Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

113 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~Darek~

~Darek~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2010 - 22:46:00

osobiście nie znam sprawcy i ofiary, słyszeć też nie słyszałam, ale co do oceniania bezmyślnego kierowcy to aż nóż się w kieszeni otwiera jak ktoś się wypowiada, że taki dobry... może i był ale deb***, KRETYN, IDIOTA !!!!!!!!!!! brak słów, wiedział co robi, wsiadł pod wpływem alkoholu do samochodu, ZABIŁ ( co prawda nieumyślnie, ale zabił) niewinnego człowieka! a jakby tam stało dziecko??? w sumie to czy dziecko czy nie, to był człowiek. a jakby zabił przy okazji swoich towarzyszów z samochodu to co wtedy inni by powiedzieli??? wtedy byłby zły? jeszcze jakby to był rzeczywiście wypadek, że wpadł w poślizg przez trudne warunki pogodowe i był TRZEŹWY to wtedy byłby wypadek, ale picie i prowadzenie samochodu, to już nie jest wypadek. to GŁUPOTA za którą trzeba surowo karać ! a jak chciał pić, to mógł zostawić samochód i "z buta" do domu. NIE MA WYTŁUMACZENIA DLA ZACHOWANIA KIEROWCY I KONIEC!!! PIŁ JEST WINNY!

Nie zgadzam się z tobą.
Opiszę wypadek mojej siostry w Krakowie. Została potrącona na pasach w dzień przez pijanego 1,3prom alkoholu. Prokuratura i sąd umorzyli sprawę. Gdzie tu sprawiedliwość!!
Policja, prokurator i sąd wydali wyrok, że pan prezes spóldzielni mieszkaniowej w Krakowie jest niewinny mimo spowodowania wypadku. Twój wyrok jest precyzyjny mimo, że nie jesteś sędzią, czy prorokiem jak sądzę. Tam była jeszcze klarowniejsza sytuacja jak w tym przypadku. Tu jak piszą niektórzy i wielce się do tego przychylam w dużej mierze winni byli zabezpieczający miejsce prowadzenia akcji ratowniczej. Warunki w których wymagały, według mojego zdania, lepszego oznaczenia (było to za zakretem i pod górkę. Nie usprawiedliwiam pijanego kierowcy, tylko przywołuję obiektywne warunki otoczenia i pogodowe, które mogą zaskoczyć wszystkich. Zaznaczam, że moja siostra otarła się o śmierć i tylko dlatego, że trafiła od razu do kliniki neurochirurgicznej przeżyła. Bo gdyby to były Kozienice to ... . nie wiem po prosztu jakby się to dla niej skończyło. A pijany kierowca z Krakowa - był w świetle prawa niewinny??? Tak więc zweryfikuj swoją stanowczą wypowiedź o zdarzenie sprzed ok 5 lat i wtedy jednoznacznie formułuj OSKARŻENIA!!!

#102 ~128~

~128~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2010 - 00:24:14

Nie zgadzam się z tobą.
Opiszę wypadek mojej siostry w Krakowie. Została potrącona na pasach w dzień przez pijanego 1,3prom alkoholu. Prokuratura i sąd umorzyli sprawę. Gdzie tu sprawiedliwość!!
Policja, prokurator i sąd wydali wyrok, że pan prezes spóldzielni mieszkaniowej w Krakowie jest niewinny mimo spowodowania wypadku. Twój wyrok jest precyzyjny mimo, że nie jesteś sędzią, czy prorokiem jak sądzę. Tam była jeszcze klarowniejsza sytuacja jak w tym przypadku. Tu jak piszą niektórzy i wielce się do tego przychylam w dużej mierze winni byli zabezpieczający miejsce prowadzenia akcji ratowniczej. Warunki w których wymagały, według mojego zdania, lepszego oznaczenia (było to za zakretem i pod górkę. Nie usprawiedliwiam pijanego kierowcy, tylko przywołuję obiektywne warunki otoczenia i pogodowe, które mogą zaskoczyć wszystkich. Zaznaczam, że moja siostra otarła się o śmierć i tylko dlatego, że trafiła od razu do kliniki neurochirurgicznej przeżyła. Bo gdyby to były Kozienice to ... . nie wiem po prosztu jakby się to dla niej skończyło. A pijany kierowca z Krakowa - był w świetle prawa niewinny??? Tak więc zweryfikuj swoją stanowczą wypowiedź o zdarzenie sprzed ok 5 lat i wtedy jednoznacznie formułuj OSKARŻENIA!!!

Co ty ściemniasz kolo? I co - nikt się nie odwołał? Brednia do kwadratu! Za coś takiego postępowanie dyscyplinarne wobec prokuratora i sędziów murowane - 1,3 promila i wypadek! Nie próbuj bronić tego pijanego mordercy bo to na nic sie nie zda i nic nie zmieni - zabił po pijanemu i to jest morderstwo! Gdyby był trzeźwy i jechał zgodnie z przepisami to nawet jakieś tam braki w oznakowaniu miejsca akcji nie miałyby znaczenia - czego dowodem jest jeden z poprzednich postów zioma jadącego tą drogą kilka minut wcześniej, który jakoś wypadku nie spowodował!
Nie ma pobłażania dla pijanych kierowców-morderców!

#103 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2010 - 07:51:03

On nie jest mordercą..Skąd ci to do łba przyszło.Nie zamordował nikogo..spowodował po pijanemu wypadek ,ale nie zabił nikogo celowo ,nie myl pojęć.Też współczuje rodzinie policjanta,ale czasu nie można cofnąć,pewnie sprawca wypadku najbardziej chciałby teraz cofnąć czas..

Otóż jest. Do tego umyślne spowodowanie śmierci. Jest zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających. W momęcie kiedy odpalil samochód i ruszył był już przestępcą. A skoro tak bronisz że nie zabił celowo to czy osoba chora psychicznie zabije kilka osób to nie jest zabojcą, mordercą? Jest, tyle że mogę się zgodzić że w tym momęcie już inne paragrafy są, ale de facto jest.

#104 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2010 - 09:37:00

Znałam Maćka bardzo długi czas.
Był wspaniałych chłopakiem, zawsze wszystkim pomagał z uśmiechem na twarzy.
Nie moge uwierzyć, że juz go nie ma.. :(((
To okrpony cios dla wszystkich znajomych i rodziny, więc nie wypisujcie tutaj takich głupot!
Np." MARTWY POLICJANT TO DOBRY POLICJANT "
Czy Wy nie macie za grosz współczucia? Myślicie, że to takie przyjemne? :(
Najszczersze kondolencje dla rodziców i bliskich [*][*]

Sama powtarzasz te głupoty i do tego większą czcionką.Najgorsze są właśnie wyrazy współczucia na forum.To nie księga kondolencyjna.Ludzie udający współczucie na forum piszą po to ,żeby drążyć temat.Myślę,że Ci ,którzy cierpią po jego stracie nie czytają forum i nie zajmują sie pisaniem bzdetów .Załobę i smutek ma się w sercu i na pewno nie pisze się o niej na jakims durnym forum[z nadzieją,żeby inni odpisali i żeby miał nowe posty]

#105 ~~~wyrozumiała~~~

~~~wyrozumiała~~~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2010 - 16:34:12

Ludzie!!! Nie piszcie cały czas o zmarłym Maćku jako policjancie!!!
Przecież kierowca, który to zrobił, nie spił się, nie wsiadł z premedytacją w samochód i stwierdził " o na pewno jakiś policjant będzie stał na drodze to go zabiję!!!" bo tak nie było!!!!
Fakt jest, że źle zrobił i sam to dobrze wie... I pozostali też zdali sobie sprawę, że nie było to dobre.
I naprawdę kierowca to dobry chłopak, który zrobił wielką krzywdę, ale nie znacie go na tyle żeby tak pisać o nim!!!
Przestańcie bo to jest CHORE!!!!

#106 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2010 - 17:10:17

Ludzie!!! Nie piszcie cały czas o zmarłym Maćku jako policjancie!!!
Przecież kierowca, który to zrobił, nie spił się, nie wsiadł z premedytacją w samochód i stwierdził " o na pewno jakiś policjant będzie stał na drodze to go zabiję!!!" bo tak nie było!!!!
Fakt jest, że źle zrobił i sam to dobrze wie... I pozostali też zdali sobie sprawę, że nie było to dobre.
I naprawdę kierowca to dobry chłopak, który zrobił wielką krzywdę, ale nie znacie go na tyle żeby tak pisać o nim!!!
Przestańcie bo to jest CHORE!!!!

chłopak miał pecha ,gdyby nie to,że zginął policjant , ludzie by go nie potępiali... policjant taki sam człowiek jak my wszyscy..

#107 ~Olus~

~Olus~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2010 - 20:41:09

Sama powtarzasz te głupoty i do tego większą czcionką.Najgorsze są właśnie wyrazy współczucia na forum.To nie księga kondolencyjna.Ludzie udający współczucie na forum piszą po to ,żeby drążyć temat.Myślę,że Ci ,którzy cierpią po jego stracie nie czytają forum i nie zajmują sie pisaniem bzdetów .Załobę i smutek ma się w sercu i na pewno nie pisze się o niej na jakims durnym forum[z nadzieją,żeby inni odpisali i żeby miał nowe posty]

Masz racje to nie księga kondolencyjna, ale nie moge patrzeć jak niektóre osoby mówią takie słowa. To jest bardzo przykre. A jednak może czytają to forum i zastanawiają się tak jak ja dlaczego pisane są takie głupoty o policji.

#108 ~sthhst~

~sthhst~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2010 - 23:37:15

wy tepe huje.takiego smiecia co siada za kierownice pijany to powinno sie wybebeszyc na oczach wszyskich.moze to by nauczylo rozumu te zwierzeta bez mozgu co prowadza po pijaku

#109 ~ziomek~

~ziomek~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2010 - 21:50:17

dodalacze

#110 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2010 - 21:55:11

Zastanowił się ktoś w ogóle o czym tu Wy piszecie... Nie znam nikogo z nich ale wiem w którym miejscu doszło do tego zdarzenia, otóż wcale nie trzeba było być pijanym żeby takie coś się stało, moim zdaniem główna role tu zrobiła prędkość no a o alkoholu to już nie mówię, lecz tak miało się stać i się stało, nikt nie wie co go czeka jutro a śmierć przychodzi nagle. Tak wiec nie potępiajcie tych co żyją bo oni mogą jeszcze wiele zrobić a dla takiego chłopaka jakieś 12lat za kratkami to jest zniszczenie siebie samego jak i swojego życia. A odnosząc się jeszcze do tego zdarzenia to uważam ze nie było ono zbyt dobrze zabezpieczone prze straż jak i policje, mieli dobre oświetlenie, lecz tylko cześć tych świateł była włączona.

#111 ~ziomek~

~ziomek~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2010 - 21:56:56

to co jest zaznaczone na czerwone to sa [dopalacze] czyli narkotyki
szkoda policjanta i tego kierowcy:((((((((((

#112 ~Borys~

~Borys~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2010 - 22:22:53

Nasze oskarżenia juz nikomu nie pomogą, a w szczególności Maćkowi. Ale wnioski powinni wyciągnąć wszyscy co wsiadają do samochodu po pijanemu, albo po narkotykach.Według mnie kary są zbyt niskie,a do tego jeszcze przes nektórych sprytnie omijane i załatwiane( no nie stety w naszym kraju kto ma kase i wtyki to może wszystko).Sam nie jestem świety,ale wiem jedno, w ten zakręt mozna wejść naprawdę szybko(ok 160-170 km/h), tak samo też nie wierze, że nie było widać świateł sygnalizacji.To była noc,a więc takie światła widać z daleka. Swoje zrobił alkochol,brak wyobraźni i pewnie cawniactwo przed kolegami.W sumie skutek wyszedł bardzo przykry. Mam tylko nadzieje, że kierowca wyciagnie wnioski i nie tylko on. P.S. Młodość jest tylko jedna,nie zmarnujmy jej na początku...

#113 ~^^ NoWy ^^~

~^^ NoWy ^^~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2010 - 16:53:25

Widaomo to była traqgedia dla jednej strony i dla drugiej . Nie Bede za uciagał za sprawca ale go dobrze zam .Trzymaj sie Rogal pzdr Dla Ciebie

#114 ~stefan~

~stefan~
  • Goście

Napisano 27 luty 2011 - 01:26:47

Pies go jebał niech sie buja

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych