Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

sklepy internetowe

49 odpowiedzi w tym temacie

#1 elektroda

elektroda

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 19 sierpień 2015 - 20:29:01

Robicie zakupy przez internet? Ja nie bardzo. ale ostatnio na Facebooku trafiłam na świetny sklep odzieżowy i zrobiłam zakupy, tak na próbę. No i dziś wszystko przyjechało i jestem mega zadowolona polecam http://www.krolowa-shoppingu.pl

#2 ~kupujący~

~kupujący~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2015 - 11:17:36

ja polecam e-candy, najlepszy cashback w Polsce, można zarabiać na zakupach:)

#3 kamla

kamla

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 14 wrzesień 2015 - 19:34:26

nigdy nie kupię ubrań przez internet. ubrania trzeba przede wszystkim zmierzyć, bo potem są rozczarowania

#4 Magda84

Magda84

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 04 listopad 2015 - 12:53:08

ubrania kupuję tylko dzieciom - rozczarowania oczywiście są ale trudno z braku czasu nie mam innego wyboru :) dla siebie nie kupuję bo to co w sklepach na mnie nie pasuje to tym bardziej nie będzie pasowac zamówione przez net. Za to często kupuję w aptekach internetowych DOZ, iApteka, Cefarm to takie zaufane apteki i dużo promocji - taniej niż stacjonarnie.

#5 Ciszaaa

Ciszaaa

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 16 listopad 2015 - 12:04:03

Jak się ma sprawdzone sklepy to nie ma rozczarowań... :) a kupuję najczęściej ubrania, kosmetyki i lekarstwa, które nie są potrzebne asap

#6 angela90

angela90

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 23 luty 2016 - 11:54:22

For cloths and accessories I prefer Mirraw.com, superb online store with variety of options.

#7 MadziaZ

MadziaZ

Znajomy

• PipPip
  • 20 postów

Napisano 28 luty 2016 - 09:28:16

Uwielbiam robić zakupy przez internet, to dla mnie duża oszczędność czasu, no i pieniędzy, bo w necie jednak jest sporo taniej niż w sieciówkach Ostatnio znalazłam fajny sklep Bucik Sklep. pl, gdzie mogę zrobić zakupy dla całej rodziny od skarpetek po buty, a to jest dość istotne dla nas kobiet pracujących i wychowujących małe dzieci.

#8 ~jagoda90~

~jagoda90~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2016 - 11:52:36

Bardzo fajne usługi ARTESS  czy sklep  jak kto woli znalazłam   w necie  oferowane są   pamiątki  na roczek   dla dzieci

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2016 - 22:23:06

no mi czasami się zdarza kupić coś przez Internet - bardzo często buty albo jakieś akcesoria do domu. buty to z Nunu zamawiam, a różne koszyczki, bieżniki i tego typu pierdoły z Allegro.

#10 taudyk

taudyk

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 09 marzec 2016 - 14:56:41

Zdarzało się od czasu do czasu wyszperać i zakupić z internetu, ale zachowuję szczególną ostrożność i sprawdzam po 500 razy wszelkie informacje, żeby nie być oszukany.

Jeszcze nigdy nie przytrafiła mi się nieprzyjemna sytuacja czy problem z towarem, a kupowałem poważniejsze rzeczy niż ciuchy, czyli tablet, telefon, akcesoria do laptopa.

Grunt to dobrze wyszukać.

A ciuchy też kupuję, gdy nie mam kompletnie ochoty łazić po sklepach w poszukiwaniu jednej bluzki itd., nie mam do tego cierpliwości.

#11 julia922

julia922

Znajomy

• PipPip
  • 24 postów

Napisano 15 marzec 2016 - 12:30:45

Witam, zakupy przez internet to fajna opcja, szczególnie w dzisiejszych zalatanych czasach. 

#12 MadziaZ

MadziaZ

Znajomy

• PipPip
  • 20 postów

Napisano 18 marzec 2016 - 14:57:24

Do moich ulubionych sklepów z całą pewnością mogę zaliczyć https://emanzana.pl/, gdzie zawsze mogę coś ładnego i ciekawego sobie kupić. Ich ubrania są eleganckie, bardzo kobiece i na każdą kieszeń, co również liczy się w dzisiejszych czasach, a przy tym bardzo dobre jakościowo.

#13 Karo32

Karo32

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 20 marzec 2016 - 18:02:31

Często kupuję w necie, głównie rzeczy, za którymi nie chce mi się biegać po sklepach stacjonarnych. Ostatnio nabyłam fajne garnki :) Ale wcześniej kupowałam buty, sukienki, chemię domową. Zazwyczaj jestem zadowolona z zakupów - trzeba uważnie dobierać sprzedawców.

#14 ~casto~

~casto~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2016 - 00:11:29

przez neta mało zamawiam. Bo a to rozmiar zły wybiore a to  buty za ciasne na szerokosci.. Kupuję jedynie sprzety i leki w aptekach internetowych. Dicopeg junior zamowiłam ostatnio dla synka na zaparcia.

#15 Zuzanna09

Zuzanna09

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 19 kwiecień 2016 - 12:41:38

to jest minus zamawiania ciuchów przez internet, jednak jest to zdecydowanie wygodniejsze. Sama nie przepadam za chodzeniem po sklepach. 

#16 ~Marcelina_91~

~Marcelina_91~
  • Goście

Napisano 30 maj 2016 - 07:54:32

Tak , ja kupuję przez sklepy internetowe. Kiedyś się tego obawiałam, ale teraz to już wiem, że jeśli sklep jest sprawdzony to nie ma czego się obawiać. Jedynie czego nie kupie na pewno to buty - każdy but, różnych firm ma inną rozmiarówkę, chyba jestem jakaś niewymiarowa :). Jeśli chodzi o wymiary to nie obawiam się ich kompletnie kupując torebki. Zawsze kieruje się do sklepu e-baron bo cenie sobie skórzane torebki.Wolę zapłacić za jedną, wysokiej jakości więcej niż mieć 10, które i tak zaraz będę musiała wyrzucić :).

#17 KolorowaZastawa

KolorowaZastawa

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 09 czerwiec 2016 - 12:20:56

to jest minus zamawiania ciuchów przez internet, jednak jest to zdecydowanie wygodniejsze. Sama nie przepadam za chodzeniem po sklepach. 

To prawda, że jest wygoda o wiele większa ale z drugiej strony w kwestii kupowania ciuchów to raczej ja podziękuję bo nigdy nie wiadomo w kwestii dopasowania rozmiaru a później dużo zabawy jest ze zwracaniem produktu

#18 Goszoniex

Goszoniex

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 16 czerwiec 2016 - 12:14:08

nigdy nie kupię ubrań przez internet. ubrania trzeba przede wszystkim zmierzyć, bo potem są rozczarowania

Dokładnie. Moim zdaniem lepiej po prostu wybrać się do sklepu, przymierzyć i jest spokój :)

#19 ~olka89~

~olka89~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2016 - 15:21:59

Bardzo dobrej jakości kosmetyki naturalnego pochodzenia takie jak na przykład emolienty czy dermo kosmetyki znajdziesz w ofercie sklepu pod adresem e-naturalne.pl. To mój ulubiony sklep, który najczęściej odwiedzam i zaopatruję w nim w potrzebne produkty całą rodzinę. Z pełną odpowiedzialnością polecam!

#20 Yvonnee

Yvonnee

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 08 lipiec 2016 - 08:00:10

Ciuchy preferuję stacjonarnie, ale kosmetyki głównie online - ze względu na ceny i dostęp - jestem fanką produktów naturalnych, a niestety w moim mieście nigdzie nie ma tego rodzaju sklepów, pozostaje online :) chociaż nie narzekam - w sieci kosmetyki są sporo tańsze, na Biomanii gdzie zazwyczaj kupuję jest dużo marek i zawsze dostaję gratisy, co w tradycyjnych sklepach rzadko się zdarza - także dla mnie same plusy :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych