Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~pacjent~

~pacjent~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 19:12:40

Brawo dla personelu. Tylko czy malkontenci i krytykanci docenią to. Przecież takich wyróżnień nie dają, ot tak, sobie. ktoś musiał na to zapracować. Gdyby tak za tym jeszcze szła kasa na rozbudowę czy modernizacje placówki, to byłby sukces.

#2 ~piekarz~

~piekarz~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 21:58:35

na pewno chodzi o ten szpital?jak mieszkam w skarżysku 50 lat to nigdy nie słyszałem dobrej opinii na temat tego szpitala. ta na pewno jest pomyłka :blink: :blink: :blink:

#3 ~Aleksander~

~Aleksander~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 11:59:37

Dobra bajka.Oj wiele mam do opowiadania o tej ich szybkości i skutecznościany. Umierania chiba najlepsza dla pacjentów o każdej chorobie.

#4 ~-PAWEŁ~

~-PAWEŁ~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 15:21:28

Chyba jakieś nieporozumienie.W tym szpitalu po udarze znalazła się moja mama .Tak beznadziejnej opieki nie widziałem nigdzie.Pierwszej nocy spadła z łóżka i się dodatkowo potłukła bo jej nie zabezpieczono.Leżała przemoczona a gdy poprosiłem pielęgniarkę o pomoc i instruktaż jak założyć pampersa, ta cynicznie spoglądając znad kolorowej gazety którą przeglądała nic nie pomogła.Przychodząc tam obsługiwałem całą salę.Przy wypisie który był na moje życzenie aż żal bo nie miałem komu powiedzieć "dziękuję".Taki obraz pozostał mi w głowie .

#5 ~Dorcia~

~Dorcia~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 18:08:55

Gratulacje. Mimo trudnej sytuacji finansowej szpital przyzwoicie sobie radzi. Szkoda że Rząd tak kiepsko finansuje szpitale powiatowe.

#6 ~Eryka~

~Eryka~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 18:16:37

no,chyba jakieś żarty,bo to chyba nie o ten oddział chodzi.Chyba nikt z Was tam nie leżał,a osoba wręczajaca to wyróżnienie oparła się na jakiś  statystykach ,które nie odpowiadają prawdzie.Szkoda,że nie podają ile w tym czasie na tym oddziale osób zmarło,

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 19:51:31

To chyba żart właśnie dzisiaj odebrałem dziadka ze szpitala w skarzysku po udarze to była jakaś gechenna. To jakiś żart

#8 ~Neron~

~Neron~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 20:23:25

Bardzo dobra informacja. Pozdrawiam Panią doktor. Gratulacje

#9 ~Mistrz~

~Mistrz~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2019 - 21:50:03

Gratuluje odznaczenia. Walka z udarem to nie jest łatwa sprawa. Sam wiem bo przechodziłem w rodzinie. Warto się dodatkowo  suplementować żeby przyspieszyć proces regeneracji. U Nas bardzo pomógł neuroaid.

#10 ~Tytus~

~Tytus~
  • Goście

Napisano 08 maj 2019 - 11:19:22

Gratuluję

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych