Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

136 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Aktywista~

~Aktywista~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2018 - 19:00:13

"Marki drugiego auta na razie strażacy uczestniczący w akcji nie mogli rozpoznać.-Albo yak znają się na markach samochodów,albo była to kupa złomu.

#2 ~Qwerty~

~Qwerty~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2018 - 19:05:11

Pewnie tak ta droga oznakowana była.. Wyrazy współczucia.

#3 ~Lukasz~

~Lukasz~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2018 - 19:09:55

Ciekawe czy ktoś kontrolował działanie oswietlenie bo na 3/4 inwestycji gdzie gddkia prowadzi inwestycje oświetlenie nie działa

#4 ~kos~

~kos~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2018 - 19:10:42

Też jadąc z miesiąc temu wjechałem praktycznie tam pod prąd, ale się szybko pokapowałem i nawróciłem, niestety oznakowanie fatalne, wcale go  nie widać i przez to masa kierowców po wyjeździe z tego prowizorycznego ronda wjeżdża nie w tą drogę co trzeba.

#5 ~hgfdras~

~hgfdras~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2018 - 19:15:28

Tak to jest jak PASTUCH siada za kierownicą!

Podobną sytuację miałem koło Białobrzegów, pastuchowi też się lejce poj!jebały!!!! O mało się nie posrałem!

Tak to jest jak się dostaje prawo jazdy za gąskę i osełkę masła!!!

#6 ~Nala~

~Nala~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2018 - 19:26:45

Też jadąc z miesiąc temu wjechałem praktycznie tam pod prąd, ale się szybko pokapowałem i nawróciłem, niestety oznakowanie fatalne, wcale go nie widać i przez to masa kierowców po wyjeździe z tego prowizorycznego ronda wjeżdża nie w tą drogę co trzeba.

#7 ~Nala~

~Nala~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2018 - 19:29:17

Tam juz od dluzszego czasu nie ma ronda...droga na tym odcinku jest dobrze oswietlona i oznakowana wiec nie wiem jakim cudem ktos jechal tam pod prad...jechalam dzis chwile po wypadku widok masakryczny...wyrazy wspolczucia dla rodziny

#8 ~Nala~

~Nala~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2018 - 19:32:05

No szczerze mowiac zostal wrak wiec ciezko rozpoznac co to za marka...jak ktos nie widzial wypadku to moze lepiej nie komentowac i nie osmieszac sie
"Marki drugiego auta na razie strażacy uczestniczący w akcji nie mogli rozpoznać.-Albo yak znają się na markach samochodów,albo była to kupa złomu.

#9 ~kiki~

~kiki~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2018 - 19:37:19

A dopiero kilkadziesiąt minut temu był artykuł, o prezencie na święta i otwarciu w piątek całej drogi S7 od Jędrzejowa do Kielc. No i prezent.

Jak można wjechać pod prąd. Przecież drogi dojazdowe do dróg ekspresowych i autostrad na węzłach, są tak zbudowane, że trzeba się trochę namęczyć i pokręcić kierownicą, żeby wjechać pod prąd. No ale dla chcącego nic trudnego. Już wiadomo, że Opel był z TJE zaraz się okaże, że Peugeot też TJE albo TKI.

#10 ~Miejscowy~

~Miejscowy~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2018 - 19:41:33

To było do przewidzenia zjazdy na poszczególne miejscowość między innymi na Sobków jak i na Brzegi to jedna wielka porażka zero oznaczeń ciężko w dzień wyczuć moment A co dopiero w nocy jeden wielki bałagan nic więcej strach jechać po tej drodze

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2018 - 19:41:59

Jak można jechać pod prad?!!!!kto mu dał prawo jazdy?jeżdżę codziennie tą drogą i nie można powiedzieć że jest źle oznakowana czy źle oświetlona!poza tym są też znaki poziome"linie na drodze"i przed wyjazdem na s7jest linia ciągła czyli nie wolno przekraczać swoją drogą od węzła daleko ujechal!!!!

#12 ~Jarek~

~Jarek~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2018 - 19:47:38

Jak był napompowany, to jechal jak mu pasowalo.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2018 - 19:53:19

To było do przewidzenia zjazdy na poszczególne miejscowość między innymi na Sobków jak i na Brzegi to jedna wielka porażka zero oznaczeń ciężko w dzień wyczuć moment A co dopiero w nocy jeden wielki bałagan nic więcej strach jechać po tej drodze

Oj Januszu jak się nie umie jeździć to się nie jeździ glabie

#14 ~dvb~

~dvb~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2018 - 19:56:09

Peugeot 206 znawcy...

#15 ~dvb~

~dvb~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2018 - 19:57:38

Na jednym zdjęciu jest widać peugeota albo TK albo TKI

A dopiero kilkadziesiąt minut temu był artykuł, o prezencie na święta i otwarciu w piątek całej drogi S7 od Jędrzejowa do Kielc. No i prezent.
Jak można wjechać pod prąd. Przecież drogi dojazdowe do dróg ekspresowych i autostrad na węzłach, są tak zbudowane, że trzeba się trochę namęczyć i pokręcić kierownicą, żeby wjechać pod prąd. No ale dla chcącego nic trudnego. Już wiadomo, że Opel był z TJE zaraz się okaże, że Peugeot też TJE albo TKI.

#16 ~Kim~

~Kim~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2018 - 19:58:55

ku*** leśne niedzielne dziadki jeżdza na zakupy... Jak mozna na trase S wjechac pod prąd i sie nie zorientowac??

#17 ~dvb~

~dvb~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2018 - 20:07:08

Jechał sam, może to wcale nie była pomyłka?

ku*** leśne niedzielne dziadki jeżdza na zakupy... Jak mozna na trase S wjechac pod prąd i sie nie zorientowac??

#18 ~Kurier~

~Kurier~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2018 - 20:18:28

Jechałem krótko przed wypadkiem ucieklem na prawy pas aby uniknąć zderzenia z tym peugeotem

#19 ~Sąsiad~

~Sąsiad~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2018 - 20:23:15

Rannym życzyć powrotu do zdrowia a deb*** dobrze że do piachu pójdzie. W Radomiu pare miesiecy temu jeden h.... po pijaku jadąc pod prąd zabił w czołówce dwoch mlodych ludzi a sam wyszedł bez szwanku.

#20 ~niepijący~

~niepijący~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2018 - 20:24:57

Tak to jest jak PASTUCH siada za kierownicą!

Podobną sytuację miałem koło Białobrzegów, pastuchowi też się lejce poj!jebały!!!! O mało się nie posrałem!

Tak to jest jak się dostaje prawo jazdy za gąskę i osełkę masła!!!

No cóż, parobek potrafi kierować tylko taczkami, ale w Polsce bez problemu dostaje prawo jazdy. Swoją drogą, ciekawe, ile trzeba wódy wychlać, żeby na dwupasmowej ekspresówce jechać pod prąd...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych