Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

107 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~lukasz~

~lukasz~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2012 - 16:30:55

Co to za sklep? więcej tam nic nie kupie!!!!!!!!!!

#2 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2012 - 16:33:11

Dlaczego nie jest podany adres sklepu, takie postępowanie powinno być publicznie napiętnowane!!!!!!

#3 ~Stefan~

~Stefan~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2012 - 17:02:14

W podziękowaniu właścicielowi sklepu proponuje podanie adresu sklepu i bojkot zakupów w nim obuwia.
SG.

#4 ~she~

~she~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2012 - 17:22:04

Jakim trzeba być chamidłem i buraczyskiem,żeby tak postąpić.Matki z dziećmi w wózkach tez mają miło...

#5 prof

prof

niezależny

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1586 postów

Napisano 06 sierpień 2012 - 17:22:25

wewnętrzne zarządzenie szefa... to pokazał klasę pan szef... jakieś bliższe namiary na ten sklep? wjadę tam z wózkiem i poproszę o rozmowę z szefem...

#6 ~pauzaniasz~

~pauzaniasz~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2012 - 17:28:10

Prosze o namiary o ktory sklep chodzi!!! Bedziemy glosowac nogami! Niech wlasciciel przekona sie jak to byc pariasem- w jego przypadku , kompletnie zasluzenie!!!

#7 ~t4e34~

~t4e34~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2012 - 17:54:39

To niech nasra na środku sklepu jak wszystko moze robic we wlasnej budzie!!!

#8 ~rudy~

~rudy~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2012 - 18:03:48

Ale ludzie powinni boikotować takie sklepy!!!!!

#9 ~hmmm~

~hmmm~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2012 - 18:56:06

Zbojkotowac sklep i urzadzic przed nim publiczna pikiete w obronie ludzi niepelnosprawnych i dzieci w wozkach.

#10 ~WIKTOR~

~WIKTOR~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2012 - 18:58:24

POŁOWA POLAKÓW TO HAMY JESCZE RAZ HAMY I ZERO KULTURY ZYCZĘ TYM LUDZIOM CO SIE ŚMIEJĄ Z NIEPEŁNOSPRAWNYCH ŻEBY ICH TEŻ W ŻYCIU SPOTKAŁ TAKI LOS I ZOBACZĄ JAK TO MIŁO JEST !!!!

#11 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2012 - 19:01:16

Kiedyś weszłam do sklepu Reserved z wózkiem na zakupy w Koszalinie w Forum,zostawiłam go zaraz za bramkami i poszłam ogladać ciuchy ,ochroniarz biegiem był przy mnie i wypchnął mnie razem z wózkiem ze sklepu ,bo podobno te wózki NISZCZĄ podłogę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Dzwoniłam do ich szefostwa ,minęło pół roku ,nie doczekałam się ani odpowiedzi ani przeprosin,ten sam ochroniarz dalej terroryzuje klientów w sklepie.Pewnie to były policjant nie ma się gdzie wykazać to chociaż w sklepie to robi.

#12 ~Krystian~

~Krystian~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2012 - 19:03:53

przyłączam się do tego wpisu o bojkot tak hamowych pseudo sklepów a tej Pani życzę dużo optymizmu i nie przejmowania się taką chołotą...

#13 ~Anusia,26~

~Anusia,26~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2012 - 19:20:14

dziwne....co im przeszkadza wózek?
Blokuje ruch w sklepie,zniecheca innych klientów,czy moze łatwiej coś ukrasc jak sie jest ponizej lady?!?
Dlatego ze pani byla tylko gapiem,a nic nie kupila??
Zróbbmy pikiete pod tym sklepem!...prosze napisac czy to galbut?czy ten eksluzywny w osobnej kamienicy???

#14 ~zbyszek~

~zbyszek~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2012 - 19:21:56

ekspedjentka nie powinna tampracowac z wilczym biletem wykopacz

#15 ~ZYZ~

~ZYZ~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2012 - 19:22:15

dlaczego nie podano nazwt sklepu ?

NIE PRAWDOPODBNE Z JAKIMI POSTAWAMI MAMY DOCZYNIENIA ! ;|

#16 ~yossarian~

~yossarian~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2012 - 19:40:33

To niech nasra na środku sklepu jak wszystko moze robic we wlasnej budzie!!!

No bo można. To jego sklep i ma prawo wpuszczać i wyrzucać kogo chce. Co nie zmienia faktu że trzeba być burakiem żeby wypraszać niepełnosprawną.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2012 - 19:43:25

Tarnobrzeg to w ogóle poje...na wiocha a mieszkańcy to żenujący ludkowie .

#18 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2012 - 19:55:40

Dlaczego nie powiesił na drzwiach wywieszki : NIEPEŁNOSPRAWNYM NA WÓZKACH WSTĘP WZBRONIONY??? Brakło odwagi?????????????

#19 ~zbulwersowana~

~zbulwersowana~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2012 - 19:58:57

Wielkie chamstwo, jak tak mozna!! Ekspedientka jesli to czyta niech sie wstydzi!!!!!! Powinna stracic prace w trybie natychmiastowym, jesli wlasciciel tego sklepu jest tego samego zdania to chyba nalezy sie nad soba zastanowic, chetnie poznalabym nazwe tego sklepu i nazwisko ekspedientki. Brak wspolczucia i pomocy osobie niepelnosprawnej tylko chamstwo, na miejscu kolezanki pani Emili uderzylabym sprzedawczynie pierwszym lepszym butem w ta chamska gebe! Pani Emili zycze wytrwalosci i sily!!

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2012 - 19:59:04

Tarnobrzeg to w ogóle poje...na wiocha a mieszkańcy to żenujący ludkowie .

Ty zastanów się co piszesz bo jak ci z liścia przyłoże to się do wsi nie doczołgasz . Zrozumiano!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: skandal

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych