Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

skarga na obsługę

Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 gundula

gundula

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 grudzień 2018 - 23:48:26

Niestety dnia dzisiejszego 17.12.2018 roku zostałam bardzo niemile potraktowana przez obsługę sklepu z bielizną, mianowicie poszłam do wcześniej podanego sklepu z zamiarem kupna prezentu urodzinowego. Po podaniu rozmiaru oraz wymogów dotyczących produktu, który chciałam zakupić usłyszałam, że nie będzie tego rozmiaru z wybranego przeze mnie modelu, więc podałam inne możliwości. Wówczas usłyszałam, zaznaczam, że bez uprzedniego sprawdzenia, że na pewno tego nie będzie i tutaj zacytuję "Nic w tym rozmiarze nie będzie  wyglądać dobrze." Przepraszam bardzo czy reklamując swój sklep jako miejsce gdzie każda kobieta znajdzie coś dla siebie, obsługa traktując klienta w taki sposób niestety nie idzie w ślady tej zasady, co więcej sprawdzałam dany rozmiar w sklepie internetowym i oczywiście był on dostępny, więc stacjonarnie też powinien być,a  jeśli nie to powinnam kulturalnie zostać poinformowana o możliwości dokonania zakupu tylko przez internet. Dodatkowo pokazałam inny model, którego rozmiar był identyczny z podanym przeze mnie wcześniej, usłyszałam delikatnie rzecz ujmując - szyderczy śmiech i zacytowane powyżej zdanie. Czy w takim wypadku powinnam złożyć skargę do przełożonych na obsługę?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych