Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sklep internetowy z pościelą

sklep z pościelą pościele sklep internetowy

64 odpowiedzi w tym temacie

#41 mZakupy

mZakupy

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 04 sierpień 2017 - 19:06:20

Zobacz sobie w naszej aplikacji mZakupy, czy są gdzieś w tej chwili jakieś przeceny na pościel  :D Monika z mZakupów

#42 Truskawka77

Truskawka77

Bywalec

• PipPipPip
  • 58 postów

Napisano 22 sierpień 2017 - 08:21:15

To prawda. Ale pościel jest też ładna w Lidlu.

#43 m@ra

m@ra

Bywalec

• PipPipPip
  • 64 postów

Napisano 22 sierpień 2017 - 10:30:28

Ostatnio reklamowali - faktycznie ładna. Ja mam sporo z ikea.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2017 - 09:53:24

Polecam sklep na ul. Szkolnej 36, dobre ceny i bardzo duży wybór pościeli i ręczników, miła obsługa.

#45 Truskawka77

Truskawka77

Bywalec

• PipPipPip
  • 58 postów

Napisano 26 wrzesień 2017 - 12:21:43

Ja ładną pościel w Lidlu kupuję.

#46 ~Dorota~

~Dorota~
  • Goście

Napisano 12 październik 2017 - 12:01:51

Kupiłam pościel w lidlu i po drugim praniu wygląda jak ścierka, nie dość że były 3 wzory na krzyż więc żadnego wyboru to pokusiłam się bo cena nie była zbyt wysoka ale jak za taką badziewną 65 zł to stanowczo za dużo, nigdy więcej.

#47 natka62

natka62

Znajomy

• PipPip
  • 42 postów

Napisano 21 październik 2017 - 20:07:21

bo nie zawsze chodzi o to, zeby posciel tylko kupic... wazne zeby ja kupic zeby sluzyla na lata. moja mama ma posciel ktora jeszcze ja pamietam, a bylo to ponad 30 lat temu :) to jest dopiero material... a tak powaznie to zajrzyj na stronke salonow agaty w ofercie maja tez posciel. dostalam na urodziny wlasnie od mamy :) robilam juz kilka pran i naprawde wciaz jak nowa

#48 ~Aldona W~

~Aldona W~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2018 - 16:17:39

Aj na te z marketów to szkoda pieniędzy bo zyją tylko do pierwszego prania i wiem bo zrobiłam taka głupotę. Teraz kupuje tylko w jagodowymkocie. Tam zawsze kupię dobrą  i przede wszystkim bawełnianą. Szczerze powiem, że nawet dla swojego synka do łóżeczka zamawiałam u nich jest rewelacyjna i taka delikatna w dotyku, a ceny tez sa bardzo przystępne.

#49 soleika

soleika

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 02 marzec 2018 - 07:21:56

Pościel dla dziecka zamawiałam tu http://materacyk.pl/ przy okazji zakupu materaca. Przynajmniej prać ją można  i się wkład nie przemieszcza 

#50 ~Stokrotka~

~Stokrotka~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2018 - 20:25:50

Najlepsze pościele z bawełny egipskiej czesankowej i największy wybór jest na Ursynowie w Warszawie al.KEN 94 lok.2 Selene Materace vis a vis kościoła z czerwonej cegły (Metro Stokłosy). Jest szwajcarska satyna, mako-satyna i jeresy. Polecam!!!

#51 kreska44

kreska44

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 24 kwiecień 2018 - 13:36:49

Co wy mowicie, posciel to tzreba dotknac, pomacac zeby zobavzyc, jaki material jest i w ogole

#52 pawel1981

pawel1981

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 24 kwiecień 2018 - 15:15:52

Ja się całkowicie zgadzam z moim poprzednikiem... Nic dodać, nic ująć :)

#53 ~Tamara T~

~Tamara T~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2018 - 16:10:35

Bez przesady, jak kupujesz w porządnym sklepie, który sprzedaje dobrych firm rzeczy to czego tu się obawiać. Od dawna kupuję w jagodowymkocie i to nawet do łóżeczka dla noworodka i za każdym razem jestem zadowolona. Trzeba jednak kupować bawełnianą, a nie jakieś tam syntetyki i podróbki, któr po pierwszym praniu nadają się tylko do kosza.

#54 jolantya

jolantya

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 10 maj 2018 - 10:42:42

Ja ostatnio zakupiłam pościel od polskiego producenta - https://marohome.pl i szczerze? żadne ikea, elweye ani inne tego podobne chińskie wynalazki... Pościel, którą kupiłam to 100% bawełna, żywe kolory no rewelacja! a do tego cenowo bardzo fajnie, bo bez pośredników, który dolicza sobie ze 20-30 złoty. Znalazłam ich profil na instagramie po tym jak byłam w Ikei i przeraziłam się cenami... ceny w marohome są nawet niższe, a jakość nieporównywalna. Polecam!

#55 ~Drota~

~Drota~
  • Goście

Napisano 11 maj 2018 - 10:05:14

Pościel firmy MARO rzeczywiście jest bardzo dobra, ja kupuję ją w sklepie stacjonarnym na ul. Szkolnej 36 na osiedlu Jagiellońskim, maja duży wybór też prześcieradeł tej firmy i jest bardzo miła obsługa. Część pościeli można zobaczyć na ich stronie internetowej iks-twojasypialnia.pl ale w sklepie stacjonarnym jest dużo większy wybór.

#56 ~Ewelina R~

~Ewelina R~
  • Goście

Napisano 13 maj 2018 - 15:00:33

W jagodowymkocie można kupić fajną i dobrą gatunkowo pościel. Mam juz od nich kilka kompletów i jestem bardzo mile zaskoczona, jednak co bawełna to bawełna.

#57 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2018 - 09:28:12

kupowałam pościel w Five Stars, bardzo dobra jakość :)

#58 ~ewelina 252~

~ewelina 252~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2018 - 10:47:35

Masz rację, że w jagodowymkocie mają rewelacyjną pod względem jakości pościel. W sumie to nawet ceny sa rozsądne. Oglądałam bawełniane w stacjonarnych sklepach i raz, że sa znacznie droższe, a dwa ta jakość wykonania czy nawet nadruku pozostawia wiele do życzenia.

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 13:51:30

Polecam sklep z bardzo dobrą pościelą bello24.pl

#60 ~Małgorzataaa1!@#~

~Małgorzataaa1!@#~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 23:11:17

Najbardziej chwalę sobie sklep internetowy milusiepodusie.pl . Zamawiałam stamtąd już parę razy i naprawdę warto, Bardzo dużo różnorodnych kompletów,  pasujących do wielu stylów wnętrz. Każdy znajdzie tam coś odpowiedniego dla siebie. POLECAM!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sklep z pościelą, pościele, sklep internetowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych