Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Śmiertelny wypadek na "siódemce" :: zobacz komentowany artykuł

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kierowiec~

~Kierowiec~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2008 - 16:47:39

Miałem już do Was nie pisać, ale nie mogę .... K... gdy widzę busa zap. 130 km/h to normalnie mnie ciarki przechodzą.

#2 ~ak~

~ak~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2008 - 17:18:16

oj ty frajerze 130 zastanow sie a pozniej napisz

#3 ~ojoj~

~ojoj~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2008 - 19:53:10

CYTAT(ak)
oj ty frajerze 130 zastanow sie a pozniej napisz
tu odpowieć kierowcy busa! a co bus nie pociagnie 130? często mnie mijają busy gdy jade 110 (k......bo mam odcinke) i nie tylko viki

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2008 - 10:35:39

CYTAT(ojoj)
tu odpowieć kierowcy busa! a co bus nie pociagnie 130? często mnie mijają busy gdy jade 110 (k......bo mam odcinke) i nie tylko viki
zapraszam na naukę w zakresie podstawowym!

#5 ~tygośc~

~tygośc~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2008 - 11:52:22

CYTAT(gość)
zapraszam na naukę w zakresie podstawowym!
aś ty kto nauczyciel k... twoja mać

#6 ~Q-waczor~

~Q-waczor~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2008 - 11:56:02

Forum inteligentnych inaczej. Q-wa, q-wa , q-wa ....

#7 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2008 - 15:59:19

A słyczeliscie o tym chlopcu 13-letnim co potrącil go samochód we Mniszku? Boze! On chodził do 6klasy! Popisywał sie na rowerze przed kolegami i wyjechał na ulice. Samochód z naprzeciwka jechał i chciał go ominąć chłopak się przestraszył i zamiast juz przejechać przez tą ulicę to on też cofnął no i...nie trzeba chyba pisać? wleciał na maskę później jeszcze przeleciał przez dach i walnął w latarnie!
Ten chłopak co go potrącil nie miał żadnych szans żeby jakoś innaczej go ominąc bo gdyby skr ęcił to by zamił troje innych co tam stali. Weście te dzieci pouciekały. No ale nie dziwie sie! Tamten mały upadł. Karetka przyjechała po 45minutach. Kierowca byl trzeźwy ale przekroczył prędkość o 20km. Tragedia! Serio ten dzieciak był jedynakiem! W środe pogrzeb. W szkole już podobno dzieci mają żałobe, choinka odwołana. Tragedia!

#8 ~~dominika~~

~~dominika~~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2008 - 14:37:03

A słyczeliscie o tym chlopcu 13-letnim co potrącil go samochód we Mniszku? Boze! On chodził do 6klasy! Popisywał sie na rowerze przed kolegami i wyjechał na ulice. Samochód z naprzeciwka jechał i chciał go ominąć chłopak się przestraszył i zamiast juz przejechać przez tą ulicę to on też cofnął no i...nie trzeba chyba pisać? wleciał na maskę później jeszcze przeleciał przez dach i walnął w latarnie!
Ten chłopak co go potrącil nie miał żadnych szans żeby jakoś innaczej go ominąc bo gdyby skr ęcił to by zamił troje innych co tam stali. Weście te dzieci pouciekały. No ale nie dziwie sie! Tamten mały upadł. Karetka przyjechała po 45minutach. Kierowca byl trzeźwy ale przekroczył prędkość o 20km. Tragedia! Serio ten dzieciak był jedynakiem! W środe pogrzeb. W szkole już podobno dzieci mają żałobe, choinka odwołana. Tragedia!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych