I to jest poziom ludzi z PiSu.....niestety taki poziom będą reprezentowali przez 4 lata, bo więcej im nie daje, ludzie sobie przypomną co to było za ich rządów...

#33 ~Ckka~

~Ckka~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 13:38:25

Głosuję na Artura Gieradę, bo jest to jedyny człowiek którego działania widzę od początku kadencji...po drugie jest to człowiek ze świętokrzyskiego i jako jedyny poseł znalazł dla mnie czas aby porozmawiać na temat który był dla mnie naprawdę ważny, za co bardzo jestem wdzięczny i tyle co mogę to odwdzięczyc się swoim głosem!

#34 ~Kielczanka~

~Kielczanka~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 13:44:50

Pan Gierada w akcie desperacji wysyła SMS do ludzi prosząc o głosy kto miał czelnosc udostępnić dane wiele moich znajomych dostało takie SMS bezczelność i chamstwo niech jeszcze zaczną chodzić po domach jak świadkowie jechowy ale jak to się mówi tonacy brzytwy się chwyta

A ja nie dostałam smsa ale czekam z niecierpliwością na niego. Na pewno zagłosuję na Pana Artura Gieradę :)

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 13:45:39

O Gosiewskim juz nie pamietasz?

#36 ~Tamara~

~Tamara~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 13:47:55

A ja nie dostałam smsa ale czekam z niecierpliwością na niego. Na pewno zagłosuję na Pana Artura Gieradę :)

Nie wiem czy to jest "akt desperacji" jak pisze Pan Piotr, bo z tego co pamietam to od zawsze Pan Gierada wysyłał i odkąd pamiętam zawsze się dostawał, także chyba nie pocieszyłam Pana :)

#37 ~edi~

~edi~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 13:57:14

kto z PO do Senatu z Kielc

#38 ~CK....~

~CK....~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 14:04:54

lecz sie i muld o opamiętanie bo o rozum już zapóźno , gorzej już być nie może , to nieudaczniki z PełO wspierani przez ciemniakow z PSL uplasowały woj. świętokrzyskie na ostatnie miejsce

No niestety ale to nasz "kochany" prezydent dopuścił się tego. Każdy kto się chodź trochę zapoznał z tematem wie że tu w Kielcach wszystko jest obstawione przez Wojciecha Lubawskiego i jego szlachte z PISu. Mamy super przystanki pieniądze za ten przekręt niestety są w kieszeniach...każdy niech sobie odpowie na to pytanie.

#39 ~doinformowana~

~doinformowana~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 14:21:51

No niestety ale to nasz "kochany" prezydent dopuścił się tego. Każdy kto się chodź trochę zapoznał z tematem wie że tu w Kielcach wszystko jest obstawione przez Wojciecha Lubawskiego i jego szlachte z PISu. Mamy super przystanki pieniądze za ten przekręt niestety są w kieszeniach...każdy niech sobie odpowie na to pytanie.

Słyszałam ze wykonawcom tych przystankow było przedsiębiorstwo które należało do córki Prezydenta Lubawkiego.

#40 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 16:00:17

drodzy Kielczanie,

od lat głosujecie na PiS, kiedyś na SLD. I jesteście tu, gdzie jesteście.

Kolejni posłowie traktują was jak maszynki do głosowania, dość naiwnie wierzące w ich kolejne obietnice, po czym w zasadzie zapominają o was na 4 lata!

Wiem, bo cały czas mi na tych stronach zależy, chociaż opuściłem Kielce na rzecz Wrocławia w 1988 roku (studia), gdzie zapuściłem korzenie, założyłem rodzinę i odniosłem sporo dla mnie bardzo satysfakcjonujących sukcesów w karierze menedżerskiej.

Może jednak - pomimo żenującego poziomu kampanii - warto dać szansę innym ugrupowaniom?

Czasem kłócą się także we Wrocławiu, jednak tutaj np. p. Schetyna (najpierw odniósł sukcesy w biznesie i jako właściciel koszykarskiego Śląska) jest szanowany za efekty pracy na rzecz społeczeństwa.

Jak zawsze życzę wam powodzenia, bo kielecczyzna zawsze będzie moją pierwszą, małą Ojczyzną.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: KORWiN

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych