Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

"Słodkie pyszności" Staszów

274 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 08 luty 2012 - 09:05:59

Przyłącze sie do opini na temat tej cukierni bo uwałam że wyroby mają naprawde pierwsza klasa.
Torty są oryginalne i świeże no bo pieczone na zamówienie.
Jak braliśmy na przyjecie weselne to było naprawę dobre wszystcy się zajadali.
Uważam że ta cukiernia zaspokaja podniebienia wielu smakoszy smacznego ciasta- bo tak naprawdę w Stasowie nie ma gdzie kupić coś dobrego do kawy.
Pod telegrafem- pożywka dla os
Polomarket- 0,5 kg torcik 40 zł
W cukierni na ul. Szpitalnej- było dobre ale pare lat wstecz
W Broninie- brak
A w piekarni no to wiemy- przywożą czasem do sklepu obok mnie-porażka(też na zamówienie).

#22 ~dhk22~

~dhk22~
  • Goście

Napisano 08 luty 2012 - 09:42:30

Ja też ich polecam !
Staszów ,ul Towarowa - numer,chyba 7; wejście do nich zaraz za GS-em, naprzeciwko sklepu z mamteriałami budowlanymi.
Telefon mają tylko komórkowy ; znajdziecie na nich namiary... i całą oferte wkilkując w wyszukiwarce :
slodkie pysznosci staszow.
Ciasta super- nie mają się czego wstydzić !
Oczywiście tak jak o gustach , tak i o smakach sie nie dyskutuje i każdy ma prawo mieć własne zdanie.
Ale spróbować naprawdę warto !

#23 ~Zadowolony klient~

~Zadowolony klient~
  • Goście

Napisano 08 luty 2012 - 20:54:19

Kupowaliśmy ciasta w wielu miejscach i cukierniach.
I powiem,że wyroby SŁODKICH PYSZNOŚCI -nic a nic nie odbiegają od ciast uznanej firmy BANATKIEWICZA z Kielc.
Jak jestem w Kielcach kupuję wyroby na ul.Staszica, a jak wpadam do Staszowa idę ( po wcześniejszym złożeniu zamówienia) na ul.Towarową 7 !
Szkoda,że nie można tam kupić ciasta bez zamawiania, ale może kiedyś to się zmieni .
POLECAM !
:P

#24 ~zakłopotana~

~zakłopotana~
  • Goście

Napisano 10 luty 2012 - 06:49:25

A może mi ktoś powiedzieć jak tam jest jeśli chodzi o zamawianie większej ilości ciasta?-jakaś umowa pisemna, zadatek?
I czy jest się tam z kim dogadać? tzn. chciałabym dobre i nie drogie no i żeby mi ktoś doradzić a nie nabił w butelkę.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2012 - 08:00:45

Oj zakłopotana, ale robisz problemy... A nie można zadzwonić, spytać, wszystko pewnie zależy od wielkości zamówienia. Przy zamówieniu samego torta bardzo uprzejma Pani nie chciała żadnego zadatku, tylko imię i nazwisko - wszystko ustaliłam telefonicznie.

#26 ~darek~

~darek~
  • Goście

Napisano 10 luty 2012 - 11:52:45

Ja zwykle robię tak;
Dzwonię i zamawiam. PŁacę przy odbiorze- bez problemów.
Przy większych zamówieniach jest to zapewne kwestią umowy.
Ale z tego co wiem to robili cista na wiele imprez , więc mają zarówno wiedzę jak i doświadczenie.
Najlepiej zrobisz jak tam zadzwonisz, umówisz się i podjedziesz pogadać.
Jak ktoś tam nie był to podpowiadam:
Wjazd od strony wieduktów kolejowych , Towarowa 7 - wejście do nich jest naprzeciwko sklepu budowlanego RAMM- Studio.
Właściciele - są OK ! POLECAM !

#27 ~Monia~

~Monia~
  • Goście

Napisano 10 luty 2012 - 22:31:36

Jeśli zamawia się tort czy ciasto to żadnej umowy czy zadatku nie pobierają.
A jeżeli tort weselny i ciasto w większej ilości to spisujecie umowę.
Tak było w moim przypadku. W umowie napisane: kto dla kogo, ile, jakie, na kiedy, i co jest ciekawe to zadatek nie jest kosmiczny bo 50-100 zł., a i na umowie jest napisana cena wypieków więc wiesz ile mnie więcej będzie Cię to kosztowało.

#28 ~~Nela~~

~~Nela~~
  • Goście

Napisano 11 luty 2012 - 18:36:39

Witam Wszystkich!
Nie wiem jak jest z dużymi zamówieniami, ale przy jednym torcie na przykład nie trzeba zostawiać żadnego zadatku, a efekt smakowy jest imponujący. Aż się dziwię, że w Staszowie mamy tak dobrą cukiernię.
Ja zamawiałam torta w kształcie księżniczki. Wszyscy goście podziwiali wygląd i chcieli dokładkę, więc polecam z całą odpowiedzialnością.
I dziękuję właścicielom "Słodkich pyszności" za pyszne cisto.

Nela

#29 ~dhk22~

~dhk22~
  • Goście

Napisano 13 luty 2012 - 09:34:43

Słodkie pyszności są the best !
Też się zdziwiłem,że w Staszowie robia takie dobre cista... ale teraz zostało już kupować !
Gratuluję jakości... i tak trzymać!
Całuski z okazji Walentynek - perełki !

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2012 - 09:46:07

Kupowałam ostatnio tort śmietankowo-kawowy z marmoladą porzeczkową - po prostu pycha !!!! Szczerze polecam, mają we mnie stałą klientkę. Właścicielka - super kontaktowa osoba.

#31 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 13 luty 2012 - 12:11:01

Ja również podpisuje się pod przedmówczynią.
Wypieki super a właścicielka osoba młoda i zna się na rzeczy.
Miałam torcika z masą śmietankową i kawową dżemem wiśniowym, oblany czekoladą i z wisienkami.
Skwituje tak "Niebo w gębie".

#32 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2012 - 12:15:58

Jedliśmy wczoraj tort- lalkę z tej cukierni.
Hm... brak słów żeby opisać jak był dobry.
Troszkę się obawiałam bo 1 raz kupowałam tam tort (przekonały mnie opinie na forum) i nie zawiodłam się!- są prawdziwe!

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2012 - 14:46:29

Jedliśmy wczoraj tort- lalkę z tej cukierni.
Hm... brak słów żeby opisać jak był dobry.
Troszkę się obawiałam bo 1 raz kupowałam tam tort (przekonały mnie opinie na forum) i nie zawiodłam się!- są prawdziwe!

ale sobie sami słodzą. niema jak autoreklama??????????

#34 ~no-name~

~no-name~
  • Goście

Napisano 13 luty 2012 - 15:08:41

ale sobie sami słodzą. niema jak autoreklama??????????

Wydaje mi sie ze nie bo tez jadlam ciasto z tej cukierni i rzeczywiscie dobre. Nawet dzisiaj zamawialam. Myslalam ze mnie splawia bo troche pozno jak na walentynki ale obsluga bardzo przyjemna.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2012 - 17:14:36

Super wypieki :rolleyes:

#36 ~dhk22~

~dhk22~
  • Goście

Napisano 14 luty 2012 - 23:23:44

20 zł za walentynkowy torcik ... cena ok. W smaku- też OK.
A kto nie wierzy, niech sam spróbuje , a nie pisze farmazonów,że sami sobie kadzą.... :P

#37 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2012 - 08:43:35

Wczorajsze wypieki były super a cena totalnie mnie zaskoczyła bo myślałam że za 15 zł. torcik Walentynkowy będzie mały lub na czymś zaoszczędzą np. na ilości masy a tu znów niespodzianka bo było wszystko jak trzeba.
A efekt końcowy bardzo pozytywny!

#38 ~nowa~

~nowa~
  • Goście

Napisano 15 luty 2012 - 08:49:54

Torty Walentynkowe skromne ale ślicznie wykonane, cena oszałamiająco niska a smak niczego sobie.
Żałuje tylko że nie zamówiłam więcej, jak dzwoniłam po 17 to już nie było można zamówić.

#39 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2012 - 08:56:25

Z tymi torcikami na 14 to trafili nieźle, tanie, smaczne i ładnie wykonane. Ciekawe co wymyślą na 8 marca? :huh:

#40 ~Lalka~

~Lalka~
  • Goście

Napisano 18 luty 2012 - 11:29:06

Nie będę się wypowiadać nt. torcików, bo nie mam wiedzy na ich temat,... ale jadłam ostatnio ich ciasta i nie były takie jak wcześniej, gdy jeszcze dowozili do Staszowa.
W mojej ocenie popsuli się ; i nie piszę tego aby podważyć opinie innych, ale zwrócić UWAGĘ że jeśli coś nie wyszło , to trzeba albo obniżyć cenę albo upiec jeszcze raz.
Tak kiedyś robili w Staszowie,że bez spróbowania wypieku przez cukiernika nie miał on prawa wyjść do KLIENTA ! No chyba,że smak mu się zwichrował... :angry:

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych