Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sklep internetowy z pościelą

sklep z pościelą pościele sklep internetowy

64 odpowiedzi w tym temacie

#61 lebro123

lebro123

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 luty 2019 - 16:42:33

Witam! Trzymam się idei, że konieczne jest kupowanie wysokiej jakości pościeli przez długi czas i niekoniecznie tanie. Natknąłem się na ten sklep przez przypadek i kupiłem dwa komplekty dla siebie i moich rodziców, używam kilku miesięcy, naprawdę podoba mi się jakość, polecam ;)

#62 agag221

agag221

Znajomy

• PipPip
  • 29 postów

Napisano 19 luty 2019 - 21:36:23

Ja kupiłam śliczną pościel na homebooku.

#63 lupolas25

lupolas25

Nowy

• Pip
  • 19 postów

Napisano 17 kwiecień 2019 - 10:32:46

Sam niedawno szukałem takiego sklepu i najciekawszą oraz według mnie najlepszą jakościowo pościel znalazłem w tym sklepie https://elway.biz/34...ciel-3d-160x200 . Według mnie mają na prawdę interesującą i wartą uwagi ofertę, szczególnie jeśli chodzi o pościel ze wzorami 3D

Użytkownik lupolas25 edytował ten post 17 kwiecień 2019 - 19:18:17

#64 Mr.Rigghtness

Mr.Rigghtness

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 17 kwiecień 2019 - 16:36:36

Ja nie mam nic do polecenia w tym zakresie. Nie jestem wybredny pod tym względem.

#65 ~elwiraZ~

~elwiraZ~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 10:09:53

Uważam, że jakość pościeli jest tak samo ważna jak łóżka. Dlatego ja postawiłam na superwnetrze.pl. To chyba jeden z lepiej zaopatrzonych sklepów, który ma w swojej ofercie rzeczy naprawdę znakomitej jakośći, a dodam może tylko, że nie tylko pościel u nich zamawiam, bo w ogóle wiele rzeczy do domu.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sklep z pościelą, pościele, sklep internetowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych