Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

222 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 22 październik 2011 - 09:05:40

niestety brawura nie popłaca...tyle sie ostatnio slyszy... zdarzaja sie wypadki to jasne ale takie jak ten nie sa niczyją winą jak tylko brawury kierowcy i chorej wyobrazni.. ślisko na drodze a on cisnie jak jakims ferrari ;/ ehhh szkoda was chlopaki.spoczywajcie w pokoju ale sami jestescie sobie winni

#2 ~Young~

~Young~
  • Goście

Napisano 22 październik 2011 - 09:12:30

Przepust... no właśnie - kto to zaprojektował powinien pójść siedzieć za narażenie cudzego życia. Sam kiedyś wpadłem do rowu, na szczęście jadąc 60km/h. I przepust był ziemny. Gdyby był betonowy - kaplica. KTO TO PROJEKTUJE? GDZIE indziej na świecie jest coś podobnego - betonowe ściany prostopadle do dróg!

#3 ~aska~

~aska~
  • Goście

Napisano 22 październik 2011 - 09:18:41

wie ktos moze skad byli ci chlopcy???

#4 ~martyna~

~martyna~
  • Goście

Napisano 22 październik 2011 - 09:19:45

[*][*][*] będzie mi Was brakowało :( na zawsze w naszej pamięci :(:(

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2011 - 09:20:42

[*][*][*] będzie mi Was brakowało :( na zawsze w naszej pamięci :(:(

#6 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 22 październik 2011 - 09:21:18

Z Górna chłopaki... Koledzy...

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2011 - 09:21:30

skad oni byli???

#8 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 22 październik 2011 - 09:27:23

Wiesz mr.1,rozumiem twoja wypowiedz i racje w niej,ale smierc to chyba za duza kara.
I juz po tekiej tragedi mozna oszczedzic takich wypowiedzi,na tych ktorzy jezdza nieodpowiedzialnie mozesz jechac po calosci ale im prosze oszczedz juz... Dostali kare juz za to az za nad to....

#9 ~zsw~

~zsw~
  • Goście

Napisano 22 październik 2011 - 09:32:42

jak mieli na imie?

#10 ~JALUBIEWIEŚKÓW~

~JALUBIEWIEŚKÓW~
  • Goście

Napisano 22 październik 2011 - 09:32:58

A ZA KOSZTOWNY WYBRYK KORPIELI GENETYCZNIE UWARUNKOWANYCH TYLKO I WYŁĄCZNIE DO KIEROWANIA URSUSEM -ZAPŁACI PODATNIK !

#11 ~miki~

~miki~
  • Goście

Napisano 22 październik 2011 - 09:37:34

Przepust... no właśnie - kto to zaprojektował powinien pójść siedzieć za narażenie cudzego życia. Sam kiedyś wpadłem do rowu, na szczęście jadąc 60km/h. I przepust był ziemny. Gdyby był betonowy - kaplica. KTO TO PROJEKTUJE? GDZIE indziej na świecie jest coś podobnego - betonowe ściany prostopadle do dróg!

proponuję zlikwidować drogi

#12 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 22 październik 2011 - 09:55:52

Czemu wy zwracacie uwage na takich deb***i co pisza "wiesniaki"?
Np.takie Kielce byly wsia kilka set lat temu. I to wies taka gdzie ludzie srali w dziury wykopane w ziemi na srodku "chalupy".
A na tej wsi wiecej mieszka ludzi ktorzy uciekli z miasta,wiec miejscowosc ktora nazywasz wsia ma mniej "korzeni wiesniackich"niz np.Kielce. Jezeli twoja rodzina mieszka w miescie juz od dawna to ma wiecej wspolnego z wiesniakiem niz Ci ktorzy faktycznie mieszkaja na wsi. A i wogole zeby byc wiesniakiem nie trzeba mieszkac na wsi,np.Ty jestes dobrym tego przykladem.
Mieszkajac w miescie kilka lat moge powiedziec cos na ten temat,gdzie jest wieksza kultura i gdzie sie lepiej zyje.
To wlasnie ten "wiesniak"jest bardziej kulturalny niz "miastowy". Nie te czasy gdzie kazdy orał pole i mówil gwara.
Jestem dumny z tego ze mieszkam na wsi. Nie zamienie tego nigdy na miasto chyba ze znow bede bardzo musial.
Pozdrawiam.
moja wypowiedz nie ma na celu nikogo obrazic,to tylko moje zdanie ogolne. Kielce to tylko przyklad.

#13 ~u next~

~u next~
  • Goście

Napisano 22 październik 2011 - 09:56:35

moze (nie daj Bóg) nastepna bedzie twoja kolej i twoja rodzina bedzie skakac z radosci ze cie nie ma... zastanow sie troche co i gdzie piszesz... jak nie masz nic do powiedzenia albo bynajmniej takie głupoty pisac to lepiej oszczedz sobie takich wypowiedzi bo poprostu sie pograzasz.

#14 ~tak czy siak~

~tak czy siak~
  • Goście

Napisano 22 październik 2011 - 10:08:12

Ale nie jechali jak kapelusznik albo inny stary dziad!!!!!

#15 ~wiem~

~wiem~
  • Goście

Napisano 22 październik 2011 - 10:10:51

proponuję zlikwidować drogi

no może przesada ale :wyciąć drzewa,zlikwidować ogrodzenia,przepusty,znaki drogowe,rowy,domy i inne budowle a nawet nie siać przy drodze kukurydzy lub słonecznika a w ogóle pas wolny koło drogi winien mieć ze 100 m i oczywiście tylko drogi jednokierunkowe,absolutnie!

#16 ~EtnoGraf~

~EtnoGraf~
  • Goście

Napisano 22 październik 2011 - 10:14:33

Mateusz M. i Łukasz K. Czemu wy zwracacie uwage na takich deb***i co pisza "wiesniaki"?
Np.takie Kielce byly wsia kilka set lat temu. I to wies taka gdzie ludzie srali w dziury wykopane w ziemi na srodku "chalupy".
A na tej wsi wiecej mieszka ludzi ktorzy uciekli z miasta,wiec miejscowosc ktora nazywasz wsia ma mniej "korzeni wiesniackich"niz np.Kielce. Jezeli twoja rodzina mieszka w miescie juz od dawna to ma wiecej wspolnego z wiesniakiem niz Ci ktorzy faktycznie mieszkaja na wsi. A i wogole zeby byc wiesniakiem nie trzeba mieszkac na wsi,np.Ty jestes dobrym tego przykladem.
Mieszkajac w miescie kilka lat moge powiedziec cos na ten temat,gdzie jest wieksza kultura i gdzie sie lepiej zyje.
To wlasnie ten "wiesniak"jest bardziej kulturalny niz "miastowy". Nie te czasy gdzie kazdy orał pole i mówil gwara.
Jestem dumny z tego ze mieszkam na wsi. Nie zamienie tego nigdy na miasto chyba ze znow bede bardzo musial.
Pozdrawiam.
moja wypowiedz nie ma na celu nikogo obrazic,to tylko moje zdanie ogolne. Kielce to tylko przyklad.

czegoś się rzemieniu nawąchał że piszesz takie brednie? cham był jest i będzie podgatunkiem! o jakiej kulturze ty piszesz wśród chamstwa? -odpowiedź mogłeś znaleźć w rowie.A o lepszym życiu ?zgodzę się-cham z dziada pradziada okradał miasto i tak jest do dziś. Twojego dziadka pewno osinobus dowoził do miasta na budowę osiedli.Zapytaj czy codziennie po pracy wracał "z pustą ręką".COKOLWIEK ALE TRZEBA BYŁO Z MIASTA ZAPIE RDOLIĆ! TAK ZE CHAMIE W TWOICH ŻYŁACH PŁYNIE WIEŚNIACKA ZŁODZIEJSKA ZAKAPIORSKA KREW-I NIE PIERD OL MI TU O JAKIEJŚ WASZEJ KULTURZE.

#17 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 22 październik 2011 - 10:23:20

:)kultura sie ujawnia wlasnie podczas takich wypowiedzi:P
Wiesz cale szczescie ze nie znam Cie osobiscie:)
Skonczylem studia i pracuje w zawodzie,jak praktycznie wieksza moja czesc rodziny,wiec nie wmowisz mi ze kiedys Cie ktos okradl.
A mieszkanie na wsi to moj swiadomy wybor,tak jest lepiej,zdrowiej i bez takich "burakow"jak Ty:)
Uwierz mi,pochodze z miasta i nie wroce tam za nic:) za duzo takich jak Ty:)
Mam juz swoje lata i wiem wiecej o zyciu niz Ty. Pozdrawiam.
Wiekszosc"normalnych ludzi"zgodzi sie ze mna,wiec dziekuje.
Twoje wypowiedzi sa tak przewidywalne,ze nie chce juz z Toba rozmawiac.
A i troche szacunku"gowniarzu".

#18 ~widać~

~widać~
  • Goście

Napisano 22 październik 2011 - 10:25:56

jechali tyle co 19 latek w Górkach Szczukockich?czyli 140/h?bo auta tak samo zmasakrowane!!

#19 ~rytobje mccoombs~

~rytobje mccoombs~
  • Goście

Napisano 22 październik 2011 - 10:26:31

A i kultura to pojecie ogolne, Savoir-vivre,to czego Ci brakuje najbardziej.
Wiec moje kultura osobista powinna byc twoja kultura:)

#20 ~to jak było~

~to jak było~
  • Goście

Napisano 22 październik 2011 - 10:28:52

czegoś się rzemieniu nawąchał że piszesz takie brednie? cham był jest i będzie podgatunkiem! o jakiej kulturze ty piszesz wśród chamstwa? -odpowiedź mogłeś znaleźć w rowie.A o lepszym życiu ?zgodzę się-cham z dziada pradziada okradał miasto i tak jest do dziś. Twojego dziadka pewno osinobus dowoził do miasta na budowę osiedli.Zapytaj czy codziennie po pracy wracał "z pustą ręką".COKOLWIEK ALE TRZEBA BYŁO Z MIASTA ZAPIE RDOLIĆ! TAK ZE CHAMIE W TWOICH ŻYŁACH PŁYNIE WIEŚNIACKA ZŁODZIEJSKA ZAKAPIORSKA KREW-I NIE PIERD OL MI TU O JAKIEJŚ WASZEJ KULTURZE.

a czy twój dzidziuś nie powoził czasem wozem drabiniastym na żelaznych kołach?tak jak dziadziusie 80% miastowych,miastowych dzięki temu,że ich tatusiów Stalin nauczył w krawacie chodzić!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych