Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sklep w Busku z regionalnym (prawidziwym) piwem

PIWO

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~koxiq87~

~koxiq87~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2013 - 21:50:09

Witam Wszystkich bardzo serdecznie!
Jestem mieszkance Buska którem brakuje prawdziwego piwa w naszym mieście, żaden ze sklepów na terenie buska nie oferuje nam piw regionalnych a jeśli już ogranicza sie to do 2-3rodzajów.

Teraz pytanie czy Buscy piwosze są przygotowani na otwarcie takiego sklepu z prawdziwego zdażenia? Czy będzie zainteresowanie takim piwem?Prawdziwym Piwem ? Piszac prawdziwe piwo nie mam na myśli tego syfu które oferuja nam dobrze znane Kampania Piwowarska i Grupa Żywiec tylko piwa z Browarów regionalnych takich jak:

-Ciechan
-Lwówek
-Kormoran
-Pinta
-AleBrowar
-Jagiełło
-Amber
-Fortuna
-Browar na jurze
-Jabłonowo
i wiele wiele innych oraz piwa zagraniczne , niemieckie, czeskie itd ?

Tylko czy w Buskich realiach ktoś będzie w stanie zapłacic w przedziale 4zł-10zł za piwo 0,5L ?
Czekam na wasze opinie a niebawem być może Buscy piwosze będą moglić napić sie PIWA a nie piwka?
Jesteście gotowi ?

#2 ~smakosz~

~smakosz~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2013 - 09:50:35

Jest już taki sklep ale mocno ograniczył ofertę.

#3 ~koxiq87~

~koxiq87~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2013 - 20:55:48

Tak a który ? bo wiesz szczerze mówiac widziałem gdzieniegdzie 1,2 piwa a mówie o takim sklepie gdzie do wyboru bedzie około 50 rodzajów piwa .

#4 ~koxiq87~

~koxiq87~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2013 - 21:00:58

ograniczył oferte przez brak zainteresowania ? czy po prostu stawiajac PIWO za 4-5zł
przy sikaczu od tyskie lub żywiec za max 3 zł buscy smakosze wybieraja siki bo tanie albo tanie i mocne :) ?

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2013 - 15:19:37

Był na wprost sądu-Vinoteka.Miał sporo rodzajów większość z tych które wymieniłeś,teraz przeniósł się do zdroju,ale powoli coraz mniej było browarów a wiecej win,ostatnio jak byłem to kilka rodzajów cydrów i jakieś inne smakowe a to nie moje smaki.
Czasem wpadam na fajne piwko do baru Amnezja-tam gość ma duży wybór regionalnych ale wiadomo że i cena inna niż w sklepie.

#6 ~koxiq87~

~koxiq87~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2013 - 16:42:58

a no pamietam tylko, vinoteka kojarzy się z winem a nie z piwem a ja chciałbym zrobić dokładnie odwrotnie sklep piwny. Tylko watpie czy w busku jest to w ogole opłacalne : ) ??? jak sądzicie, mamy w Busku prawdziwych piwoszy ?
Ja osobiście polecam piwa od browarów PINTA i AleBrowar :) + praktycznie wszystko od browaru KORMORAN.

#7 ~realnie patrząc~

~realnie patrząc~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2013 - 18:52:16

a czy w Busko w ogóle to opłacalne? moim zdaniem przeciętny buski "piwosz" patrzy na cene i oby miało %%% a nie chodzi mu o to żeby napić się coś dobrego PRAWDZIWEGO. Więc moim zdaniem jesli chodzi o Busko to interes to utopienia kasy tym bardziej że sprzedajac samo piwo nie za duże zarobisz. A jak myśla inni ?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2013 - 18:54:31

a czy w Busku w ogóle to opłacalne? moim zdaniem przeciętny buski "piwosz" patrzy na cene i oby miało %%% a nie chodzi mu o to żeby napić się coś dobrego PRAWDZIWEGO. Więc moim zdaniem jesli chodzi o Busko to interes do utopienia kasy tym bardziej że sprzedajac samo piwo nie za dużo zarobisz. A jak myśla inni ?

#9 elbereth

elbereth

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 01 styczeń 2019 - 12:26:43

U mnie niestety takiego sklepu w okolicy nie ma, ale chyba oferta, którą wymieniłeś i tak by mnie nie zadowoliła pod względem różnorodności .Osobiście od jakiegoś czasu zamawiam w kraftklubie i póki co praktycznie zawsze odkrywam jakiś nowy smak :)

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 14:59:16

A  skad wiadomo zę prawdziwe?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: PIWO

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych