Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

222 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~TK-xxxxx~

~TK-xxxxx~
  • Goście

Napisano 22 październik 2011 - 18:37:37

Przepust... no właśnie - kto to zaprojektował powinien pójść siedzieć za narażenie cudzego życia. Sam kiedyś wpadłem do rowu, na szczęście jadąc 60km/h. I przepust był ziemny. Gdyby był betonowy - kaplica. KTO TO PROJEKTUJE? GDZIE indziej na świecie jest coś podobnego - betonowe ściany prostopadle do dróg!

Potwierdzam to co teraz robią drogowcy to jest horror - na drodze Daleszyce/ Raków jeszcze kopareczką pogłębili rowy ( patrz; odcinek Niwy-Wymysłów-Cisów ) i dodali te betonowe przepusty. Jeśli ktoś wpadnie np. w poślizg, to z takiego przydrożnego rowu już nie wyjdzie. Zostaje tylko paciorek do Św. Krzysztofa by nie było w pobliżu betonowego przepustu. To jest chore !

#122 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2011 - 19:05:20

Ludzie nie osądzajcie innych ludzi ! Nie macie prawa. Chłopaki byli młodymi ludźmi całe życie przed nimi.. szok. Współczuję rodzinom.. tylko tylko teraz można powiedzieć , bo co więcej tragedia ogromna aż coś się robi.
Niech spoczywają w pokoju...

#123 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2011 - 19:14:21

Moim zdanie powinny być jeszcze zdjęcia ciał........... niech reszta szalonej młodzieży wie jak wyglądają skutki takiej jazdy. Bo to nie Need For Speed że naciśnie się jeden klawisz i wszystko się naprawia i mamy nowe życie!

szkoda chłopaków to fakt, ale nie zginęli z niczyjej winy , tylko swojej.

na you tube wystarczy wpisać tragiczne wypadki trochę daje do myślenia.

#124 ~A.B.~

~A.B.~
  • Goście

Napisano 22 październik 2011 - 19:14:36

NIE KARMIC TROLI!!!Oni zawsze w każdym goracym temacie są,nie odpowiadajcie na zaczepki.

Zgineli moi sasiedzi,młodzi,sympatyczni ludzie...spoczywajcie w pokoju[*]bedzie Was brakowac.Kondolencje dla rodziny zmarłych,jestesmy z Wami:(

#125 ~ZYCZLIWY~

~ZYCZLIWY~
  • Goście

Napisano 22 październik 2011 - 19:25:31

Powiem tak 3lata temu w ten sam sposób zginął moj przyjaciel prowadzono dochodzenie i okazło się ze główną przyczyna był własnie PRZEPUST drogowy.Wiec wiem co czują rodziny/rodzina tych chłopaków. Jedna tylko rada dla RODZIN TYCH CHŁOPAKÓW WALCZCIE O PRAWDE.

#126 ~???~

~???~
  • Goście

Napisano 22 październik 2011 - 19:36:32

i jakby inaczej - stary gólf trójka i bezmózg za kierownicą. Dobrze, że nikomu innemu krzywdy nie zrobili. Opony pewnie nadal letnie?

Selekcja naturalna

Niestety niewiadomo jakie tak lyse ze odczytac niedarady <_< Za ostatnie grosze szrotwagen a kapcie po nastepnych wykopkach :P

#127 ~andrzej~

~andrzej~
  • Goście

Napisano 22 październik 2011 - 19:43:46

szybkość wiem co pisze młodzi niech wam ziemia lekka będzie spoczywajcie w pokoju

#128 ~edekzkrainykredek~

~edekzkrainykredek~
  • Goście

Napisano 22 październik 2011 - 20:10:29

Ludzie dorośnijcie . Miasto czy wieś hierarchia wartości . Qwa wszyscy jesteście tacy sami . Zgineli dwaj młodzi ludzie i czy mieli blachy tk czy tki byli tak samo wartościowi . Ja mam blachy w aucie tki choć urodziłem sie w kielcach i mieszkałem tam ponad 20 lat . Pewnie też jestem chamem lub burakiem a może korpielem .
Nieważne kto jest z kąd. Ważne co ma w serduchu.
Wyrazy współczucia dla rodziny tych chłopców

#129 jasiek

jasiek

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 146 postów

Napisano 22 październik 2011 - 20:10:34

Powiem tak 3lata temu w ten sam sposób zginął moj przyjaciel prowadzono dochodzenie i okazło się ze główną przyczyna był własnie PRZEPUST drogowy.

czyli rozumiem, że przepust sam wyskoczył na jezdnie?

#130 ~michal~

~michal~
  • Goście

Napisano 22 październik 2011 - 20:11:14

nie pisz głupot że główną przyczyną był przepust, bo to nie prawda! główną przyczyną była prędkość i brak wyobraźni młodego człowieka. tam jest teren zabudowany i gdyby jechał 50, lub gdyby delikatnie nagiął przepisy to by nie wypadł z drogi!!!

#131 ~YZF-R1~

~YZF-R1~
  • Goście

Napisano 22 październik 2011 - 20:28:59

Przepust... no właśnie - kto to zaprojektował powinien pójść siedzieć za narażenie cudzego życia. Sam kiedyś wpadłem do rowu, na szczęście jadąc 60km/h. I przepust był ziemny. Gdyby był betonowy - kaplica. KTO TO PROJEKTUJE? GDZIE indziej na świecie jest coś podobnego - betonowe ściany prostopadle do dróg!

A odkąd rów jest drogą ? A jakbyś tak, jadąc na szczęście to 60, wpadł do lasu i trafił w drzewo, to co ? Tego co zasadził teź trzebaby posadzić ?

#132 ~oburzona~

~oburzona~
  • Goście

Napisano 22 październik 2011 - 20:58:45

jak można zrobić i zamieszczać takie zdjęcia... widać, że fotograf nigdy na własnej skórze nie przeżył takiej tragedii... i oby nigdy nie przeżył... trochę szacunku dla rodzin przede wszystkim....

#133 ~tomi~

~tomi~
  • Goście

Napisano 22 październik 2011 - 22:12:02

Powinno więcej takich zdjęć się publikować, pokazywać na kursach nauki jazdy, szkołach. Może dotrze do niektórych, że nie są nieśmiertelni i nauczą się pokory na drodze

jak można zrobić i zamieszczać takie zdjęcia... widać, że fotograf nigdy na własnej skórze nie przeżył takiej tragedii... i oby nigdy nie przeżył... trochę szacunku dla rodzin przede wszystkim....

#134 ~freervi Western~

~freervi Western~
  • Goście

Napisano 22 październik 2011 - 22:27:05

Mieszkam w Kielcach, moja rodzina pochodzi z mieszczanstwa nie-kieleckiego(brzmi to co najmniej pompatycznie ale nie o to tutaj chodzi) a ja niebawem wyprowadzam sie NA WIES! Tak, bede mial TKI w rejestracji i jakos nie jest mi z tym zle. Prawda jest taka, ze w Kielcach mieszkaja potomkowie ludzi, ktorzy zostali tu sciagnieci prawie sila do pracy. Czesto byl to najgorszy element ktorego dzieci wcielaja teraz w zycie swoje wychowanie - brak szacunku do innych ludzi, chamstwo, zalatwianie problemow sila. Przykre to, ze w temacie o smierci dwoch mlodych chlopakow wylewaja pomyje na ludzi ze wsi.
Po pierwsze bedac w ich wieku 99,99% ludzi wariuje za kierownica (nie jestem wyjatkiem). Niestety przez brak $$$ niektorzy szaleja w autach, ktore nie wybaczaja bledu i tak bylo w tym przypadku. Mieli pecha i byli w zlym miejscu i w zlym czasie.
Po drugie polecam tym wszystkim "wielkomiejskim" ktorzy duze miasto mogli widziec ale tylko w TV zastanowic sie nad swoja kultura w ruchu miejskim. Zawsze przyjezdzajac z innych rejonow Polski do Kielc bylem pod wrazeniem chamstwa i braku jakiejkolwiek zyczliwosci - "ja jestem NA PRAWIE to MNIE SIE NALEZY!". Co ciekawe, czestokroc stojac na drodze podporzadkowanej jestem wpusczany przez ludzi z rej. TKI, TBU, TPI etc. podczas gdy "rodowite" TK jedzie z wyrazem satysfakcji na twarzy bo "on ma pierwszenstwo".
Po trzecie odnosnie zdjec rodzin i ofiar - przykre, ze redaktorzy robia takie zdjecia ale w Polsce brakuje kampanii na wzor UK -duzo krwi, placzu, drastycznych scen. Moze to przemowiloby do wyobrazni?
Pewnie zaraz zostane zbluzgany przez element o IQ dobrze rozwinietej ameby ale nie dbam o to. Mam nadzieje ze chociaz czesc myslacych Kielczan podziela moje zdanie.
Pozdrawiam

#135 ~m~

~m~
  • Goście

Napisano 22 październik 2011 - 22:34:04

Tak jest jak się daje nieodpowiedzialnym dzieciakom samochody, bo dla mnie 21 czy 22 lata w przypadku chłopaka, to jeszcze za pusto w głowie i brak umiejętności przewidywania. Jednym słowem dzieciak (oczywiście nie wszyscy, bo zdarzają się rozważni). Samochód w rękach takiego to maszynka do zabijania. Dobrze, że nie trafił w przepusta nie np. w samochód matki wiozącej dziecko do przedszkola czy szkoły. Więcej rozwagi kierowcy. A jak już szarżujecie, to faktycznie trafiajcie w drzewa, a nie w innych uczestników ruchu.

#136 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2011 - 22:47:45

dajcie już wszyscy wreszcie spokój z dochodzeniem się kto jest skąd.Zginęło dwóch młodych ludzi nic już im życia nie wróci.Chcę tylko powiedzieć jedn: wszyscy kiedyś spotkamy się w jednym miejscu nie ważnie skąd pochodzimy, gdzie się urodziliśmy i gdzie mieszkamy.Ten wypadek powinien być nauczką dla wszystkich, że życie trwa tylko chwilę. Więc zamiast kłócić sie tu bez sensu lepie zastanówcie się trochę nad tym co możecie jeszcze dobrego zrobić.

#137 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 22 październik 2011 - 22:56:06

Zapewne w sobote matka wiozła dziecko do szkoły:/
Po drugie, kondolencje dla całej rodziny jeden z nich był bratem mojego najlepszego kumpla, więc zamknąć gęby i nie wylewać pomyj na dwóch chłopaków których nawet nie znaliście, dwóch w porządku, wesołych, pomocnych chłopaków zmarło a Tu miejskie koło moherowych beretów zaczyna się wychwalać jacy to oni są miastowi.
~freervi Western~ podpisuje się pod przedmówcą.

#138 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2011 - 22:56:50

każdy jest cwany i mądry, kiedy ogląda zdjęcia obcych ludzi. Gdy wypadek dotyczy jego bliskiego staje się jakiś mały, bezradny i tolerancyjny.

#139 ~Smutna~

~Smutna~
  • Goście

Napisano 22 październik 2011 - 23:01:38

Podobno 11 osób juz zgineło na tym odcinku drogi . Co to za droga 1km prostej od kielc---------zakręt --------- i znowu prawie 1km prostej --------------------(((((((((((((((---------------------------------

Odeszło dwóch młodych chłopaków pomódlmy sie za nich , taki był dla nich wyznaczony czas przejścia do życia wiecznego

******************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

#140 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2011 - 23:08:36

To byli sąsiedzi mojej koleżanki.opowiadała o nich dziś jak tylko dowiedziała sie o tragedii. Mnie samej łza w oku się zakręciła. :( :( :( Pokój ich duszom.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych