Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

113 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~krzysiek~

~krzysiek~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 06:46:50

rozstrzelać.... po problemie

#2 ~M~

~M~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 06:58:35

I takim małolatom dać prawo jazdy i trochę alkoholu to nie wiedzą kiedy korzystać z czego. Powinno się zdawać prawo jazdy dopiero po ukończeniu 21 roku życia.

#3 profus

profus

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 76 postów

Napisano 22 listopad 2010 - 08:15:32

I jak tu nie podnieść wieku i nie dawać tymczasowego prawka dla nowych kierowców. Mam nadzieje że "koledzy" dobrze zajmią się gówniarzem w celi.

#4 ~Kamila~

~Kamila~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 09:38:41

Banda deb***i mogła sama zginąć a nie zabijać niewinnego młodego człowieka. ehhhh
Co jest zaznaczone na tym zdjęciu na czerwono?

#5 ~nik~

~nik~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 10:40:52

tak takiego to tylko podejść i dać w morde i zrobić mu to samo co on zrobił tamtemu chłopakowi czyli pozbawić go życia bo jak bujdzie do pudła zabiorom mu prawko to dla niego żadna kara jak wyjdzie znowu może znów być za kółkiem śmierć za śmierć on młodo zginą zbyt za wcześnie a ten idiota nie wie co to znaczy

#6 ~could~

~could~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 11:20:17

Tutaj nie widać dokładnie, ale w wiadomościach w tv widać było że to butelka po piwie, a raczej jej fragmenty...

Jak można wsiadać pijanemu za kierownicę... Chce się zabić to ok jego sprawa, ale miał tez pasażerów za których odpowiadał, a przede wszystkich innych użytkowników drogi narażał na niebezpieczeństwo...
Nigdy nie zrozumiem pijanych kierowców...

#7 profus

profus

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 76 postów

Napisano 22 listopad 2010 - 11:28:25

Butelka.

#8 ~Mj~

~Mj~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 11:29:18

Kara smierci!!

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 11:42:54

z tego co wiem ten policjant był nowy, podobno nie długo tam pracował.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 11:45:54

ton byla jego 3 służba w kozienicach...
i ostatnia...

#11 ~ramona~

~ramona~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 12:01:52

Odpier*** się od Kozienickich policjantów żal ci d*** sciska ze nie masz takiego zawodu?? Policjant pracowal 3 dzien gdyby ktos chcial wiedziec ;((((

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 12:03:10

współczuje rodzinie policjanta,całe życie było przednim.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 12:11:55

Moje dwie znajome zabił pijany policjant (kilka lat temu, głośna sprawa) i uciekł z miejsca przestępstwa.
Pijani są po obu stronach ale ci w mundurach jeżdżą bezkarnie do puki kogoś nie zabiją.
Szkoda tego policjanta jak każdej ofiary pijanych kierowców ale nie żeby od razu rozstrzelać.

#14 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 12:13:49

Znałam Go i nie mogę uwierzyć że już Go nie ma z nami:(... WSPANIAŁY CHŁOPAK!!!!!!...
świeć Panie nad Jego duszą [*]

#15 ~Andzi~

~Andzi~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 12:41:30

To że był policjantem tu nie ma znaczenia, bo tym poboczem mógł iść każdy z nas i w tej chwili to nie jest miejcse aby oczerniać pilicję.

Znałam go osobiście i to był fantastyczny gość, i dopiero się przeniósł tu do pracy aby być bliżej domu.
Niechaj spoczywa w pokoju[*]

#16 ~sid~

~sid~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 12:58:13

Kilka lat temu to pijany policjant zabił 2 młode dziewczyny po czym oddalił się z miejsca wypadku. Nie bronie kierowcy bo jazda po pijanemu to jest zupełny brak odpowiedzialności nie mam również nic do tego młodego człowieka który zginą blednąc na służbie, ale fakt jest faktem że niektórzy policjanci czuja sie bezkarnie.

#17 ~krzysiek~

~krzysiek~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 13:05:16

(...) fakt jest faktem że niektórzy policjanci czuja sie bezkarnie.

i jaki to ma związek z komentowanym artykułem?

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 13:12:31

Kilka lat temu to pijany policjant zabił 2 młode dziewczyny po czym oddalił się z miejsca wypadku. Nie bronie kierowcy bo jazda po pijanemu to jest zupełny brak odpowiedzialności nie mam również nic do tego młodego człowieka który zginą blednąc na służbie, ale fakt jest faktem że niektórzy policjanci czuja sie bezkarnie.

Niestety nie można określać ludzi jedną miarką.A policjant , każdy kto Go znał wie jakim był po prostu dobrym człowiekiem,grzeczny i kulturalny w stosunku do wszystkich.Zresztą ogrom przyjaciół i znajomych o tym świadczy.Życie po prostu jest parszywe,dlaczego żaden z tych gówniarzy nie zginął ?

#19 ~ku pamieci~

~ku pamieci~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 13:34:16

[*] KPP Stalowa Wola sle wyrazy soligarnosci i wspolczucia

#20 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 13:36:21

to był znakomity i bardzo lubiany przez wszystkich co go znali,człowiek ten co pisze żeby powybijać policjantów niech sie pierd***ie w łeb i sam sie zabije naprawde szkoda chłopaka a tym bardziej że kazdy go znał ja również też i to bardzo dobrze i najpierw myślcie co piszecie co z tego ze był policjantem był również też człowiekiem niech ziemia bedzie mu lekka[*]

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych