Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Skandal z biogazownią w Skalbmierzu

biogazownia Skalbmierz skandal

55 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Bejbe~

~Bejbe~
  • Goście

Napisano 25 październik 2019 - 19:00:05

Sezon letni przetrwacie, lecz jesienią i zimą będziecie się dusić, juz teraz ognisko na cmentarzu powoduje w tym miasteczku smog. Prawa natury są nieubłagane. Szkoda mi tylko ludzi.

#42 ~Ciekawski~

~Ciekawski~
  • Goście

Napisano 26 październik 2019 - 09:58:44

Ciekawe czy ktokolwiek z protestujących był kiedykolwiek na podobnym obiekcie i miał okazję sprawdzić organoleptycznie niedogodności związanych z funkcjonowaniem takiego obiektu czy tylko protestują "no bo tak". Pytam z ciekawości i prosiłbym o wypowiedź osoby, które faktycznie stąpały nogą po takim obiekcie. Pozdrawiam.

#43 ~Dede~

~Dede~
  • Goście

Napisano 26 październik 2019 - 10:12:08

Wątpię aby ktokolwiek chciał tak dla rozrywki stapac po łajnie, chyba że z czystej ciekawości.

#44 ~Ciekawski~

~Ciekawski~
  • Goście

Napisano 26 październik 2019 - 12:01:26

Wątpię aby ktokolwiek chciał tak dla rozrywki stapac po łajnie, chyba że z czystej ciekawości.

A znasz proces technologiczny skoro tak piszesz? Wiesz w ogóle jak funkcjonuje taki obiekt? Rozumiem, że Niemcy którzy są liderem w posiadaniu tego typu instalacji lubują się w smorodzie i łajnie, tak? Sorry ale jak wieśniakowi może śmierdzieć g ó w n o???? Nadal chciałbym usłyszeć merytoryczną odpowiedź kogoś, kto postawił nogę na takim obiekcie... Ktoś wypowie się bez obelg, wyzwisk i z sensem dlaczego "nie"?

#45 ~Dede~

~Dede~
  • Goście

Napisano 26 październik 2019 - 13:06:43

Wiesniakami nazywasz Skalbmierzan? Wybacz nie zejdę do poziomu tej wypowiedzi gdyż nie pozwala mi na to kultura osobista. Wystarczy poczytać o smrodzie w Piekoszowie a tutaj miedzy domami cos takiego chcecie wybudowac

#46 ~Ciekawski~

~Ciekawski~
  • Goście

Napisano 26 październik 2019 - 13:27:36

A jak nazwać mieszkańca gminy miejsko- wiejskiej gdzei pomieszkuje ledwie 6tyś. ludzi? Mieszczanami? Co krok to zagroda, ciągnik, krowa, a Ty się oburzasz...

Wracając do meritum, czy ktoś z protestujacych osobiście doświadczył smrodu na takim obiekcie?

Ps. Nie ja to buduję i z tematem nie mam nic wspólnego. Dziwi mnie tylko niechęć i zaściankowość mieszkańców do wszelakich nowości. Budowa obwodnicy- protesty. W wodociągach protesty. Biogazownia też zła. Jeśli dojdzie kiedyś do budowy uzdrowiska w KW też pewnie znajdą się oburzeni. Temu zaściankowi cywilizacyjnemu nigdy się nie dogodzi. 

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2019 - 14:08:30

Czy cos ci obiecano?

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2019 - 17:18:54

Po ostatniej sesji hotel i uzdrowienie zalewu też źle! Bo może obwodnica będzie

#49 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2019 - 18:38:10

Jestem osobą która jest ciekawa kto buntuje mieszkańców gminy Skalbmierz w temacie biogazowni w Skalbmierzu.Każdy chociaż troszeczkę myślący powinien wiedzieć że ta inwestycja jest zbawieniem dla tej gminy.Ale cóż w dawnym moim kraju/obecnie nie mieszkam w Polsce\ polityka i zacieczewienie niektórych bierze górę nad zdrowym rozsądkiem.Mieszkańcy gminy Skalbmierz nie dajcie się wciągnąc w gry polityczne bo zgnijecie w smrodzie i epidemii.

#50 ~Ciekawski~

~Ciekawski~
  • Goście

Napisano 27 październik 2019 - 10:20:26

Czy cos ci obiecano?

Nic mi nie obiecano. Mieszkam tutaj na terenie powiatu, zajmuję się zupełnie czymś innym ale widzę banery, protestujących i nigdy nie usłyszałem rzetelnej wypowiedzi dlaczego krzyczycie "nie" dla biogazowni. Zawsze fascynowało mnie zacietrzewienie prostych ludzi. Historia pełna jest przypadków gdzie ciemny naród wiedział lepiej pchając się w zgubnym kierunku. 

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2019 - 12:04:46

W takim razie nie pchaj sie

#52 ~Ciekawski~

~Ciekawski~
  • Goście

Napisano 27 październik 2019 - 12:46:45

W takim razie nie pchaj sie

I to jest ta merytoryczna odpowiedź? 

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2019 - 16:10:38

Zalecam lekture dodac www
sejm.gov.pl/sejm7.nsf/InterpelacjaTresc.xsp?key=447F12BD

#54 malymaciuś

malymaciuś

Znajomy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 27 październik 2019 - 16:12:18

Jestem osobą która jest ciekawa kto buntuje mieszkańców gminy Skalbmierz w temacie biogazowni w Skalbmierzu.Każdy chociaż troszeczkę myślący powinien wiedzieć że ta inwestycja jest zbawieniem dla tej gminy.Ale cóż w dawnym moim kraju/obecnie nie mieszkam w Polsce\ polityka i zacieczewienie niektórych bierze górę nad zdrowym rozsądkiem.Mieszkańcy gminy Skalbmierz nie dajcie się wciągnąc w gry polityczne bo zgnijecie w smrodzie i epidemii.

Ktoś musi mieć jakiś swój większy interes w tym żeby ludzie byli przeciwko biogazowni

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2019 - 16:23:27

Kto ma w tym aby byli za? Ja to wiem ty to wiesz, nie jest mi znana tylko kwota.

#56 ~S~

~S~
  • Goście

Napisano 29 październik 2019 - 20:38:35

Gdyby obecna władza była w opozycji dopiero byłoby wesoło.Posłowie i senatorowie na spotkaniach i całkiem odmienne tłumaczenie.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: biogazownia, Skalbmierz, skandal

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych