Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

107 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~!!?~

~!!?~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2012 - 21:56:43

Hej, co sie dzieje !!!! Dwa komentarze zostaly usuniete z forum!!! A gdzie wolnosc slowa!!!!!!!

#102 ~!!?~

~!!?~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2012 - 21:58:26

Hej, co sie dzieje !!!! Dwa komentarze zostaly usuniete z forum!!! A gdzie wolnosc slowa!!!!!!!

#103 ~!!?~

~!!?~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2012 - 22:00:54

#104 ~!!?~

~!!?~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2012 - 22:02:21

#105 ~gość...~

~gość...~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2012 - 13:12:12

ooo!
Widzę, że nie jest to jedyny taki sklep w Tbg!!! Jakiś czas temu zostałąm "grzecznie" wyproszona ze sklepu obuwniczego na Mickiewicza, ponieważ byłam z 1,5 letnim dzieckiem,które siedziało w wózku. Na drzwiach sklepu faktyczne widniał zakaz wchodzenia z wózkami. Dla mnie to farsa... i ciekawe czy ktoś się tym zajmie...

#106 ~-kaz-~

~-kaz-~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2012 - 21:21:44

propnuje zainteresować

http://rzeszow2.tvp....asp?str=kontakt ../public/style_emoticons/default/angry.png

#107 ~LUBA~

~LUBA~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2012 - 18:06:48

"Właściciel sklepu może robić co chce"??W jakim my kraju żyjemy?Powinno się takim właścicielom zabrac pozwolenie!Złe traktowanie i poniżanie ludzi niepełnosprawnych,a szczególnie na wózkach,można zaobserwowac na codzień!Jedni okradaja społeczeństwo inni poniżają!Na parkingach przeznaczonych dla niepełosprawnych,zatrzymują się ludzie zdrowi i nikt nie reaguje!Wypada tylko takim życzyć wózeczka zamiast nóżek!

#108 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2013 - 12:49:15

Nie polecam kupowania butów w sklepie best but buty są badziewne  i sie po jednym dniu rozlatują reklamacji nie uzają i sie niczego nie boją ale ja im nie podaruję wyślę ich na droge sądową bo nikt na mnie nie będzie sie bogacił

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: skandal

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych