Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sodowanie

1 odpowiedź w tym temacie

#1 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 08:56:48

Czy wiecie coś o biznesie Soda Blast Systems? Chciałbym wejść w sodowanie zawodowo, własna działalność i bardzo dużo o nich czytałem. Podobno od podstaw przygotowanie, bez dziwnych licencji, tylko jednorazowa opłata? Prawda to, czy w ogóle warto? Bardzo proszę o opinie realnych uczestników.

#2 ~niki~

~niki~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 11:56:27

Sporo hobbystów zleca renowację skomplikowanych mechanizmów, a piaskowaniem niestety nic nie zrobisz. Takiego dobrze płatnego zlecenia po prostu nie przyjmiesz. A sodowanie już taki potencjał posiada. Rozszerzyłem u siebie, bo jestem z zawodu malarzem, ale postanowiłem się pobawić. Zainwestowałem w sodablastsystems.pl/, jak wróciłem z robót u naszych zachodnich sąsiadów. Może nie jest lekko, ale jak już pierwsze zlecenie zrobisz to widać duże zalety sodowania i tej technologii. Dla mnie w Polsce zarobek rzędu 3000 złotych netto dziennie był niewyobrażalny, natomiast teraz takie zlecenia wpadają regularnie. Realizuję na cały kraj. Jakieś poświęcenie jest, ale oczyszczarka mobilna i w sumie najważniejszych rzeczy mnie nauczyli.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych