Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

składy węgla w STARACHOWICACH

31 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2013 - 11:57:07

A co powiecie o węglu z Ciepłowni na Bugaju?

#22 ~monti~

~monti~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2013 - 14:44:35

Wczoraj kupiłem węgiel na wielkopiecowej za składem budowlanym polbudrol, wegiel super wypala się i nareszcie jakaś normalna obsługa.
Nawet ceny przyzwoite jak na Starachowice.

Ja kupiłem tam 3 tygodnie temu pół na pół z kamieniami - rewelacja, kolega miał to samo, a Ty może z innej kupy brałeś

#23 ~Mirek~

~Mirek~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 07:50:34

Co powiecie o wielkopiecowej? dobry orzech i spalanie mial fajne

#24 ~Zbyszek~

~Zbyszek~
  • Goście

Napisano 10 maj 2013 - 07:43:41

Co powiecie o wielkopiecowej? dobry orzech i spalanie mial fajne

Uprzedzam wszystkich przed zakupem węgla na Wielkopiecowej, za Polbudrolem!! Złodziejstwo!! Nie dość, że facet oszukuje z ceną, sprzedaje groszkomiał, to jeszcze miałem w 200kg 6 dużych!! kamieni, z czego jeden z nich mi zerwał śrubę w ślimaku. Ten chłopak to oszust!

#25 ~Flames~

~Flames~
  • Goście

Napisano 13 maj 2013 - 10:08:44

Uprzedzam wszystkich przed zakupem węgla na Wielkopiecowej, za Polbudrolem!! Złodziejstwo!! Nie dość, że facet oszukuje z ceną, sprzedaje groszkomiał, to jeszcze miałem w 200kg 6 dużych!! kamieni, z czego jeden z nich mi zerwał śrubę w ślimaku. Ten chłopak to oszust!

Może Tobie się tylko tak zdarzyło, ja tam jeszcze od roku i zawsze towar był dobry. Zawsze musi być ten pierwszy raz, ale mam nadzieję, ze mnie to nie spotka.

#26 ~Flames~

~Flames~
  • Goście

Napisano 13 maj 2013 - 10:10:11

Może Tobie się tylko tak zdarzyło, ja tam j"jeżdze" :) od roku i zawsze towar był dobry. Zawsze musi być ten pierwszy raz, ale mam nadzieję, ze mnie to nie spotka.

#27 ~radek~

~radek~
  • Goście

Napisano 14 maj 2013 - 09:58:14

Pojadę i porównam towar, przemyslenia opublikuje .

#28 ~mikolaj~

~mikolaj~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2013 - 11:39:43

Super Węgiel Wielkopiecowa 2 za porbudrolem polecam tani i dobry

#29 ~Ernie~

~Ernie~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2013 - 17:05:57

Super Węgiel Wielkopiecowa 2 za porbudrolem polecam tani i dobry

najgorszy skład węgla w Starachowicach

#30 ~zenon~

~zenon~
  • Goście

Napisano 19 luty 2014 - 19:36:32

polecam skład na ul.składowej 3. od dealera KHW.waga sie zgadza, jakość super,obsługa tez.

#31 ~Piotr Cz.~

~Piotr Cz.~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2017 - 16:30:44

Ja w tym roku kupowałem węgiel na nowym składzie węgla w miejscowości Mirzec Podborki i był rewelacyjny Polecam

#32 ~gebels~

~gebels~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2019 - 18:45:47

Jak chcecie porządny, wysokokaloryczny wegiel polecam skład Sobianek, my u nich kupiliśmy węgiel. Węgiel z certyfikatami, z polskich kopalń, dowożą na terenie całego kraju

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych