Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

"Solidarność": PiS gorsze od PO. Nepotyzm

1 odpowiedź w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 16:26:30

„W kwestii nepotyzmu Prawo i Sprawiedliwość zaczyna nie tylko doganiać, ale i przebijać to, co robiła Platforma Obywatelska” – uważa Dominik Kolorz, szef Śląsko Dąbrowskiej-Solidarności.

Podczas środowej konferencji prasowej Śląsko-Dąbrowskiej „Solidarności” przewodniczący Dominik Kolorz, powiedział, że „w kwestii nepotyzmu Prawo i Sprawiedliwość zaczyna nie tylko doganiać, ale i przebijać to, co robiła Platforma Obywatelska”.  Za przykład takich działań podał to, co dzieje się ze szpitalami wojewódzkimi, którymi właścicielem jest marszałek województwa śląskiego.

- Nie chodzi mi tylko o sytuację w JSW. To samo dotyczy na przykład, decyzji o zmianie władz w szpitalach. Szefem szpitala wojewódzkiego w Jastrzębiu-Zdroju ma zostać człowiek, który do tej pory zajmował się turystyką. To nawet nie jest już śmieszne, to paranoiczne. Jaki jest tu element merytoryczności?  - pytał Dominik Kolorz.

#2 malinka97

malinka97

wyspalasek.pl

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 231 postów

Napisano 13 styczeń 2019 - 17:06:59

Hej, Jestem Karolina mam 21 lat :) Napisz do mnie na http://hotrandka.pl/malinka97 jeśli jesteś koneserem kobiecych kształtów, lubisz piękne i inteligentne kobiety to zapraszam Cię do bliższej znajomości z moją osobą :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych