Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

29 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2013 - 18:23:34

[*]

#22 _z6rywu5_

_z6rywu5_

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 31 marzec 2013 - 18:31:14

Kurcze... Jarek Gos... :| [*]

#23 ~mariusz~

~mariusz~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2013 - 13:43:27

Ludzie byłem tam na miejscu i wiem że ten koles z astry był naje***y !!!!!!!!!

#24 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2013 - 17:12:12

W Wierzbicy to normalka że jeżdżą po pijaku , na każdym rogu pijaństwo i nie ma żadnej instytucji co zrobiłaby z tym porządek

#25 ~Kazimierz~

~Kazimierz~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2013 - 11:52:56

Przyznam racje, że w Wierzbicy to co trzeci kierowca, ma w sobie alkohol. Jedna akcja przez godzinę w dzień targowy i do końca służby wystarcza pracy na pisanie dokumentów. Więcej wytrwalości przy sprawdzaniu trzeźwosci wsród kierowców, a nie pare mandatów za parkowanie i zjazd do bazy, bo minimum zostalo zrobione.

#26 ~kierowca~

~kierowca~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2013 - 12:09:45

policja jak zawsze glowę w piasek chowa jak jest jakiś temat niewygodny dla niej.Inaczej jak chlopcy chcą się czyms pochwalić tooo dopiero są rozmowni.Swieć Panie nad jego duszą.

Pulina idź się leczyć, choć jak czytam co piszesz to twoja choroba jest nieuleczalna. Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłego.

#27 ~lex~

~lex~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2013 - 12:16:47

Przyznam racje, że w Wierzbicy to co trzeci kierowca, ma w sobie alkohol. Jedna akcja przez godzinę w dzień targowy i do końca służby wystarcza pracy na pisanie dokumentów. Więcej wytrwalości przy sprawdzaniu trzeźwosci wsród kierowców, a nie pare mandatów za parkowanie i zjazd do bazy, bo minimum zostalo zrobione.

Skoro wiesz że kierowcy piją to twoim obowiązkiem jest informować o takim zdarzeniu. Skoro tego nie robisz, to znaczy, że popierasz takie zachowanie. Jako kierowca mogę mieć tylko i wyłącznie pretensje do ciebie. Wiem, że każdy jest odważny w na forum ale to świadczy o braku odpowiedzialności, twojej też.

#28 ~borys~

~borys~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2013 - 23:34:23

bardzo dobrze powiedziane

#29 ~pp~

~pp~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2013 - 13:57:32

Bardzo proszę o kontakt kierowcę, który jechał bezpośrednio za oplem astrą 

#30 ~pp~

~pp~