Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

19 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Bono~

~Bono~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2009 - 17:01:11

Tą kur...ę morderczynię na dożywocie!

#2 ~telewidz~

~telewidz~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2009 - 18:54:16

Jutro tj. w niedzielę 27.12.2009 r. TVP3 info o godz.20.50

w programie "Młodzież Kontra czyli.....Pod ostrzałem"

Gościem młodzieżówek partyjnych będzie:

Generał Broni Mieczysław Bieniek

Polski Przedstawiciel przy Komitetach Wojskowych NATO i UE,doradca wojskowy Premiera Donalda Tuska.

#3 ~koll~

~koll~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2009 - 22:09:20

Od razu raczej bym się powiesił na jej miejscu, nie żebym coś sugerował, ale będzie miała spokój. I jednego deb***a mniej wśród nas. A tak to przez całe życie myśl o doprowadzeniu do śmierci człowieka. Współczuje jej i rodzinie zmarłego.

#4 ~~~~

~~~~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2009 - 00:21:52

Co Wy w ogole wygadujecie?!!! Czy macie rozum? co za bzdury.. pomyslcie co czuje rodzina tej dziewczyny.. Najezdzacie na nia bo byla pijana.. a nie wiecie dokladnie jak to sie stalo... !! prawda szkoda chlopaka..! postawcie sie w jej sytulacji? sugerujecie ze ja przejedziecie.. ze powinna zginąc ale co to da? nie wroci zycia temu chlopakowi..!! napewno odpowie za to co zrobila... mam w 100% pewnosc ze nikt z was nie zrobil by tego co piszecie.. Nikt!! Zastanowcie sie najpierw a pozniej piszcie.!!

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2009 - 01:10:44

DOŻYWOCIE ZA SPOWODOWANIE WYPADKU ZE SKUTKIEM ŚMIERTELNYM POD WPŁYWEM ALKOHOLU TO MOŻE W KOŃCU deb***E (OKREŚLENIE POZIOMU INTELEKTUALNEGO A NIE WYRAZ POWSZECHNIE UZNAWANY ZA OBRAŹLIWY) SIĘ COŚ NAUCZĄ A JAK NIE TO ŚMIERĆ ZA ŚMIERĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2009 - 01:13:21

DOŻYWOCIE ZA SPOWODOWANIE WYPADKU ZE SKUTKIEM ŚMIERTELNYM POD WPŁYWEM ALKOHOLU

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2009 - 01:15:55

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2009 - 01:17:41

#9 ~~~~

~~~~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2009 - 01:41:50

Czemu wszyscy jestescie anonimowi co?! szkoda mi was ludzie!! Nic nie wiedzie.. a piszecie zbzdury!!!

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2009 - 08:37:27

Ponad trzy promile alkoholu miał we krwi 59-letni sędzia Sądu Okręgowego w Lublinie Włodzimierz K. Mężczyzna jest podejrzewany o prowadzenie samochodu po pijanemu i uderzenie policjanta. Sędzia został zawieszony w pełnieniu obowiązków.

Jak poinformowała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Lublinie Beata Syk-Jankowska, badanie pierwszej próbki krwi Włodzimierza K. wykazało 3,4 promila alkoholu, a drugiej - ok. godziny później - 3,09 promila. - To otwiera drogę do wszczęcia procedury o uchylenie immunitetu sędziowskiego - dodała Syk-Jankowska.
O tym, czy immunitet zostanie uchylony, co umożliwiłoby pociągnięcie sędziego do odpowiedzialności karnej, zadecyduje sąd dyscyplinarny przy Sądzie Apelacyjnym w Lublinie. Włodzimierz K. jest podejrzewany o to, że w poniedziałek wieczorem jechał pijany samochodem w Kraśniku (Lubelskie). Jeden z mieszkańców tego miasta powiadomił policję o pijanym kierowcy w samochodzie rover. Pojazd jechał pod prąd jednokierunkową ulicą, co zmuszało innych kierowców do zjechania na pobocze i stwarzało zagrożenie dla bezpieczeństwa. Gdy policjanci przyjechali na miejsce, kraśniczanin wskazał im dom, do którego wszedł pijany kierowca.

Jak informowała policja, funkcjonariusze zastali tam mężczyznę, który na ich widok usiłował uciekać, był agresywny, awanturował się i dwukrotnie uderzył policjanta w głowę. Mężczyzna nie zgodził się na badanie alkomatem. Pokazał policjantom legitymację. Okazało się, że jest to sędzia Sądu Okręgowego w Lublinie, 59-letni Włodzimierz K. Policjanci zawieźli go do szpitala, gdzie pobrano od niego krew do badań. Potem został zwolniony. Policja o zdarzeniu powiadomiła jego przełożonych.
Rzecznik Sądu Okręgowego w Lublinie Artur Ozimek informował we wtorek PAP, że Włodzimierz K. został zawieszony w pełnieniu obowiązków sędziego, a w jego sprawie zostanie wszczęte postępowanie
dyscyplinarne. "Jeśli okoliczności tego zajścia się potwierdzą, sędziemu grozi kara od upomnienia do wydalenia z zawodu" - powiedział Ozimek.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Kraśniku. Jak powiedziała Syk-Jankowska, dotyczy ono prowadzenia samochodu po pijanemu oraz naruszenia nietykalności cielesnej policjanta. Za jazdę po pijanemu grozi kara do dwóch lat więzienia, a za naruszenie nietykalności funkcjonariusza - do trzech lat.

#11 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2009 - 12:29:38

Do więzienia i tyle w temacie !!!!!!!!!!!!

#12 zesesman

zesesman

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 252 postów

Napisano 27 grudzień 2009 - 14:03:43

Ta baba nadaje się tylko do paki,tam przemysli swoje postepowanie.

#13 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2009 - 15:36:17

Ludzie zastanówcie się czy 2 butelki wódki [zakładam że więcej nie dała rady wypić] są warte czyjeś życie i kłopoty dla sprawcy!! a przy tym dla obydwu rodzin.jak nie mam głowy do picia to nie piję! więc nie brońcie pijaków za kierownicą tylko jej współczujcie.ogólnie w Polsce jest przyzwolenie że ktoś wypije i wsiada za kółko i nikt z towarzystwa nie reaguje!!! :(

#14 ~tytus~

~tytus~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2009 - 22:53:40

Ciekawi mnie,komu dzisiaj się udało...po wódeczce,piwku,trawce..?dojechać i nikogo nie zabić.Siebie nie zabić.Było tego pewnie pięć razy tyle co w statystykach policyjnych.Czarno widzę to wszystko.Nie ma wyjścia z tej patowej sytuacji.Powodując taki wypadek/jak ta kobieta/,dostanie sześć lat,po dwóch latach wyjdzie za dobre sprawowanie,po pięcu latach oddadzą jej prawko...i tyle.Jak jest wrażliwa,to sumienie będzie jej przypominać,że...Za kilka dni nikt nie będzie o niej pamiętał,bo znowu ktoś siebie,lub kogoś wyprawi do krainy gdzie nie ma bólu,jest cisza i spokój,wieczny spokój...bez alkoholu,prochów,stresu,pośpiechu.

#15 ~veb~

~veb~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2009 - 00:40:06

Moj kumpel pracuje na stacji benzynowej i mowi ze co czwarty(!!!!!!) kierowca przyjezdza na bani,wiec takie wypadki zdarzaja i beda sie zdarzac dalej,bo Polacy to niestety narod ludzi nie myslacych i bez jakiejkolwiek wyobrazni(nie mowie oczywiscie o wszystkich).Kierowcom moge tylko zyczyc szczescia,bo chociaz bylbys Schumacherem czy innym Raikonenem to moze sie zdarzyc tak,ze Twoje umiejetnosci nie dadza Ci nic w spotkaniu z takim osobnikiem;(

#16 ~W tej sprawie~

~W tej sprawie~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2009 - 10:41:19

W tej sprawie można powiedzieć tylko tyle: Ogromne wyrazy współczucia dla rodziny chłopaka, który zginął, bo to musi być okropny ból i nic nie wróci im syna, brata, męża czy też ojca (o ile nim był). Ale nie zapominajmy, że ta dziewczyna ma dopiero 22 lata i stoi u progu swojego dorosłego życia, że popełniła błąd, który niestety zakończył się tak tragicznie. Nie stawiajcie na niej krzyżyka, bo nikt nie wie jak było naprawde. Widziałam te samochody zaraz po wypadku i napewno gdyby Chłopak jechał z odpowiednią prędkością nie skasowałby tak jej samochodu i nie odrzuciałoby jej tak daleko. Myślę, że dla niej życie ze swiadomością, że ponosi winę (może nie w całości) za śmierć tego chłopca to wystarczająca kara. Życzę rodzicom zmarłego, żeby ich ból szybko minął i żeby któregoś dnia potrafili wybaczyć tej dziewczynie, że przyczyniła się do śmierci ich dziecka.

#17 ~Aopl...~

~Aopl...~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2009 - 14:35:23

W tej sprawie można powiedzieć tylko tyle: Ogromne wyrazy współczucia dla rodziny chłopaka, który zginął, bo to musi być okropny ból i nic nie wróci im syna, brata, męża czy też ojca (o ile nim był). Ale nie zapominajmy, że ta dziewczyna ma dopiero 22 lata i stoi u progu swojego dorosłego życia, że popełniła błąd, który niestety zakończył się tak tragicznie. Nie stawiajcie na niej krzyżyka, bo nikt nie wie jak było naprawde. Widziałam te samochody zaraz po wypadku i napewno gdyby Chłopak jechał z odpowiednią prędkością nie skasowałby tak jej samochodu i nie odrzuciałoby jej tak daleko. Myślę, że dla niej życie ze swiadomością, że ponosi winę (może nie w całości) za śmierć tego chłopca to wystarczająca kara. Życzę rodzicom zmarłego, żeby ich ból szybko minął i żeby któregoś dnia potrafili wybaczyć tej dziewczynie, że przyczyniła się do śmierci ich dziecka.

A, że jechała z 1,5 promilem we krwi to nie jej wina. Przecież kazali jej pic a potem prowadzic !!
Dla takich ludzi dożywocie no bo u nas nie ma kary smierci. :angry:

#18 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2009 - 19:48:08

To co sugerujecie że ktoś wsadził ją do samochodu siłą???? To nie jest wypadek tylko morderstwo z pramedytacją i tak za to powinni sądzić. Może w ten sposób ktoś czasami by pomyślał, choć to też wątpliwa sprawa. ZA KIEROWNICĄ PO PIJANEMU SIADA TYLKO BEZMÓZGOWIEC. ILE OFIAR TEGO TYLKO ROKU SPĘDZIŁO ŚWIĘTA NA CMENTARZU A POWINNO Z RODZINĄ PRZY OPŁATKU?????????? TO BYŁ WYPADEK PYTAM????????? A TERAZ KAŻECIE MIEĆ WSPÓŁCZUCIE NAD PIJANYMI KTÓŻY ODEBRALI ŻYCIE NAJKOCHAŃSZYM I WARTOŚCIOWYM LUDZIOM?????? DAJCIE MI PRAWO TO JA IM WYMIERZĘ SPRAWIEDLIWOŚĆ. PRZYWIĄZAĆ DO SŁUPA I WJECHAĆ NA NICH AUTEM. CO BY CZULI W TAKIEJ CHWILI?????? NIESTETY Z MÓZGU TEŻ CZASAMI TRZEBA KORZYSTAĆ.

#19 ~kasik~

~kasik~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2010 - 16:55:49

osoba pijana za kierownicą to z góry zakładany zabójca...i nikt mnie tu nie przekona!!!
Okropnie współczuję Rodzinie tragicznie zmarłego [*]

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2010 - 12:20:29

A załóżmy że ten sam wypadek miał miejsce gdy dziewczyna była trzeźwa. Jak myślicie, czyja byłaby wina ? Dziewczyny która włączyła się do ruchu widzą samochód jadący jakieś 300m dalej czy kierowcy który jechał 120 km/h i nie zdążył wyhamować?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych