Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

210 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2008 - 21:04:31

co to dziecko robilo w tym samochodzie (ta 13-ka)??? dzieci w tym wieku dawno juz powinny spac!!!to jest ich wina i nikogo wiecej,aha chyba byli pod wplywem alkoholu z tego co wiem

#102 ~zolf~

~zolf~
  • Goście

Napisano 23 październik 2008 - 21:16:25

Proponuję wszystkim znającym te osoby oraz nie znającym ich (w szczególności) o opuszczenie tego tematu
ponieważ już wiele postów temu stał się do bani. Większość chce się wykazać jakąś wiedzą i z tego wychodzą
same bzdury i plotki. Do roboty byście się wzięli albo wypier**lać do książek jak sie do roboty nie nadajecie!!!
Osobom które ich znały i tak pozostaną inne drogi komunikacji w których i tak nie zaistnieją te szuje.

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
www.zaborowice.foreo.pl

#103 ~RobRoy~

~RobRoy~
  • Goście

Napisano 23 październik 2008 - 21:18:58

Parę lat temu zginął mój brat cioteczny. Spłonął w "maluchu" wraz z kolegami. To była wielka tragedia dla rodziny, znajomych a nawet dla zupełnie obcych ludzi ale potrafiących sobie wyobrazić skalę cierpieenia. Zostaje ból, smutek, i pytanie --czy mimo tego że młodość rządzi się swoimi prawami, w których często brak miejsca na zdrowy rozsądek, musimy tak często dowiadywać się o takich tragediach. Sam pamiętam (mam 32 lata) jak całkiem niedawno wracając z zabaw itp często ryzykowałem zdrowiem i życiem w bezsensowny sposób. NIestety świadomośc pewnych zagrożeń, faktów mimo wszystko przychodzi z wiekiem. Nie będę rozwijał bardziej.... smutne..... Współczucie dla rodzin !!!!! szcere współczucie !!!!

#104 ~85nike666~

~85nike666~
  • Goście

Napisano 23 październik 2008 - 21:29:28

Kondolencje dla:
Kuby
Laurki
rodizców Róży
i rodziny chłopaków
Różyczko nigdy Cię nie zapomnę:*****************************:::::::(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((Kochałam :*

#105 margaret

margaret

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 124 postów

Napisano 23 październik 2008 - 22:57:43

14 sierpień 2007 Ćmińsk - wypadek. Giną Wasi przyjaciele i znajomi. Na forum echa wielka burza. Obrażanie, wyzywanie, zapewnienia że nigdy o nich nie zapomnicie.

8 marzec 2008 Przełom - wypadek. Kolejne ofiary, w tym chłopak który w poprzednim wypadku dostał szanse od Boga ale nie potrafił jej wykorzystać. Znowu przyjaciele i znajomi zapewniają ze to dobrzy ludzie byli, grzeczne chłopaki. Że zawsze będą w ich sercach i pamięci.

23 październik 2008 Przełom - wypadek. I pewnie historia się powtórzy... znowu będzie szum... znowu będą deklaracje...

A ja się pytam co takiego robicie żeby udowodnić że pamiętacie?? Czy chociaż w jednym z tych miejsc stoi krzyż?? Czy kiedyś ktoś z Was ludzi którzy deklarowali że są ich przyjaciółmi zapalił znicz w miejscu tragedii??
Nie wystarczą puste słowa. Bardziej od krzyczenia liczą się czyny.

Wyrazy współczucia dla rodzin zmarłych.

#106 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2008 - 23:05:13

Zupełnie nic.

To tylko tak, żeby zaistnieć na forum.

Ehh, idźcie spać zamiast wklikiwać kolejne świeczki.

#107 ~smutna...~

~smutna...~
  • Goście

Napisano 24 październik 2008 - 05:28:48

:( :( wyrazy współczUci
a dla rodzin zmarłych i a dla rodziny wojtka zeby mocno wierzyli ze nasz kochany JAN PAWEŁ 2 wyprosi zdrowie dla niego :(

#108 ~aga....~

~aga....~
  • Goście

Napisano 24 październik 2008 - 06:44:28

tak łatwo jest oceniać.... a przecież nie o to chodzi....
nie wypominajmy im złego... wspominajmy co dobre
bo po to jest to forum
napiszmy jak kochali życie, jak głośno się śmiali...
jak bardzo chcieli żyć!!!!!!!!!!!
a Ty wojtuś...Igorku:) wyjdziesz z tego bo wszyscy w to wierzymy.
Modle się za Ciebie. Jesteś silny!

#109 ~~Tomek~~

~~Tomek~~
  • Goście

Napisano 24 październik 2008 - 07:13:49

Zal i smutek ale co dorosli faceci robili z 13 latką po północy , bo chyba grzybów nie zbierali .....kondolencje dla rodzin ofiar

#110 ~dtt~

~dtt~
  • Goście

Napisano 24 październik 2008 - 07:20:30

szkoda mi tego kierowcy tira.współczucie dla niego i rodziny.co robila o 3 w nocy 13 latka 3 facetami.napewno odrabiała lekcje.

#111 ~dtt~

~dtt~
  • Goście

Napisano 24 październik 2008 - 07:22:52

Zal i smutek ale co dorosli faceci robili z 13 latką po północy , bo chyba grzybów nie zbierali .....kondolencje dla rodzin ofiar

napewno rydze zbierali w nocy hihihi

#112 ~~Tomek~~

~~Tomek~~
  • Goście

Napisano 24 październik 2008 - 07:34:14

Kolego to nie jest smieszne ,to wielka tragedja dla rodzin i przyjaciuł tych młodych ludzi jednak pytanie nasuwa sie samo Co to dziecko robiło z 3 dorosłymi mezczyznami

#113 ~Funny~

~Funny~
  • Goście

Napisano 24 październik 2008 - 07:37:59

Tomek, analfabeto, jak masz kaleczyć, to lepiej w ogóle nie pisz.

#114 ~dtt~

~dtt~
  • Goście

Napisano 24 październik 2008 - 08:00:17

14 sierpień 2007 Ćmińsk - wypadek. Giną Wasi przyjaciele i znajomi. Na forum echa wielka burza. Obrażanie, wyzywanie, zapewnienia że nigdy o nich nie zapomnicie.

8 marzec 2008 Przełom - wypadek. Kolejne ofiary, w tym chłopak który w poprzednim wypadku dostał szanse od Boga ale nie potrafił jej wykorzystać. Znowu przyjaciele i znajomi zapewniają ze to dobrzy ludzie byli, grzeczne chłopaki. Że zawsze będą w ich sercach i pamięci.

23 październik 2008 Przełom - wypadek. I pewnie historia się powtórzy... znowu będzie szum... znowu będą deklaracje...

A ja się pytam co takiego robicie żeby udowodnić że pamiętacie?? Czy chociaż w jednym z tych miejsc stoi krzyż?? Czy kiedyś ktoś z Was ludzi którzy deklarowali że są ich przyjaciółmi zapalił znicz w miejscu tragedii??
Nie wystarczą puste słowa. Bardziej od krzyczenia liczą się czyny.

Wyrazy współczucia dla rodzin zmarłych.

w 100% popieram.nigdy na tych miejscach nie pali sie nawet 1 znicz.jezdze codziennie ta trasa i nic w wypadku z 14 sierpnia zginal brat chlopaka ktory zginal 8 marca w wypadku.po tym wypadku na cminsku byl szum ze grzeczni chlopcy aniołki i te sprawy.wszyscy z bmw byli pijani podobnie jak kierowca land rovera.czyli dajcie na luz pija jezdza gina tylko szkoda niewinnych osób tak jak kierowca tego tira.wspólczucie dla niego.a co robilo dziecko 13 letnie o tej godzinie.

#115 ~dtt~

~dtt~
  • Goście

Napisano 24 październik 2008 - 08:03:21

Proponuję wszystkim znającym te osoby oraz nie znającym ich (w szczególności) o opuszczenie tego tematu
ponieważ już wiele postów temu stał się do bani. Większość chce się wykazać jakąś wiedzą i z tego wychodzą
same bzdury i plotki. Do roboty byście się wzięli albo wypier**lać do książek jak sie do roboty nie nadajecie!!!
Osobom które ich znały i tak pozostaną inne drogi komunikacji w których i tak nie zaistnieją te szuje.

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
www.zaborowice.foreo.pl

taki jetes cwany to powiedz mi czy kierowca bmw białego co sie miało wypadek na ćminsku był trzezwy.pozdrawiam,nie mówiecie o tym glosno.a kierowca land rovera był trzezwy.napisz prawde jak taki jestes kozak

#116 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 24 październik 2008 - 08:08:41

taki jetes cwany to powiedz mi czy kierowca bmw białego co sie miało wypadek na ćminsku był trzezwy.pozdrawiam,nie mówiecie o tym glosno.a kierowca land rovera był trzezwy.napisz prawde jak taki jestes kozak

tak kierowca bmw był trzeźwy!!!!!!!!!! to była wina Lukasza- kierowcy drugiego auta.... ale z braku dowodów umożyli sprawę...taka polska sprawiedliwość.
Jeśli chodzi o kierowce land rovera... to był pijany i poje...bany- mam nadzieje że nie wyjdzie do końca życia z więzienia.

#117 ~dtt~

~dtt~
  • Goście

Napisano 24 październik 2008 - 08:19:03

tak kierowca bmw był trzeźwy!!!!!!!!!! to była wina Lukasza- kierowcy drugiego auta.... ale z braku dowodów umożyli sprawę...taka polska sprawiedliwość.
Jeśli chodzi o kierowce land rovera... to był pijany i poje...bany- mam nadzieje że nie wyjdzie do końca życia z więzienia.

widze ze podajesz oficjalne wersje.ja nie moge sobie pozwolic napisac pewnych szczeg bo nie moge.a ci z golfa tez byli trzezwi napewno.a co do bmw wiesz sam ze bylo inaczej.

#118 ~dtt~

~dtt~
  • Goście

Napisano 24 październik 2008 - 08:22:14

a sprawa umozona bo nie zyl kierowca białego bmw.i napewno napiszesz mi teraz ze jechal 70 km/h.ja widzialem to auto na drugi dzien i nie opowiadaj ze jechali wolno.zapierniczal mocno i zakonczyl jak zakonczyl i on zabił te osoby.jesli nie widzialaes tego auta daj mi emaila to wysle ci fotki i pogadamy

#119 aa_bujak

aa_bujak

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 24 październik 2008 - 14:09:24

no cóż ..........wielka tragedia!!!!!!!!!!!!!! myślę że to co się stało pozostawiło wiele pytań bez odpowiedzi, oraz ogromny smutek i żal Rodzin ofiar tej tragicznej nocy-nie osądzam, nie ganię, nie wysuwam niepotrzebnych wniosków, bo nie mnie jest to dane.Chciałam tylko złożyć najserdeczniejsze ubolewania i kondolencje nad tym co się stało , przede wszystkim Rodzinom ofiar wszystkim, którzy Ich znali lubili, dla których byli bliskim bądź dalszymi znajomymi a w szczególności rodzinie Łukasza !!!!!!nie znałam go osobiście ale dobrze znam się z Jego starszym bratem. Sama mam 2,5 rocznego synka i nie mam pojęcia i nawet nie chcę się nad tym zastanawiać jak miałabym mu wytłumaczyć że jego tatuś już nie wróci , że będzie czuwał i patrzył na nas z góry!! Jeszcze raz składam wraz mężem kondolencje!!!

ps. i o jedno o co proszę Wszystkich korzystających z tego forum, to to by nie wysnuwali pochopnych wniosków...

#120 ~~KaKa~~

~~KaKa~~
  • Goście

Napisano 24 październik 2008 - 14:13:05

spoko loko samochód się wyklepie... wierzycie w reinkarnacje??? haha:)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych