Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sklep internetowy z pościelą

sklep z pościelą pościele sklep internetowy

65 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2014 - 13:47:47

Chciałem kupić pościel do domu - 4 komplety i w związku z tym szukam jakiegoś internetowo sklepu z taką pościelą - czy możecie jakiś sklep polecić gdzie można kupić fajną pościel w niskiej cenie? 

#2 magda(le)na

magda(le)na

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 08 grudzień 2014 - 16:40:19

Jeżeli zależy Ci na niskiej cenie to raczej nie opłaca się kupowania pościeli przez Internet, ponieważ dojdą koszty przesyłki.

Najlepiej poszukać na allegro, ustawić cenę wg kosztów łącznych z przesyłką i patrzeć na skład :)

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2014 - 17:59:17

Jeżeli zależy Ci na niskiej cenie to raczej nie opłaca się kupowania pościeli przez Internet, ponieważ dojdą koszty przesyłki.

Najlepiej poszukać na allegro, ustawić cenę wg kosztów łącznych z przesyłką i patrzeć na skład :)

Na stronie sklep.polpuch.pl - tam masz pościele taniej niż na allegro. 

Zamawiałem już 3 razy u nich i jest ok wszystko - przy większym zamówieniu zrobili mi przesyłkę za darmo więc nie ma wyższych kosztów.

#4 ~Kornello~

~Kornello~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2014 - 09:58:08

Musicie wiedzieć, że kołdry i poduszki pierzowe do tanich nie należą, to wręcz produkt luksusowy. W Polsce ludzie wolą wydać 30 zł i spać na takim g.... za przeproszeniem, a Niemiec przyjeżdża, płaci za małą kołderkę 100 euro i jeszcze rękę ucałuje. Wiem, bo mój wuj ma sklep w Kielcach i małą fabryczkę, to nikt by nie uwierzył, ale przyjeżdżają ludzie normalnie z całego świata - nawet Arabom kilka razy sprzedawał. A jak nie przyjeżdżają, to mają zamówienia, na przykład ciężarówka do Szwecji, gdzie Szwed wszystko organizuje, jeszcze dobrze zapłaci.

Jeśli macie okazję taką kołdrę z pierza czy z puchu kupić w dobrej cenie, to pozazdrościć - ja bym się nie zastanawiał.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2014 - 11:27:31

Faktycznie fajne promocyjne ceny pościeli :)

Nie wiedziałam, że można kupić pościele taniej niż na allegro :)

Fajne wzory i faktycznie niskie ceny pościeli. 

Zamawiał ktoś już? 

Ja upatrzyłam już 2 komplety...

Jak z dostawą? 

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2014 - 14:15:44

Fajne wzory i faktycznie niskie ceny pościeli. 

Zamawiał ktoś już? 

Ja upatrzyłam już 2 komplety...

Jak z dostawą? 

ja zamawiałam tam posciel jakieś 2 miesiące temu. 

3 komplety pościeli bo w promocji mieli - doszło wszystko w 3 dni. 

oryginalne pościele, zapakowane - wszystko ok :)

#7 ~kielczanka~

~kielczanka~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2014 - 19:31:25

Polecam - bardzo dobre ceny i bardzo dobra obsługa. 

Kupuję tam od 2 lat tylko że w stacjonarnym sklepie w Kielcach- ulica Wapiennikowa 28.

Duży wybór pościeli, poduszek, kołder, ręczników, obrusów itd- wszystko w dobrych cenach :)

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2014 - 08:39:50

Na stronie sklep.polpuch.pl - tam masz pościele taniej niż na allegro. 

Zamawiałem już 3 razy u nich i jest ok wszystko - przy większym zamówieniu zrobili mi przesyłkę za darmo więc nie ma wyższych kosztów.

Dzięki, faktycznie ten sklep z pościelą ma lepsze ceny niż na allegro w wielu przypadkach. 

Mnie to najbardziej podobają się te pościele 3d - najbardziej efektowne są :)

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2014 - 14:00:14

a oni w Kielcach maja swój sklep? 

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2014 - 10:53:56

Kielce, ul. Wapiennikowa 28

Pod tym adresem w Kielcach moźna ich znaleźć. Bardzo duży wybór pościeli, kołder i poduszek w bardzo dobrej cenie - kupuję tam już od dłuższego czasu :)

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2014 - 09:34:18

Kielce, ul. Wapiennikowa 28

Pod tym adresem w Kielcach moźna ich znaleźć. Bardzo duży wybór pościeli, kołder i poduszek w bardzo dobrej cenie - kupuję tam już od dłuższego czasu :)

Ja kupowałam tam 2 koce - bardzo dobra cena i jakość :)

Obsługa bardzo miła :)

#12 tadeuszkawior

tadeuszkawior

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 15 grudzień 2014 - 12:57:00

ja się raz rozczarowałem jakością jak zamówiłem pościel przez internet. Muszę jednak zobaczyć na żywo i dotknąć materiału:)

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2014 - 11:28:22

ja się raz rozczarowałem jakością jak zamówiłem pościel przez internet. Muszę jednak zobaczyć na żywo i dotknąć materiału:)

No najgorzej to kierować się cena na allegro - tam można kupić komplet pościeli za 30 złotych ale taka pościel to jak papier...

Dlatego warto też wybierać sklepy z pościelą które mają dobrą opinie i pościel znanych producentów :)

#14 adrianadrian573

adrianadrian573

Znajomy

• PipPip
  • 49 postów

Napisano 16 grudzień 2014 - 14:04:42

A nie lepiej poszukać w serwisach typu http://alegratka.pl/.../?fraza=pościel

?

#15 onia3842

onia3842

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 19 grudzień 2014 - 08:17:30

Najlepiej na allegro, sama kupuję i jestem zadowolona:) trzeba tylko znaleźć rzetelnego sprzedawcę, ale to żaden problem.

#16 ~irena~

~irena~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2015 - 12:55:37

Tutaj kupowaliśmy Tutaj kupowaliśmy co prawda pościel satynową 160x200 ,ale jest tam wiele jej rodzajów i odmian  co prawda pościel satynową 160x200 ,ale jest tam wiele jej rodzajów i odmian. Jak widać jest to duży sklep specjalizujący się w pościelach więc może tam będzie poszukiwana pościel.

#17 Danielo433

Danielo433

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 01 kwiecień 2015 - 15:24:55

Ja korzystałem ze sklepu online Posciel.Mazury.pl. Spory wybór i dobre ceny.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2015 - 19:59:44

Ja nie kupuję pościeli w internecie - wolę iść i dotknąć, zobaczyć jak wygląda taka pościel na żywo.

#19 ~Kasiek~

~Kasiek~
  • Goście

Napisano 21 maj 2015 - 20:33:00

A ja często kupuję pościel w internecie i jeszcze się nie zawiodłam. Oczywiście mam swój sprawdzony sklep z pościelą kamkryst.pl Kupowałam pościele już w kilku sklepach internetowych (bo przecież wszędzie jest prawie to samo), ale z tego sklepu najszybciej dostawałam przesyłkę.

#20 poleszakalicja

poleszakalicja

Bywalec

• PipPipPip
  • 95 postów

Napisano 25 maj 2015 - 10:16:35

Bardzo ładne wzory ma zara home :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sklep z pościelą, pościele, sklep internetowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych