Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ślub w Przysusze

ślub przysucha

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~roksana~

~roksana~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2018 - 13:51:13

niedawno oświadczył mi się narzeczony i chcemy wziąć ślub, doradźcie w którym kościele najtaniej bierze ksiądz za zapowiedzi i ślub?

#2 ~Kolejny Gość~

~Kolejny Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2018 - 18:26:55

Ty tak poważnie? To nie wiesz, że kościół strzeże swojego stadka i interesów z tym związanych? Ten kościół, gdzie jesteś parafianką* lub tamten gdzie on parafianinem. Zapowiedzi w obu. Innej opcji nie znajdziesz. No bo... jak ci napiszę, że w Szczecinie na Gocławiu to co? Albo we Wrocławiu na "Psim Polu" :) Tam dasz na zapowiedzi?

*/ Parafianin: człek głupi, zacofanyi bez ogłady. Wymagający kierowania jego losem>>>>> jakoś tak to było

#3 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2018 - 22:18:25

niedawno oświadczył mi się narzeczony i chcemy wziąć ślub, doradźcie w którym kościele najtaniej bierze ksiądz za zapowiedzi i ślub?

Po co sie w ogole oswiadczal jak ma byc najtaniej

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2018 - 05:41:47

A co cie to obchodzi, nie masz nic mądrego do napisania na zadane pytanie to zamknij jadaczkę. :)

#5 ~życzliwy~

~życzliwy~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2018 - 13:57:00

Droga  pani,jeżeli decydujecie się na ślub  przed ołtarzem to chyba zdajecie sobie sprawę, że nie jest

to mały wydatek i nie powinno się tu liczyć z groszem a jeżeli w urzędzie gminy to wiadomo że będzie taniej, po co taki temat żeby bić niepotrzebnie pianę na forum i trzecia mozliwość jak się nie ma na to co by się chciało to najlepiej na kocią łapę!

#6 GdzieWesele

GdzieWesele

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 54 postów

Napisano 04 wrzesień 2018 - 14:21:55

Od księdzu i kościele nie mogę nic nie mogę doradzić, ale jeżeli będziesz szukać sali na wesele to zajrzyj na https://www.gdziewesele.pl Tam znajdziesz najlepsze sale na wesele w super cenach! :)

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2019 - 16:36:16

To ile Was wszystko kosztowało?

#8 Enrique-Pablo

Enrique-Pablo

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 542 postów

Napisano 07 grudzień 2019 - 19:41:06

.... Ten kościół, gdzie jesteś parafianką* lub tamten gdzie on parafianinem. Zapowiedzi w obu. Innej opcji nie znajdziesz. ...

*/ Parafianin: człek głupi, zacofanyi bez ogłady. Wymagający kierowania jego losem>>>>> jakoś tak to było

No nie do końca tak. Chcesz na Gocławiu albo Psim Polu to masz tam gdzie chcesz ale na zapowiedzi dajecie w swojej/swoich parafiach a dokumenty składasz tam gdzie chcesz. Ale trzeba zapłacić w trzech miejscach i to taniej nie będzie. Na pewno. 

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2019 - 20:06:42

Bo tonie ważne ą obrzędy i sam fakt że bierzesz ślub , komunię itp liczy się byś zapłacił/ła - czyli kasa i jeszcze raz kasa

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ślub, przysucha

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych