Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

107 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2012 - 08:58:37

jak to jaki sklep...na szybie zdjęcie wózka, a nazwa na G. w tym samym rzędzie co tanie buty i piwialnia bażant.

jak to jaki sklep...na szybie zdjęcie wózka, a nazwa na G. w tym samym rzędzie co tanie buty i piwialnia bażant.

Już nie ma tego zdjęcia "przekreślony wózek dziecięcy" zdjęli bo się bali że wszyscy bedą wiedzieli że to GALBUT obok Bażanta

#82 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2012 - 11:03:56

Bo tylko na to zasługuje buda, której właścicielem jest taki półgłówek!

Bo tylko na to zasługuje buda, której właścicielem jest taki półgłówek!

Ciebie też wyrzucę i możesz z tym pójść do Echa Dnia, do rzecznika praw obywatelskich, do proboszcza lub samego papieża. Moja buda i moja wola pędraku.

#83 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2012 - 13:39:12

Ale się pompujecie i nawet prawdy nie znacie, nawet sklepu nie znacie a już wilczycie, bez sensu!! to nie ta prawda co opisujecie to wasze wyimaginowane chęci zemsty nad czymś, kimś, lub nawet sobą -wyluzujcie to nie taka prawda jak piszecie, fakt jest problem ale nie aż tak wielki i nikt nikomu nie kazał na chama opuszczać sklepu ludzie trochę inteligencji i taktu!-jakiś redaktorzyna przejął się rolą i dał upust swojej wyobrazni i napisał za dużo o wiele za dużo!! takich mamy ,,redaktorów jak nie ma co pisać to każdy temat trzeba podnieść do miary afery"""-chłam czuć!!

#84 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2012 - 13:47:25

A nie napisał tego nikt że ta pani porusza się po domu i nie tylko bez wóźka?-rozumiem jej tragedię ale to trochę naciągane!

#85 ~ANIA~

~ANIA~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2012 - 14:22:36

A nie napisał tego nikt że ta pani porusza się po domu i nie tylko bez wóźka?-rozumiem jej tragedię ale to trochę naciągane!

A CO MA DO TEGO JEJ PRYWATNE ZYCIE?????????
Istota jest w tym JAK SIĘ LUDZI TRAKTUJE W SKLEPIE GALBUT

#86 ~iza~

~iza~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2012 - 15:12:22

Ja jako mama chodzaca z wozkiem proponuje do tego sklepu NIE CHODZIC WCALE. Tak normalne mamy nie schowaja swojego dziecka * do tapczanu *, zeby kupic sobie buty jak inwalidzi nie zostawia wozka inwalidzikiego w domu, zeby wyjsc na zakupy !!! BOJKOTUJCIE TEN SKLEP. WATPIE, ZE JEST TAM COS INNEGO NIZ W POZOSTALYCH SKLEPACH W MIESCIE.

#87 ~yossarian~

~yossarian~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2012 - 16:02:36

Ciebie też wyrzucę i możesz z tym pójść do Echa Dnia, do rzecznika praw obywatelskich, do proboszcza lub samego papieża. Moja buda i moja wola pędraku.

I słusznie. Twoj sklep i twoja sprawa kogo do niego wpuszczasz. Widzę że nie ma tu raczej zwolenników Nowej Prawicy...

#88 ~emi~

~emi~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2012 - 19:21:59

poruszam sie na wozku w domu i poza domem!!!życia sobie nie wybierałam, takie dostałam tak żyje

#89 ~Fado~

~Fado~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2012 - 21:04:59

Szanowny Gościu - jestem osobą niepełnosprawną ruchowo . W domu poruszam się przy pomocy balkonika , natomiast gdy wychodzę na zewnątrz korzystam z wózka inwalidzkiego - nogi są zbyt słabe . Czy o mnie też powiesz , że " naciągam " ? . Trzeba poznać trochę życie osoby niepełnosprawnej ruchowo , by móc zabierać głos w tej sprawie . Życzę sprawności ruchowej . Tragedii nie rozumiesz ! . Pozdrawiam .

#90 ~Fado~

~Fado~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2012 - 21:25:01

poruszam sie na wozku w domu i poza domem!!!życia sobie nie wybierałam, takie dostałam tak żyje

" poruszam się na wózku w domu i poza domem !!! " --- powiedz to sobie jak będziesz w takiej sytuacji ! . Drugiemu nie rozkazuj , taki rozkaz możesz dostać sama . " życia sobie nie wybierałam , takie dostałam tak żyję " - ja swoje życie dostałam jako osoba chodząca . Niemniej jednak los sprawił niespodziankę - choroba , niepełnosprawność ruchowa . Widzę po tych wypocinach , iż nie masz pojęcia żadnego na ten temat i sądzę również , iż przebywanie w Twoim towarzystwie sprawiło by mi natychmast wzmożoną spastykę nóg . Życzę zdrowia i bardziej przyjaznego postrzegania osób niepełnosprawnych .

#91 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2012 - 22:29:24

Zgodnie z art. 135 Kodeksu wykroczeń za takie zachowanie grozi grzywna, do 5 tysięcy zł. To wykroczenie nazywa się "odmowa sprzedaży towaru".

#92 ~yossarian~

~yossarian~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2012 - 22:37:02

Durny przepis. Kurrwa ludzie weźcie zacznijcie głosować na Nową Prawicę. Naprawdę wolicie, gdy jakiś urzędas wam mówi co macie robić ze swoim życiem, jak prowadzić własny biznes i decyduje za was co jest dla was dobre, a co złe? Współczuję wam, że tak lubicie być trzymani przez władze za mordę...

#93 ~racja~

~racja~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2012 - 10:38:00

wiem,że wszystkie komentarze nie zmieniły i nie zmienia zachowania z jakim spotkała się P. Emilia, wiem też ,że poza nabrzmiałym problemem niewielu prowadzacych biznensy uzna za stosowne aby szczególnie traktować osoby niepełnosprawne, ale wiem że będziemy My społeczność tego miasta i innych osciennych inaczej patrzyli na osoby niepełnosprawne- taka mam nadzieje, czego Wam wszystkim zyczę...

#94 ~ela~

~ela~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2012 - 11:25:38

Ciekawa jestem jak ta sprawa się zakończy????????????
Na pewno się rozpłynie bo właściciel Galbutu ma znajomości i kasę,ma 4 sklepy!!!!!!!!!!!!

#95 ~JANKO~

~JANKO~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2012 - 11:39:17

Zgodnie z art. 135 Kodeksu wykroczeń za takie zachowanie grozi grzywna, do 5 tysięcy zł. To wykroczenie nazywa się "odmowa sprzedaży towaru".

No co za pieprzone rasistowskie prawo...Ja też w aucie mam naklejkę ...Zakaz wstępu żydom i szczurom...Na temat niepełnosprawnych mam mieszane uczucia...

#96 ~.......~

~.......~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2012 - 14:42:09

No coz ,sam nie wiesz co ci los zgotuje. Tak niewiele trzeba aby zostac uzalezninym od wozka inwalidzkiego..... byc moze wtedy zmieniloby sie twoje podejscie do ludzi , ktorzy w taki lub inny sposob sa uzaleznieni od otaczajacego ich spoleczenstwa!!!!!

#97 ~JANKO~

~JANKO~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2012 - 18:18:07

No coz ,sam nie wiesz co ci los zgotuje. Tak niewiele trzeba aby zostac uzalezninym od wozka inwalidzkiego..... byc moze wtedy zmieniloby sie twoje podejscie do ludzi , ktorzy w taki lub inny sposob sa uzaleznieni od otaczajacego ich spoleczenstwa!!!!!

Tia , A w aucie szczególnie bardzo mało...Ale wiesz co?Też jestem osobą tzw niepełnosprawną i czasem zastanawiam się czy skała Tarpejska nie jest dla nas ( niepełnosprawnych) najlepszym rozwiązaniem???

#98 ~.......~

~.......~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2012 - 19:15:46

Z tej skaly to powinni byc zrzucani wszyscy , ktorzy nie maja wyrozumialosci, wspolczucia i szacunku dla drugiego czlowieka!!!!!!....

#99 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2012 - 21:05:00

Sprawa nie ucichła będzie jeszcze w faktach i innych gazetach a jak trzeba będzie pójdę z tym do telewizji.!!!

No to śmigaj! szkoda czasu!

#100 ~!!?~

~!!?~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2012 - 21:55:23

Hej, co sie dzieje !!!! Dwa komentarze zostaly usuniete z forum!!! A gdzie wolnosc slowa!!!!!!!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: skandal

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych