Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

składy węgla w STARACHOWICACH

31 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~czarna owca~

~czarna owca~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2011 - 23:18:48

JESTEM POSIADACZEM PIECA NA MIAL. JAK CO ROK KUPUJE CZTERY LUB PIEC TON MIALU. CO ROK MAM PROBLEM GDZIE KUPIC MIAL. CZY KTOŚ MA KONTROLE NAD TYM CO SPRZEDAJĄ W SKŁADACH OPALU. OSTATNIO KUPIŁEM PIACH.CO MAM ROBIC.CZY JESTEM CZARNA OWCA .

#2 ~ana~

~ana~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2011 - 12:28:31

do adam to skad maja wegiel polski czy ruski niby pisza ze ma kalorycznosc ale niewiem paliles nim

#3 ~mimi~

~mimi~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2012 - 20:21:09

kupuj w kuczowie i po problemie

#4 ~heniek~

~heniek~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2012 - 20:24:13

ja tam kupowałem miał już dwa razy i był OK

#5 ~darksaid~

~darksaid~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2012 - 09:59:32

W wachocku dobry jest węgiel i na stacji pkp , brałem i biorę i jest ok gitara

#6 ~Ojciec~

~Ojciec~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2012 - 10:13:18

W wachocku dobry jest węgiel i na stacji pkp , brałem i biorę i jest ok gitara

Na skladzie przy pkp może i mają gitarę ,ale węgiel to taki jak napalisz a ciepło
będzie w maju......

#7 ~wielebny~

~wielebny~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2012 - 20:58:00

potwierdzam w wąchocku gość ma dobry węgiel.Biorę już trzecią zimę!

#8 ~on~

~on~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2012 - 12:01:50

konkurencją chyba jesteś ja kupuje tam i jest super a ciebie żal

#9 ~konrad~

~konrad~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2012 - 17:26:56

zanim zaczniecie się kosić bezwartościowo , który skład lepszy zachęcam do przeczytania stron o opalaniu i sposobach paleniach i wszelkich możliwych
http://forum.info-ogrzewanie.pl/

zaś co do sprzedaży węgla potwierdzam w Wąchocku jest przegośćod handelku czrnym złotem polskim jeszcze ścierwa od niego nie miałem a biorę ładnych parę roków

#10 ~Pinkol~

~Pinkol~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2012 - 23:18:53

Panowie najlepszy węgiel w okolicy jest na małym składzie w Mircu na przeciwko nowej Biedronki.Prowadzi to uczciwy człowiek a węgiel jest nalepszej jakości.
Polecam

#11 ~imbir~

~imbir~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2012 - 09:01:43

gdzie w starachowicach lub okolicach można kupić flot albo muł węgla kamiennego ?

#12 ~radek~

~radek~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2012 - 11:25:51

Wczoraj kupiłem węgiel na wielkopiecowej za składem budowlanym polbudrol, wegiel super wypala się i nareszcie jakaś normalna obsługa.
Nawet ceny przyzwoite jak na Starachowice.

#13 Sigma

Sigma

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 333 postów

Napisano 07 listopad 2012 - 00:36:47

W ubiegłym roku kupiłam węgiel w składzie opału Doznałam wręcz szoku jak gość przywiózł mi go, bo zamiast węgla był miał, który stanowił ponad 70% całości zakupionego opału. Skontaktowałam się telefonicznie i zażądałam żeby sobie zabrano ten miał z dodatkiem węgla. Pani ze składu usiłowała się wytłumaczyć. Powiedziała, że z pewnością miału nie było, bo kierowca nasypywał węgiel z góry. pryzmy. Tak więc nie jest możliwe żeby było aż tyle miału.Poprosiłam o nr tel nr telefonu do właściciela ( mieszka poza Starachowicami, podobno gdzieś w Krakowie.) . Numeru mi nie udostępniono ale pani powiedziała ze mam się skontaktować z nią następnego dnia. Nazajutrz pojechałam do tego składu i to co zobaczyłam o mało nie ścięło mnie z nóg. Pryzma węgla , a na jej górze olbrzymie ilości narzuconego miału. Powiem wprost. Wściekłam się okropnie.Najpierw reprymendę dostał kierowca, który przywiózł mi ten szajs, a potem pani , która sprzedaje ten miało-węgiel. Nie zabrali ode mnie tego miało- węgla ale pani zaproponowała zwrot różnicy między ceną węgla , a miałem, który mi przywieziono. Ktoś powie skorzystałam Nic bardziej mylnego. Potrzebowałam węgla, a dostarczono mi nie wiadomo co. Pewne jest, że ja i moi znajomi, których ostrzegłam przed kupowaniem tam węgla, nigdy nie skorzystają z usług tego składu. Jeżeli kupujecie węgiel, to stójcie i patrzcie co Wam nasypują, bo inaczej przytrafi Wam się taka historia jak mnie.

#14 ~kaizik~

~kaizik~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2012 - 21:49:04

ja kupiłem w Malcomie na ostrowieckiej ,gość d
całkiem , daaje rade

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2013 - 10:38:24

KUPUJ TYLKO U DELARA KATOWICKIEGO HOLDINGU WĘGLOWEGO NP. GRZYBOWA GÓRA

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2013 - 12:18:36

tak potwierdzam węgiel w Grzybowej Górze mają bardzo dobry

#17 ~węglowy dziadek~

~węglowy dziadek~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2013 - 14:52:57

Dobry węgiel jest na składzie u typa koło Starego Stadionu.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2013 - 14:02:20

Polecam węgiel z ul. Składowej od Mariana Słowińskiego. Rewelacja

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2013 - 14:39:13

A ja już kilka razy kupuję gruby na Al. Wyzwolenia. Ostatnio zmienił się właściciel, ale cena nadal dobra, węgiel super. Wypala się do końca, i daje ciepło.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 luty 2013 - 12:19:53

Najlepszy węgiel na składzie pks

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych