Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

skandal z ustawą śmieciową w Gminie Jędrzejów

gmina darmowe mp3 jędrzejów

24 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~mieszkaniec Piasków~

~mieszkaniec Piasków~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2013 - 17:43:24

Gmina Jędrzejów zachowała się skandalicznie, potraktowała mieszkańców wsi po chamsku !!!!!!!  :)

Radni i Burmistrz (z PIS , partii która niby broni mieszkańców wsi) narzucili opłaty za śmieci w takiej samej wysokości dla Jędrzejowa  jak i mieszkańców wsi gminy Jędrzejów.

W mieście Jędrzejów wywóz śmieci będzie się odbywał dwa razy w miesiącu a na wsiach w gminie tylko raz w miesiącu to dlaczego mamy płacić za Jędrzejów , aby tam wywożono śmieci 2 razy . W gminie Imielno płacą za wywóz śmieci prawie połowę tej stawki co w gminie Jędrzejów bo tam mieszkańcy nie muszą płacić  za podwójny wywóz śmieci miasta !!!!! Pytam się Dlaczego na wsi wywóz śmieci będzie się odbywał tylko raz w miesiącu a w mieście dwa razy w miesiącu skoro płacimy tyle samo a prawie dwa razy  więcej niż w gminie Imielno ?? Wynika z tego że my będziemy płacić za 2 wywozy a będzie tylko jeden wywóz !!!!!

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2013 - 18:10:19

Gmina Jędrzejów zachowała się skandalicznie, potraktowała mieszkańców wsi po chamsku !!!!!!! :)

Radni i Burmistrz (z PIS , partii która niby broni mieszkańców wsi) narzucili opłaty za śmieci w takiej samej wysokości dla Jędrzejowa jak i mieszkańców wsi gminy Jędrzejów.

W mieście Jędrzejów wywóz śmieci będzie się odbywał dwa razy w miesiącu a na wsiach w gminie tylko raz w miesiącu to dlaczego mamy płacić za Jędrzejów , aby tam wywożono śmieci 2 razy . W gminie Imielno płacą za wywóz śmieci prawie połowę tej stawki co w gminie Jędrzejów bo tam mieszkańcy nie muszą płacić za podwójny wywóz śmieci miasta !!!!! Pytam się Dlaczego na wsi wywóz śmieci będzie się odbywał tylko raz w miesiącu a w mieście dwa razy w miesiącu skoro płacimy tyle samo a prawie dwa razy więcej niż w gminie Imielno ?? Wynika z tego że my będziemy płacić za 2 wywozy a będzie tylko jeden wywóz !!!!!

Ale przecież to nie wywożenie ma znaczenie, ale ilość. Zabierają i na wsi i w mieście bez względu na ilość. W Imielnie jest 4 zł a u nas 5,50. Z tego co wiem burmistrz zapowiedział już obniżkę cen w gminie Jędrzejów.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2013 - 18:11:26

Gmina Jędrzejów zachowała się skandalicznie, potraktowała mieszkańców wsi po chamsku !!!!!!!  :)

Radni i Burmistrz (z PIS , partii która niby broni mieszkańców wsi) narzucili opłaty za śmieci w takiej samej wysokości dla Jędrzejowa  jak i mieszkańców wsi gminy Jędrzejów.

W mieście Jędrzejów wywóz śmieci będzie się odbywał dwa razy w miesiącu a na wsiach w gminie tylko raz w miesiącu to dlaczego mamy płacić za Jędrzejów , aby tam wywożono śmieci 2 razy . W gminie Imielno płacą za wywóz śmieci prawie połowę tej stawki co w gminie Jędrzejów bo tam mieszkańcy nie muszą płacić  za podwójny wywóz śmieci miasta !!!!! Pytam się Dlaczego na wsi wywóz śmieci będzie się odbywał tylko raz w miesiącu a w mieście dwa razy w miesiącu skoro płacimy tyle samo a prawie dwa razy  więcej niż w gminie Imielno ?? Wynika z tego że my będziemy płacić za 2 wywozy a będzie tylko jeden wywóz !!!!!

Przy tylu krotności wywozu śmieci to czy miasto czy wieś utoną w śmieciach.Trzeba było dowiedzieć sie od fachowców jak ten problem rozwiązać,a nie udawać że urzędnik czy radny na tym się zna.Do tej pory znali się tylko na tym żeby je wyrzucać,a nie odbierać.Przykład samego ministra środowiska,którego resort ustawę wdrożył.

#4 ~wiktor~

~wiktor~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2013 - 19:04:28

Z tego co wiem burmistrz zapowiedział już obniżkę cen w gminie Jędrzejów.

Zapowiedział ale nie wykonał i wysłał rachunki na starą wyższą cenę !!!!

#5 ~wioletta~

~wioletta~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2013 - 19:09:55

Ale przecież to nie wywożenie ma znaczenie, ale ilość. Zabierają i na wsi i w mieście bez względu na ilość. W Imielnie jest 4 zł a u nas 5,50. Z tego co wiem burmistrz zapowiedział już obniżkę cen w gminie Jędrzejów.

Skoro niema znaczenie ilość wywożenie to dlaczego w Jędrzejowie wywozić się będzie 2 razy w miesiącu? Dlatego jest drożej w gminie Jędrzejów bo wszyscy mieszkańcy gminy płacą za podwójny wywóz dla jędrzejowa, jakby był jedenwywóz w jędrzejowie to i cena była by niższa tak jak w gminie imielno.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2013 - 19:23:52

Zapowiedział ale nie wykonał i wysłał rachunki na starą wyższą cenę !!!!

Nie wiadomo jeszcze kto będzie wywoził śmieci, jedna z firm się idwołała. Trzeba resztki rozumku zachować, wytrzeć pianę z buzi i poczekać.

#7 ~donn~

~donn~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2013 - 19:37:05

Radni jędrzejowa powinni brać przykład z radnych gminy Imielno , tam potrafili wynegocjować niższe stawki , nasi są nieudolni !!!!!!

#8 ~inki~

~inki~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2013 - 20:30:08

A ile za śmieci w Sędziszowie?

#9 ~iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii~

~iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2013 - 09:01:18

chyba 4  zł

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2013 - 09:17:12

chyba 4 zł

Nie, z tego co ja wiem tyle samo co w Jędrzejowie, tj. 5,50.

#11 ~Ksawery~

~Ksawery~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2013 - 15:38:56

Ja ma ok 2m3 popiołu węglowego,czy mam zamówić kontener,czy odpłatnie, czy usuwać w workach na śmieci? Bo tego byłoby ok 50worków czy systematytcznie, czy jednorazowo?

Czekam odpowiedzi.

#12 ~artek~

~artek~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2013 - 21:52:55

Zanies ten popiul do gminy, niech oni cos z nim zrobia 1111111111111 jak wywozic A razy w miescie to i dwa razy na wsi do to nie jest fer

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2013 - 21:59:39

Zanies ten popiul do gminy, niech oni cos z nim zrobia 1111111111111 jak wywozic A razy w miescie to i dwa razy na wsi do to nie jest fer

Popiuł? To może jeszcze dyjament? Dziecko do szkoły, do szkoły bo w kozie posiedzisz.

#14 ~jędrzejowianinnn~

~jędrzejowianinnn~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2013 - 20:57:33

Echo Dnia coś milczy o tym co się dzieje z ustawą śmieciową w naszej gminie , a konkurencja nie śpi i pisze 

http://www.jedrzejow...egacji-odpadow/ i nawet w TVP info pokazywali jak gmina Jędrzejów spadła na psy

#15 ~popopopoop~

~popopopoop~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2013 - 21:16:45

3). Częstotliwość wywozu odpadów, według Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy
Miasta Jędrzejów
a). odpady segregowane:
- na obszarach wiejskich – 1 raz w miesiącu,
- w mieście w zabudowie jednorodzinnej – 1 raz w miesiącu,
- w mieście w zabudowie wielorodzinnej – nie rzadziej niż 2 razy w tygodniu,
B). odpady niesegregowane:
- na obszarach wiejskich – 1 raz w miesiącu,
- w mieście w zabudowie jednorodzinnej – 2 razy w miesiącu,
- w mieście w zabudowie wielorodzinnej – nie rzadziej niż 4 razy w tygodniu, PL-Jędrzejów: Usługi związane z odpadami
2013/S 070-116594 Ogłoszenie o zamówieniu źródło http://www.jedrzejow...0-116594-pl.pdf

To skandal aby dyskryminować mieszkańców gminy Jędrzejów ze względu  na ich miejsce zamieszkania!!!!!! Dlaczego w mieście mają odbierać odpady 2 razy w miesiącu a na wsi tylko raz , skoro płacić będziemy taką samą sumę ? Obecnie  koszt wywozu wynosi 7,5 zł  miesięcznie (5.5zł + 2zł za worki) a w gminie Wodzisław  4 zł i 7 zł za nie segregowane + worki za darmo , Jednak radni w  gminie Wodzisław potrafią więcej i za to im GRATULACJE . jesteście lepsi i bardziej przedsiębiorczy niż jędrzejowscy

#16 ~siedoj88~

~siedoj88~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2013 - 12:29:50

Rolnicy z gminy jędrzejów i mieszkańcy terenów poza miastem , burmistrz i rada gminy pokazali wam miejsce w szeregu , dali wam tylko jeden wywóz śmieci w miesiącu a dla jędrzejowa dali  dwa razy w miesiącu.  Tym zachowaniem uznali że ludzie na wsi są gorsi !!!!

#17 ~жаба~

~жаба~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2013 - 22:34:25

to co przeczytałam pod tym adresem (uzasadnienie gminy w sprawie częstotliwości wywozu śmieci)

http://www.jedrzejow...7/17078/245.pdf  

to są jakieś jaja !!!!!!!!! moją wieś , Łysaków uznano że w niej odpady powstają nieregularnie  albo może i sezonowo :) i dlatego zabiorą mi śmieci raz w miesiącu, ciekawe na podstawie jakich danych uznano że w Jędrzejowie odpady są wytwarzane często i regularnie a w innych sezonowo !!!!! i dlaczego w takim razie mamy płacić za śmieci tyle samo ? jak Jędrzejów ich więcej produkuje to niech zapłaci więcej , w nowej ustawie każdy miał płacić za siebie Może nasza nowa sołtyska nam to wyjaśni

#18 ~siedoi88~

~siedoi88~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 23:26:19

wie ktoś do jakiego worka wrzucić popsute refingi ?bo nie wiem jak je segregować. Jakim samochodem jeżdzą ci co zbierają te śmieci?

#19 ~largger~

~largger~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2013 - 09:04:48

:)

#20 ~Hert~

~Hert~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2013 - 12:51:34

:)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: gmina, darmowe mp3, jędrzejów

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych